hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 KadilecSamo
#360642
Si bom jaz dovolil napisati, upam da me ne bo kdo nalajal ... :lol:

Včeraj je ob 6 zjutraj začela s potjo in prišla ponoči ( okrog 24)do planine Vodol pod Raduho. Tam je "prenočila" in po nekaj urah spanca naprej. Danes je na poti preko Kamniško Savinjskih Alp, kako daleč je trenutno nimam podatka.

Danes čez dan je njen soprog objavil sliko, kako se Katja vzpenja na Korošico in se pripravlja na zaužitje palačink, ki so zavite v alu-foljo(da so ostale tople). Palačinke ji je napekla super spremljevalna ekipa, ki ji stoji ob strani.

Držimo pesti, da ji gre vse po planu in da bo težkih trenutkov čim manj in naj hitro minejo.. :lol:

Lp
Nazadnje spremenil KadilecSamo, dne 19 Avg 2018, 20:35, skupaj popravljeno 1 krat.
 KadilecSamo
#360645
Evo updejt za vse, ki potrebujejo pomoč pri reševanju anket, tujce s povezavami na neke čudne strani in tebe ZZ Topka :lol: .... Drugega mislim da ni na forumu :--

Katka je bila zjutraj še v trdi temi na Grintovcu. Danes nadaljuje pot do Jezerskega in potem proti domu na Kališču pod Storžičem. Potem pa preko Tržiča, Dobrče, Begunjščice počasi proti Stolu, najvišjemu vršacu Karvank.

Držimo pesti za dobro počutje in čim manj poškodb.

:laola
Uporabniški avatar
 majcka
#360646
KadilecSamo napisal/-a:Evo updejt za vse, ki potrebujejo pomoč pri reševanju anket, tujce s povezavami na neke čudne strani in tebe ZZ Topka :lol: .... Drugega mislim da ni na forumu :--


Saj veliko najbrž se nisi zmotu....ma je še kdo zraven na TF. Pa pozdravček. Ti nas kar obveščaj. Ker vsi niso na FB. :clap: :clap: P.S. Jaz sicer sem, pa nič ne škodi, če dvakrat preberem. :--
Uporabniški avatar
 zz topka
#360649
Ja, KadilecSamo, pa ti si tudi na TF :D
Jast bi rekla, da res nisem glih edina gor, je pa res, da sem ena redkih, ki gor klepeta :argue: ( no, še Toneka ne smem pozabit... :lol: , Vencelj se je pa mal potuhnil, ma je pa še. :D )
Če pa nimam FB-ja, no.... :-- , nekje moram bit.
O, pridna Katka,.... :clap: :clap: :clap:
 KadilecSamo
#360663
Malo sem se pohecal ja, vem da nas je še nekaj borcev tukaj gor. Tudi če nihče ničear ne prebere, si Katka zasluži, da se vsak dan vsaj malo spomnimo nanjo. Jaz sem včeraj kolapsiral na 14 km dolgem teku in premaganih 800 višincih, zaradi vročine, dehidracije in slabega počutka. Da pa bi hodil po cel dan v njenem tempu ... Sem pa še vsaj kakih 7 let premlad :lol:

Da ponovimo za vse, ki spremljate oz. vas zanima njenen podvig. Štartala je v soboto ob 6 uri zjutraj v Mariboru. V prvem dnevu je pritekla do planine Vodol pod Raduho, kjer si je privoščila malo spanca. V drugem dnevu je prečila velik del KS Alp. Pet urni spanec si je privoščila na Kokrškem sedlu. Še v trdi temi je že zjutraj osvojila Grintovec in približno ob 9 uri že tekla skozi Zgornje Jezersko. V tretjem dnevu ne vem kako daleč je prišla. Verjetno nekam blizu Zelenice oz. v bližino Stola, saj sem zasledil podatek, da je bila danes ob 8:20 že na Stolu. Sedaj jo čaka prečenje proti Golici, spust v Dovje in naprej proti Mojstrani in v Vrata . Sliši se "malo" ampak je to kar zelo zahteven in dolgočasen odsek, ki je zelo naporen za tek že za sveže in spočite tekače, kaj pa šele za Katko, ki je že 4 dan v pogonu. :clap:

Danes bo verjetno prišla zelo blizu Triglava. Upajmo na dobro počutje in uživanje na 200 %.

LP
 MARJANZUP
#360664
Katka je pravkar na Golici (11.30h ) z njo je Toni.

Če bi se ji kdo pridružil delček poti dobrodošel, Kontaktna št 041 973 877 Toni Vencelj

Trenutno ji gre zelo dobro in kaže, da bo na morju prej kot v 9 dnevih.
:laola
:clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#360665
Hvala za info.
Jast navijam in mislim nanjo, ko hodim proti mojmu hribu ... se dobi pospešek kar sam od sebe. :D
Da bi se pa šla kaj takega kot ona, :?: si ne upam niti s prstom po zemljevidu tako hitro :shock: :clap: :clap:
Gremo, Katka. Srečno še naprej. :laola
 KadilecSamo
#360685
Imamo nove vesti iz Katkinega prečenja transferzale. Včeraj zjutraj je štartala iz Zelenice, kamor je prispela malo po polnoči. Po 5 urah počitka se je odpravila naprej proti Stolu in naprej v dolino Vrat, o čemer sem že včeraj pisal.

Okrog 17 ure je začela z dolgim vzponom od Peričnika proti Triglavu, po poti čez Prag. Očitno ji "spanje" v "mirnem" okolju na Kredarici ni preveč dišalo, zato je s spremstvom nadaljevala kar na vrh Triglava. :shock: Neverjetno res. Seveda je bilo potem potrebno nadaljevati pot na zahodno Triglavsko planoto proti Plemenicam, kjer se pot spusti po zahtevnem terenu na sedlo Luknja. Pot že v smeri vzpona ni prav enostavna. Kako pa se je spuščati po 20 urah hoje in teka, v trdi noči s svetilko na glavi.... :clap: Res le poklon njej in spremstvu, ki upam da se bo v naslednjih dneh še povečal za kakšnega člana, sploh po tem, ko je včeraj na forumu Marjan objavil Tonijevo številko.

Iz Luknje so se vzpeli po strmih mokrih travah na Bovški Gamsovec. Od tam je sledil spust proti koči na Kriških podih, kamor s prispeli okrog 5 ure zjutraj. Tam naj bi si privoščila malo počitka, potem pa naprej. Sledijo vzpon na Razor in prečenje do Prisojnika, ter zopet zahteven sestop na Vršič. Potem pa vzpon na Jalovec in spust do koče pri izviru Soče. Če si ne bo privoščila nobenega daljšega postanka, bo danes najverjetneje nadaljevala že po dolini Trente proti Prehodavcem... :clap:

Srčno navijam za Katjo in upam, da ji noge še vedno dobro služijo. Na poti je danes že 5 dan in v tem času je premagala okrog 300 km, kar je približno polovica poti po kilometrih.

Srečno in Lp
Uporabniški avatar
 Loni
#360710
ZZtopka, samo zate, malo pred enajsto zvečer je bila že na Jalovcu. Avtor fotografije Matjaž Čampa, zraven je bil še Bor.
Priponke
39931077_1108754932616748_8261581803895128064_o.jpg
39931077_1108754932616748_8261581803895128064_o.jpg (71.24 KiB) Pogledano 9661 krat
 spela*
#360718
zz topka napisal/-a:Ja, KadilecSamo, pa ti si tudi na TF :D
Jast bi rekla, da res nisem glih edina gor, je pa res, da sem ena redkih, ki gor klepeta :argue: ( no, še Toneka ne smem pozabit... :lol: , Vencelj se je pa mal potuhnil, ma je pa še. :D )



Kaj pa jaz? :shock:

(V temo se sicer ne oglašam iz razloga, ker nekako ne podpiram divjanja po planinskih poteh ...)
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA