Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#106442
ŠE EN LEP POZDRAV IZ ČOPOVE !!! :)

Tudi mi na dneve okoli 12. Ljubjanskega maratona ne bomo spali, temveč se bomo potrudili in vam maximalno pomagali pri izbiri ter nakupu tekaške opreme!!!

Na tekaškem oddelku vas pričakujemo polno oboroženi z najnovejšo tehnologijo, beri tekaško stezo ter kamero, s katero opravimo analizo vašega teka ter vam ob pomoči naših dveh obritih glav izberemo tehnično najustreznejši tekaški copat :)

Izbira copatov je velika, naj omenim le celotno kolekcijo jesenskih GORE TEX modelov, ki so trenutno najbolj vabljivi :) tudi tekstila imamo na zalogi kar veliko, od anorakov, tekaških hlač, majic, nogavic, itn...

naj omenim tudi nekaj akcijskih modelov copat po znižanih cenah, ter vedno dobrodošel 20% popust na vso tekaško opremo po rednih cenah v naši trgovini..

torej, vabljeni vsi v našo trgovino, pri nas poleg žensk tudi moški :) ;) čakamo vas od ponedeljak do petka od 8.30-20.00 ure, to soboto od 8.00 do 19.00 ure, v nedeljo pa od 8.00-15.00 ure...

pozdrav iz sončne čopove 14 :)

lp erc in janez
Uporabniški avatar
 iverson
#106444
Lep pozdrav nazaj na čopovo :D ! Imate kakšne tekaške nogavice? Trenutno jih imam samo od nike pa sem zadovoljen.
Uporabniški avatar
 zdejan
#106470
Pozdravljam vašo idejo, da boste tudi na dan maratona odprti.
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#106637
:arrow: nekaj malega nike nogavic bi se še našlo, imamo pa trenutno večjo izbiro kvalitetnmih tekaških nogavic MICO :)

ja... še glede popustov... v soboto bo 20% popusta na vso tekaško opremo za vse stranke, ne samo za člane TF.. v nedeljo pa imamo 20% popust na vse artikle v trgovini, ne samo tekaške... popust velja za člane kluba superge.si..kdor pa to ni, se bo pa lahko na licu mesta vanj včlanil.torej... zimski čevlji, bunde, modna obutev, obutev za prosti čas... vse to vabi ob 20% popustu še bolj :)

lp ts čopova 14 :arrow:
Nazadnje spremenil ts čopova 14, dne 25 Okt 2007, 13:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bozo
#106649
A velja 20 % popust tudi za spletno trgovino?
Uporabniški avatar
 iverson
#106785
Ja super, sem že slišal nekaj pohval o mico nogavicah. Pridem še ta teden po njih.
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#106978
:arrow: Glede popusta v spletni trgovini še ne vem, kako bo. To vprašanje bi bilo pametno nasloviti na SUPERGO. Drugače pa vabljeni čez vikend..oblekli in obuli vas bomo z nasmehom :)

lp ts čopova 14
 TinKa.
#148540
ts čopova 14 napisal/-a:ja... še glede popustov... v soboto bo 20% popusta na vso tekaško opremo za vse stranke, ne samo za člane TF.. v nedeljo pa imamo 20% popust na vse artikle v trgovini, ne samo tekaške... popust velja za člane kluba superge.si..kdor pa to ni, se bo pa lahko na licu mesta vanj včlanil.torej... zimski čevlji, bunde, modna obutev, obutev za prosti čas... vse to vabi ob 20% popustu še bolj :)

lp ts čopova 14 :arrow:


a ti popusti bodo samo na copovi al v vseh TS trgovinah, tut v mbju?
Uporabniški avatar
 Loni
#148541
Tinka., malo na datum poglej, to je veljalo lansko leto.
 TinKa.
#148542
aaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: jutro je se za mene.. butl babji :) :oops: :roll: :oops:
Uporabniški avatar
 dexi27
#148592
HAHAHA sem se nasmejal, če berejo na Čopovi po moje dobiš popust za to ker nas spravljaš v dobro voljo.
Še tako naprej :D :D :D
Uporabniški avatar
 raf
#148629
iverson napisal/-a:Ja super, sem že slišal nekaj pohval o mico nogavicah. Pridem še ta teden po njih.


defenitivno se jih splača preizkusiti in potem ko jih probaš vse ostale štunfe odstopiš svojemu domačemu psu,ki jih bo veselo mrcvaril, ker so res samo za ta namen dobri.
Uporabniški avatar
 Tasko
#148899
iverson napisal/-a:Ja super, sem že slišal nekaj pohval o mico nogavicah. Pridem še ta teden po njih.


Glede teh nogavic...Res je dober občutek in tek v njih, vendar se pa zelo kmalu strgajo oziroma na petnem delu se zelo hitro ogulijo. Obul sem jih nekajkrat, precej manjkrat kot pa druge nogavice, ki jih imam, pa se niti ene še nismo ogulile oziroma strgale. Tako, da naslednjič kupim nogavice druge znamke.

lp, Blaž
Uporabniški avatar
 dexi27
#148942
Tasko napisal/-a:
iverson napisal/-a:Ja super, sem že slišal nekaj pohval o mico nogavicah. Pridem še ta teden po njih.


Glede teh nogavic...Res je dober občutek in tek v njih, vendar se pa zelo kmalu strgajo oziroma na petnem delu se zelo hitro ogulijo. Obul sem jih nekajkrat, precej manjkrat kot pa druge nogavice, ki jih imam, pa se niti ene še nismo ogulile oziroma strgale. Tako, da naslednjič kupim nogavice druge znamke.

lp, Blaž


Ja s tem se moram tud jaz strinjat, čeprav so nogavice na otip kar debele, pa so do sedaj edine, ki mi jih je v relativno kratkem času uspelo zluknjat na podplatu, tako da kaj pa vem :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA