hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 davidkopic
#260143
Ker sem slučajno zaposlen na HE Ožbalt sem se zjutraj srečal z Inotom na štartu njegove "avanture" :lol:
BRAVO INOT ZA POGUM, se drugo leto pridružim!
Uporabniški avatar
 INOT
#260210
Poizkus se je končal že po 66 km v Šoštanju. Težak nahrbtnik, vročina in misel, da bom umazan in prepoten moral v spalno vrečo sta do večera ubila željo po nadaljevanju. Napredoval sem prepočasi, do Ribniške koče je še kar šlo, potem pa je vročina proti Mislinji scvrla možgane :rol: Bilo je tudi nekaj težav z navigacijo (samo uporaba GPS z karto).
Lažje bo narediti ostanek po etapah.
Uporabniški avatar
 Vreme
#260215
V resnici sem se spraševal če so se ti skisali možgani od vročine, sedaj vidim,da se ti niso :wink: Tako ti je sedaj ostalo več časa, da narediš izpit za tisti avion, ki te čaka na kocu zadnje etape :mrgreen:
Uporabniški avatar
 EčO
#260234
Inot! Ko boš naštudiral traso po etapah gremo pa skupaj celo v enem kosu! :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#260242
Bravo Inot, - Vem,da ti bo uspelo opraviti s potjo! :D
Lp
 ursad
#355831
Kar nekaj časa je že minilo od zaključka najine pustolovščine z naslovom "Pobeg" Drejka teama po poti Vranovega leta v svobodo. Ker sem za to zgodobo prvič slišala na TF-ju (krivec je Inot :D ), se spodobi, da jo objavim tule....

http://www.srecajepot.si/pobeg-drejka-t ... v-svobodo/
Uporabniški avatar
 zz topka
#355834
Ah, klinc, pa kuharija... Bom že... 8) :D
Sem morala najprej prebrati.
Ne vem, kako naj napišem, da sem ponosna, da te poznam, Urša. :cast: :cast: :cast:
Ne sežem ti niti do gležnjev. A ravno to me tudi marsikdaj zvleče naprej, da si rečem: " Ja, vsaj do gležnjev drugim, velikim, bom pa ja prigrizla! Vsaj do gležnjev!"
In z zapisom doživetja tvojega Vranovega leta sem še enkrat več spoznala, kako VELIK ČLOVEK si, Urša.
Moj poklon. Seveda obema. :clap: :cast: :clap:
 ursad
#355837
Valentina, zdej pa že malo pretiravaš;)... Sem vesela, da si si vzela čas in prebrala ne ravno kratek zapis o Vranovem letu. Upam, da ZZ TOP zaradi tega ni ostal brez kosila... :D
Veš, vsak od nas je po svoje junak, ko takole "borbamo" skozi življenje, zato se ne dajaj v nič!
Je pa res, da v zadnjih devetih letih vse skupaj doživljam oz. z Andrejo doživljava s posebno hvaležnostjo v srcu, saj je življenje pokazalo, da ni vse samo po sebi umevno...
Uporabniški avatar
 primus
#355866
Iskrene čestitke!!
Za neverjeten podvig in izreden zapis!!
primus

(in obenem zardevam, ker te zgodbe o pobegu ujetnikov prej nisem poznal...)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA