hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 KadilecSamo
#360725
Da malo osvežimo dogajanje tudi na TF.

Včeraj je Katja opravila dolgo pot od Trente proti Prehodavcem in naprej po dolini Triglavskih jezer proti koči pod Bogatinom. Preko Bogatinskega sedla so se spustili do jezera in se potem povzpeli še do Gomičkovega zavetišča na Krnu. Tam so se odpravili k počitku. Ponoči naj bi potem nadaljevali pot na Planino Razor, kjer so bili verjetno zgodaj zjutraj.

Danes ima na sporedu en lepših odsekov na SPP. Čez Vogel na Rodico in po grebenu naprej proti Črni prsti. Upam, da jim vreme še prizanese danes. Iz Črne prsti se morajo potem spustiti mimo Koble do Petrovega Brda, kjer bodo verjetno enkrat pozno popoldne. Povpeti se bodo morali na Porezen, potem pa mimo bolnice Franje naprej proti Idriji (vmes pa narediti še en kup ovinkov).

Srečno in pogumno naprej.

:laola
 KadilecSamo
#360736
Evo,

sem se ravno dobro zbudil v prelep sončen dan :lol: Pa še bolje naj bi bilo čez dan.

Tukaj je povezava do Katjinega bloga, kjer je Toni objavil nov prispevek.

http://katka.run/

Včeraj pozno zvečer so se po nekaj urnem vedrenju na Petrovem Brdu odpravili naprej proti Poreznu. Kljub slabemu vremenu so se odločili nadaljevati, saj naj bi bila za danes čez dan na tem območju še bolj slaba napoved.

Čez noč so uspeli prideti do Idrije, od koder se bodo poizkušali v tem vremenu, dokler na aplikacij ni treh kapelj v oblačku in strele :-- prideti čim dalj.

ZZ Topka, počasi lahko začneš pripravljati transparente, štrudelj in podobne stvari :lol:

Lep vikend in vso srečo Katki in njeni ekipi. :D

:laola
Uporabniški avatar
 zz topka
#360746
Wow, Katka, kej si se usedla na kakšno strelo, ki te je ponesla ???
Mi smo pravkar doma iz Teka na Angelsko goro in v vsej svoji zgodovini tekaških prireditev za zihr še nisem bila na taki zmrzali...7,5 stopinj, leden dež, sever, burja z najmanj 100 na uro... zmrznila sem,...pa samo v enem km,...kako pa Katja to zmaže... :oops:
:clap: :clap: :clap:
 KadilecSamo
#360759
Torej, tudi moja "služba" se je danes končala in lahko grem na dooolg dopust :lol:

Neuradno (podatek ni iz FBja ampak je iz dobrih obveščenih virov :) ), je Katja danes nekaj pred 6 uro zjutraj končala svoj podvig.

Njen čas je tako nekaj manj kot 9 dni. Natančno bodo povedali časomerilci :lol:

Iskrene čestitke njej, njeni ekipi in vsem ostalim, ki ste iskreno veseli za njen podvig. Hitro regeneracijo in vse najboljše ji želim tudi na naslednjih podvigih.

Lp in lep teden vam želim
 TONEK
#360776
Se pridružujem . Tudi na TV 1. Pohvalno. Le kam bi to zapisal.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA