hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#295992
Vreme napisal/-a:
semjul napisal/-a::D

Smo ga našli Vreme, pa ostale tudi in še marsikaj lepega. :D Lep dan je za nami.


Me pa res zanima kje :mrgreen:

Ja pa žig je vendar tam, kjer je vedno :D
in zelo dobro je varovan :lol:
poglej visečo vrečko v vetrolovu oziroma nadstrešku pred vrati
:arrow: Tukaj bom prilepil fotko ... eto
Slika
Uporabniški avatar
 Vreme
#296009
ZdravkoC napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
semjul napisal/-a::D

Smo ga našli Vreme, pa ostale tudi in še marsikaj lepega. :D Lep dan je za nami.


Me pa res zanima kje :mrgreen:

Ja pa žig je vendar tam, kjer je vedno :D
in zelo dobro je varovan :lol:
poglej visečo vrečko v vetrolovu oziroma nadstrešku pred vrati
:arrow: Tukaj bom prilepil fotko ... eto
Slika


Aha že spet vrečka :lol: . No tokrat sem prepričan, da je takrat ni bilo, ker sem še trkal na vratih, a nikogar ni bilo, razen tega stražarja seveda :mrgreen: Vsekakor grem v kratkem pogledat, če ste vrečko pustili, ali pa jo mogoče spet skrili :--
Uporabniški avatar
 Vreme
#296019
ZdravkoC napisal/-a:Ja, mi vsako leto vrečko pač skrijemohohoho


Glede na to, da ste po litru delali stoje na glavi :clap: , človek pač ne more biti prepričan :lol:

Več kot očitno je videti, da ste se imeli super in prav je tako. :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#296032
Ob takšnih atletskih in gimnastičnih sposobnostih so lepote Svečinske poti res v senci.
Kaj bi šele bilo, če bi se jaz postavil na glavo ... kaj bi potem komentirali ... sicer pa bom v kratkem postregel s takšnimi fotkami
Uporabniški avatar
 Vreme
#296038
ZdravkoC napisal/-a:Ob takšnih atletskih in gimnastičnih sposobnostih so lepote Svečinske poti res v senci.
Kaj bi šele bilo, če bi se jaz postavil na glavo ... kaj bi potem komentirali ... sicer pa bom v kratkem postregel s takšnimi fotkami


Kolikor se spomnim, bi od tebe človek pričakoval kaj več kot stojo na glavi :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#296395
Končno je tudi meni uspelo pridobiti tisti "znameniti" žig pod Plačkim vrhom, celo stražarja vrečke ni bilo na spregled :lol:

Slika

Sicer, pa da nebi ravno hodil samo po ta žig sem se odločil in odšel Po poti treh vrhov - GPS zapis

Krersniški vrh - najvišji vrh občine Šentilj

Slika

nato na Plački vrh - najvišji vrh Svečinske poti

Slika

na kocu pa sem bil še na Brlogi, najvišjem vrhu Šentiljske poti. Je bilo opaziti, da je sedaj skrinjica Svečinske poti preseljena iz pod Brloge na Brlogo :clap:

Slika

Na koncu pa še ogled nojev

Slika

in kozlov

Slika

pa je bil dan popoln 8)
Uporabniški avatar
 Vreme
#298086
No te pa je danes tudi meni končno uspelo priti do značke Svečinske poti:

Slika

Je pa teta, ki mi je danes dala to značko davnega leta 2003 prehodla Šentiljsko pot v enem dnevu :clap:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#298117
No, tudi mi smo že zdavnaj dobili značke. Po pošti, naj poštarji nekaj zaslužijo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA