Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#54991
Kot še nekaj drugih, ki smo tekli včeraj v Ljubljani, tudi mene (še) ni na lestvicah :?: Je možno, da Timing še ni uspel vnesti vseh podatkov, ali pa smo imeli nedelujoče čipe, .... :!: :?: Kaj naj oz. lahko storimo v tem primeru?
Uporabniški avatar
 gregorb
#55004
Maja ne se sekirat, tečeš itak zaradi sebe. Čas ki si ga dosegla verjetno poznaš-vsaj približno, ne na desetinko natančno. ostalo pa res ni pomembno, kvečjemu če nisi med prvimi. :shock: :?:
Narediti praktično ne moreš ničesar, razen, da greš drugo leto še enkrat, v kar pa tako alo tako ne dvomim. :wink:
lp
gregorb
 mava
#55046
Mene tudi ni.
Seveda da človek teče zaradi sebe, to itak, samo hej, je pa prav, da s(m)o VSI uvščeni na končni seznam. Za zgodovino, če že drugega ne. :)
Jaz jih bom kontaktirala, ker me tole res zanima.
Sploh pa se mi zdi, da se je to zdogilo kar veliko udeležencem. Primer: za 10km je bilo prijavljenih žensk nekaj čez 800 (točne cifre se ne spomnim), rezultatov pa je 671 (če se prav spomnim). To je kar velika razilka, se vam ne zdi?
Uporabniški avatar
 mare
#55048
Ni se treba še razburjati. Možnosti, zakaj te ni na seznamu je veliko, kot tudi možnosti, da te naknadno uvrstijo. Tekače se, če prav vem, tudi snema s kamero in se tako ugotovi pravilen čas. V glavnem pravi naslov je timing.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#55052
Jaz sem klicala na Timing in so mi rekli, da še niso vnesli vseh rezultatov in naj počakam še kakšen dan ali dva ter potem kličem nazaj, če me še vedno ne bo gori. Tako, da bo treba počakati do srede :?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#55054
Manjše število na cilju kot na štartu je lahko popolnoma drug razlog. Odstopi. V parizu letos je mislm da razlika kar 6000 :) torej :)
Uporabniški avatar
 obi
#55056
__Maja__ napisal/-a:Jaz sem klicala na Timing in so mi rekli, da še niso vnesli vseh rezultatov in naj počakam še kakšen dan ali dva ter potem kličem nazaj, če me še vedno ne bo gori. Tako, da bo treba počakati do srede :?


Pri Timingu je potrebno malo potrplenja. Na Franji mene niso uvrstili na seznam kakšen mesec, potem pa sem se na seznamu čudežno pojavil. In to brez urgenc.
 mava
#55411
__Maja__ napisal/-a:Jaz sem klicala na Timing in so mi rekli, da še niso vnesli vseh rezultatov in naj počakam še kakšen dan ali dva ter potem kličem nazaj, če me še vedno ne bo gori. Tako, da bo treba počakati do srede :?


Maja, a so te že uvrstiil? Mene še niso in sem torej klicala.
Tam pravijo, da iščejo SAMO, če jim pošlješ mail o tem, drugače ne. In še tako ni ziher, da se bo našlo na video posentku.
Zakaj potem sploh uprorabljat čipe, če ne delujejo v vseh primerih???
Uporabniški avatar
 Tatjana
#55414
Še vedno me ni gor.
Sem pa jim že poslala mail in se po telefonu pogovarjala z eno gospo na Timingu, ki mi je zagotovila, da je mail dobila in ga posredovala naprej tistim, ki preglejujejo posnetek. Verjetno bo trajalo še nekaj dni, saj bodo uradni rezultati šele čez 10 dni.
Uporabniški avatar
 ero
#55420
hoj in uradno sporočilo za vse, ki se (še) niste našli v rezultatih:

________________

Med rezultati je še nekaj nepoznanih kombinacij ciljni čas in ime ter priimek tekmovalca. Za čimprejšnjo umestitev vseh tekmovalcev v listo rezultatov prosimo vse, ki se ne najdete med objavljenimi, da nam pošljete na elektronski naslov info@slo-timing.com naslednje podatke:

1. oznako belega čipa, lasersko vgravirano s spodnje strani čipa (navadno sta to oznaki tipa AK, AH, A5, 23 in podobno)

2. ime in priimek tekmovalca

3. letnico rojstva tekmovalca

4. približen čas prihoda tekmovalca v cilj (dnevni čas ali rezultat)

V upanju na čimprejso umestitev vseh tekmovalcev vas lepo pozdravljamo!


Peter Babič, Timing Ljubljana
ChampionChip Slovenia Distributor
Uporabniški avatar
 Tatjana
#55428
Moram pohvaliti Petra iz Timinga, ki je izsledil moj email naslov in v zelo hitrem času našel moje čase! Hvala! :clap:
 Nataša
#55431
No, pa je rešena domovina :roll:
Uporabniški avatar
 Dule
#55481
Nataša napisal/-a:No, pa je rešena domovina :roll:


Jaz pa zastopim Majo. Najmanj kar resnično pričakuješ od tekme je, da te registrirajo med uvrščenimi in zabeležijo čas :oops: .

Tudi nas, ki smo nastopili na 42-tki in po prvem krogu zavili v cilj so dali med uvrščene :P .
A eni so pa bili prijavljeni na 21-tko in nato šli dva kroga :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA