hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 daša
#171598
1.3. Vrtača iz Ljubelja. :juhuhu:
Ker sem želela smučati iz sedla sem na in v nahrbtniku celo pot do začetka grape tovorila alpske smuči in pancarje :twisted: in se nepreklicno odločila, da nabavim turne smuči.
Vreme sončno, razgledi enkratni, obisk Vrtače, Begunjščice, Palca in Zelenaka pa množičen.

LP, Daša
Uporabniški avatar
 športnik
#171651
Daša, kakšne so razmere v grapi za smučat?

Glede turne opreme, zapelji se v Celovec.... Se splača!
 daša
#171695
Sneg v grapi je bil še dokaj trd, tako, da je bilo OK. Se pozna, da je grapa večji del v senci. Na južno stran Vrtače pa ni priporočljivo smučati, ker se je nekaj klož odlepilo do "živega".
Hvala za namig za opremo.
LP, Daša
Uporabniški avatar
 športnik
#174012
Ojstrica. Od Planinška, preko planine Vodole. Trenutno se da še pripeljati do avta.. :lol:

Slika
Uporabniški avatar
 100jan
#174024
A hočeš s tem povedat, da si bil na Ojstrici?
Uporabniški avatar
 100jan
#174030
Daj, prosim, prlimaj kakšno fotko z vrha, bi mi koristila za jutri. Po možnosti proti Zeleniškim in Velkem vrhu.Hvala
Uporabniški avatar
 marcy
#183152
Včeraj sem izkoristila krasen dan in se odpravila na Grintovec :-- iz Kamniške Bistrice. Razmere idealne, vzpon dokaj enostaven, vendar še vedno potrebna previdnost na snegu :idea: ...
Priponke
P5210043-1.JPG
GRINTOVEC
P5210043-1.JPG (51.35 KiB) Pogledano 31096 krat
#194946
Po večletni želji se mi je danes pokorila Škrlatica. :D Vreme kot naročeno, skratka zelo zadovoljen.

Pa pravijo da na Škrlatici ni vode. Meni je uspelo po melišču (kdor je bil na njej že ve o katerem melišču govorim - strmo ) seveda zgrešiti markacijo in sem šel preveč naravnost naprej namesto desno in naletel na potoček, kjer sem tankal vodo :wink:

lp
Marjan
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA