hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 mirko1
#221932
Današnjih 12 ur Školja je izgledalo tako:
na FB je bilo dano vabilo za to akcijo,torej je bila prireditev svetovnega značaja :D . no, od udeležencev sem bil prisoten le jaz :shock: . na izhodišču sem pa imel ves čas enega navijača :laola , je imel eno veliko njivo krompirja za oplet, pa sva malo počikulala :argue: .
dan je bil vroč :drink , še klopi so se poskrili.
prvih šest ur, mi je uspelo priti gordol, matančno po trikrat na uro, pozneje se je tempo malo zmanjšal. skupno sem premagal strmino školja 32 krat.
slaba štorija zame je ta, da mi je zjutraj gps pokazal na izhodišču višino 166 m, kar bi pomenilo natančno 250 m višinske razlike :clap: . tako lepo, ker pač je časa dovolj, med potjo razmišljam :roll: , kako dobro mi gre, saj bom ob koncu dneva dosegel višino mount everesta :D . pa za vsak slučaj, nesem gps s seboj na zadnjem krogu, da vidim, če je višina na vrhu prava,... :idea:
ok, prižgem in takrat zečne preračunavat višino, in iz 166 lepo počasi narašča in se noče ustavit :mrgreen: , končno le, in to pri 256 :mrgreen: pa saj to ni mogoče, in seveda je, in tako sem se moral sprijaznit, da s mount everestom ne bo nič, še mount blanc se mi smeji :-- .
tako je skupna višina bila 4120 m.
in za to višino sem porabil 5 banan, 400 g kruha, en tofu, 100 g jedilne čokolade in 8 l vode, ter ščepec soli.
zdaj imam noge utrujene in grejo na počitek.
tek-pohod je bil namenjen pobudi proti mučenju in ubijanju vseh živali. :clap:
lp, mirko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA