hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 Bor
#145277
Bojan Ambrožič napisal/-a:Hvala

Mene tudi mika, da bi šla s kolegom jutri spet na nek podoben podvig. Samo se mi zdi, da to 5 dni pred SP-jem ni pametno. Kaj pa vi pravite?

počivaj....no sej hribi so tudi počitek....kaj pa mš u mislih?
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#145278
Z Vrat na Pihavec po lovski poti. Gor nekje po neki plezalni varianti, navzdol pa po žlebu - tam kjer je umrl Tine Mihelič. RIP
Uporabniški avatar
 Bor
#145279
Bojan Ambrožič napisal/-a:Z Vrat na Pihavec po lovski poti. Gor nekje po neki plezalni varianti, navzdol pa po žlebu - tam kjer je umrl Tine Mihelič. RIP

ja nč ....merkej se....jaz grem tud iz vrat......
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#145280
Ma ne bom šel, čeprav bi rad šel. Vreme bo lepo. Bom jutri naredu zadnji trening za hitrost s šprinti v breg.

A se boš vzpel po Bambergovi vzpel in sestopil čez Prag ali Tominškovo?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#148567
Kako lepo je namesto šihta raje vandrati po Fužinkih planinah ter vmes obiskati še Sedmera. :D Ja, včerajšnji dan je "dvojica planinarskih romantičara" kar lepo preživela. :wink:

No, ni bilo ravno poletje, se je b'lo treba kar obleč'. :x

PS:
Macesni samo što nisu ... Recimo, čez dva tedna again. :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 športnik
#152786
Popoldanska tura, Mokrica, iz doline Korošice, okrog Debelega hriba, sestop mimo Medvedje jame nazaj na izhodišče. Prekrasna tura, žive duše nikjer ni bilo! :lol:
Uporabniški avatar
 BlackOrange
#152868
Podobna turca tudi mene že nekaj časa mika. Bo treba uresničiti v bližnji prihodnosti. V soboto sem bila pa na Kamniškem Dedcu.
Uporabniški avatar
 športnik
#154190
Včeraj tura preko Krvavca ter grebena Ježa na Vrh Korena ter Košutno.
Vreme je bilo prekrasno, temperature pa prav poletne! :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#154888
Danes se mi je obrestovalo, da sem pozorno spremljal vremensko napoved. Na Radarski sliki padavin sem opazil, da bo fronta hitro prečila naše kraje in da bo potem kaka ura lepega vremena do novega vala padavin. Okrog 11:00 se je res skorajda zjasnilo.


Zato sem se odločil, da grem na hitrco laufat na Kriško goro. Nanjo sem se povzpel po "strmi poti" in jo pretekel v 34 min. Potem pa se je hitro zameglilo, in čez 5 minut je začel dež, ki me je rahlo močil pol ure mojega sestopanja nazaj do avta.

Tako, da sem res izkoristil priliko. Vreme do konca počitnic je napovedano zelo slabo.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA