Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 Nataša
#75772
matej-jethro napisal/-a:Ta mala,PAZI za koga boš navijala!!!!


na, zdej mi pa že javno grozi :shock:
Uporabniški avatar
 karma
#75773
ker sem začetnica se letos ne bom udeležila 10k ampak navijanja se pa bom sigurno torej kje se dobimo in seveda kdaj
lp
 Nataša
#75774
Ok, ker je očitno toliko balasta na tej temi :oops: , napišem enkrat za vselej:

KRAJ - štab bo tam, kjer tekači pritečejo nazaj po Večni poti mimo ZOO-ja proti centru. Na križišči, kjer se gozd konča, potem je pa podhod in potem Prešernova, desno se gre v ROžno in študentske domove, levo v Tivoli in čolnarno. Nimam TIS-a pri roki, da bi prilimala še zemljevid, ampak sej je jasno, ni?

ČAS - jaz bom pred 12.uro sigurno tam, ostali pa prikapljajte, ko boste želeli.

Štab bo na daleč opazen po veliki TF zastavi z rdečo piko.
Uporabniški avatar
 še1PR
#75775
Nataša napisal/-a:Štab bo na daleč opazen VSAJ :wink: po veliki TF zastavi z rdečo piko.
Uporabniški avatar
 alan
#75777
Odlicna lokacija (izkusnje od lani - tekaske, ne navijaske na zalost)!

Se spomnim ko so se eni drli, da so bili cisto rdeci v obraz :D

Hudicevo dobro dene! Me je kar izstrelilo... oziroma sem si samo domisljal...
cisto realno gledano nisem bil sposoben niti za dlakco pospesiti... :?

Veliko dobre volje in zdrzljive glasilke zelim! :D
Uporabniški avatar
 softi
#75780
In pod zastavo bo navijala horda kričočih osebkov, vsak pa bo imel poleg izjemnega glasu v roki se kak instrument(raglja, reglja,hupa,troblja,činela,pokrovka,kuhovnica,piščalka...), ki ga bo našu doma v omari. Se motim :shock: ?
Megafon bo pa posodil dobri gasilec Brane iz Ihana. Ce že gasilskega avta nimamo 8).
Torej o tem, da ne bo pospeškov, ko bodo tekli mimo navijačev ni debate :wink: !!!
Uporabniški avatar
 še1PR
#75781
:lol: :lol:
Med obvezno opremo spada tudi: dobra volja! :wink: :lol: :lol:
 Nataša
#75783
še1PR napisal/-a::lol: :lol:
Med obvezno opremo spada tudi: dobra volja! :wink: :lol: :lol:


pa 20 stopinj in sonce in stolčki za zmatrane nosečnice!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#75788
bomo tudi softiči deležni ognja, ki se napoveduje, 8) ali pa se bo med 10.00 in 10.30 le dimilo ....... pod ( našimi ) nogami :roll:
Uporabniški avatar
 še1PR
#75805
lojzeP napisal/-a:bomo tudi softiči deležni ognja, ki se napoveduje, 8) ali pa se bo med 10.00 in 10.30 le dimilo ....... pod ( našimi ) nogami :roll:
(sorry, kako bi pa zgledal, da za tabo tečem, sapo lovim, pa se še derem zraven! Pol bi pa ble sirene ja! Ampak ne une za navijat ampak une k bi me u prisilnem jopiču u Polje peljale... bi mislili kaj hudga si mi naredu. Sam še valjar u rok bi mi manku, anede, pa bi bla popolna scena... :wink: - tud 10ka PRESS) softiči pridte ostalim softičem pomagat za hardiče navijat, kdaj drugič bodo pa vloge zamenjane... :wink: 8)


Nekatere navijačice se dobimo ob 11:30 pri šotoru, kjer smo dvignili štartne številke oz. "Cankarjevi kocki", nato se odpravimo skupaj na dogovorjeno mesto (glej Natašin post). Vabljeni zraven!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA