hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#248353
ZdravkoC napisal/-a:Bravo vsem trem.
...

Čestitke vsem štirim. Vmes med pisanjem se je udeležba povečala.

Mi smo na svojem pohodu ubrali obe pote .... najprej priti Dreisiebnerju spust med vinogradi (do polovice) in gor, pa čez Avstrijo in nazaj po markirani poti čez Slovensko ozemlje po markirani poti.
Uporabniški avatar
 Vreme
#248431
Zdravko en izgovor, da grem še enkrat pa sem ja moral najti :mrgreen:

V resnici sem okoli Plačkega Vrha hodil že veliko krat, nikoli pa nisem iskal skrinjico z žigom, z tisto omo pod vrhom sem se ob eni priliki celo pogovarjal, samo ne o žigu :lol:

Kje pa je Brunček pa večina MAriborčanov vsaj približno ve, da sta dva pa se mi ni niti sanjalo :?

Skratka tvoj opis poti je odličen, samo prebrati ga je potrebno bolj pozorno :D

Semjul kje pa si ti našel maja Zasavsko, te imam že vse zasedeno :?
Uporabniški avatar
 Vreme
#266994
v Meglenem jutru sem se danes podal iskati sonce... optimist :?

V bistvu sem šel iskati žiga,ki mi še manjkata od prejšnjega potepanja po Svečinski poti. Ker sem takrat z njo opravil v celoti sem se danes odločil, da bom ubral krajšo varianto. Torej na Plaču nisem šel desno do kmetije Dreisiebner, ampak sem jo mahnil kar levo pri Hudi luknji do Zg. Kungote.

Kljub vsemu sem na koncu ostal brez enega žiga in to tistega zame,ki pričnem v Šentilju prvega pri kmetiji Repulusk. To je tam,kjer sem že tolikokrat šel mimo, brez žiga seveda :evil: . Tokrat sem bil prepričan, da s tem žigom ne bo problema, a na koncu ga nisem našel, doma pa tudi ni bilo nikogar, da bi ga vprašal, kam so ga skrili :(

Slika

Sem pa imel manj problemov z manjkajočim žigom, ki sem ga zadnjič praktično spregledal. Pri kmetiji Brunček. Vse ni šlo ravno gladko, a kdo bi si mislil, da bi v tej vrečki lahko bil žig :lol:

Slika

Do Urbana nisem šel, sem se spustil kar po bližnjici, kot Samo in Boris spomladi.

GPS zapis poti
Uporabniški avatar
 zvone
#266999
Bravo Rajko!

Za sonce pa pojdi jutri na Pohorje (prvi tek Zimske lige)!

Imaš brezplačno sončenje na cilju (sem že plačal)!

Drži se in lp. Zvone
Uporabniški avatar
 Vreme
#267008
zvone napisal/-a:Bravo Rajko!

Za sonce pa pojdi jutri na Pohorje (prvi tek Zimske lige)!

Imaš brezplačno sončenje na cilju (sem že plačal)!

Drži se in lp. Zvone


Hvala Zvone. za jutrišnjo regeneracijo pa sem si že izbral tek v dvoje ob Muri, kljub napovedani megli. Sonce bo že počakalo :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#267009
Saj če bi malo prebral, je bilo že vse zapisano :D

ZdravkoC napisal/-a:
:arrow: Štempiljko na KT3 smo našli v nadstrešku pri vhodu v staro hišo Repoluskovih tik pod Plačkim vrhom.

:arrow: ... Vzpon je bil kar razvlečen in prispemo še na KT8. Hišica ob cesti, v vrečki ob vratih pa se je nahajal žig. Od tod bi se lahko spustili v Spodnjo kungoto proti avtu, a mi smo hoteli obiskati še Urban. Tu se markacije malo izgubijo. Le tu in tam kakšna. Sicer se cerkvica na Urbanu vidi z vseh strani in smer ni dvomljiva.
Uporabniški avatar
 Vreme
#267010
Zdravko saj vem, da je vse napisano. Ampak od takrat so se stvari očitno spremenile. Ni bilo ne duha ne sluha o štempiljki :--(

Vrečka od vrečeke pa se tudi razlikuje :lol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#295954
ZdravkoC napisal/-a:
zvone napisal/-a:
Jutri?

Pravzaprav danes :D


Še eno poročilo ni napisano (Rokovnjaško namreč) pa že sledi drugo. :clap: Me pa najbolj zanima če boste našli žig pri Repoluskovi hiši pod Plačkim vrhom :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA