hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#68250
Pa še jaz, pa še jaz...!
 matej-jethro
#68293
sorry, Dule sej sam veš, da je pot preozka. Ne bo šlo!! :lol:
Kul, če maš frej soboto, knede? vem, vem...Se vidmo zjutrej :wink:
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#68359
Včeraj smo opravili eno prav prijetno prečenje Velike planine, po zaslugi organizatorja, v izjemno natančnem timingu, v hudooo vročem vremenu-še danes čutim posledice. To je bilo moje prvo "uradno" srečanje s člani foruma in naj zato ostane zapisano v zgodovini...!
 lenka
#68363
Ker se nihče ne javi, bom pa jaz! Bilo nas je osem: Simi, Klaudi, Mimi(za napake se oproščam),DuleKTKV, ...ahm,še en štirinožec (tudi za nepozanimanost mi je žal), matej-jethro, lenka in precej kompakten roj muh.Za traso poti bo treba počakati na prispevek poznavalcev...sem pomislila, da bom samo nekaj napisala, da se ve, da smo doma in nas ne bo šel še kdo iskat gor(ali dol) v skale (čeprav je bilo nekaj cincanja sredi klancev, če se splača vrnit...). Pa še voznik avtobusa nas je tako lepo prosil, naj se peljemo nazaj...
Vreme je bilo narejeno za nas, psi pri vsaki drugi koči nared(odvezani) in pripravljeni na konfrontacijo, potke ravno prav zasute z listjem, kamni priročno krušljivi. Mislim, da smo bili malo prezgodnji, električni pastirji so bili še brez toka pa le kakšnih dvajset štirikolesnikov na celi V.Planini....aja, skušam povedat, da je bilo super pa vredno poti.Super družba (ful nezatežen folk), najboljši vodič (imejte v mislih glede na kasnejše mogoče poste),pa obljubim, da bom lezla le še v neprepadne predele, dokler ne bom znala hoditi :roll:

lp, lenka
Nazadnje spremenil lenka, dne 19 Jun 2006, 21:37, skupaj popravljeno 2 krat.
 lenka
#68364
okej, nisem prva.... :lol:
(DuleKTKV, ...enako!)
Uporabniški avatar
 klaudi
#68402
Ja, organizator se je res potrudil :wink: . Še vreme je zrihtu.
Za kazen, ker sem tolk otresla na temi "prekleti pesi", so me napadale različne pasme v različnem številu. Mini je prišla nazaj s pregriznjenim ušesom.
Veseli me tud, da smo spoznali nove člane, Lenko in DuletaKTKV. Zdej ko berem, da je bil to vajin prvi stik s TF v živo, sem se kar mal zasekirala, če sem se dost potrudla, da sta se dobr počutila. No, upam, da prideta še na kakšen tek.
 matej-jethro
#68411
ne,ne,ne in ne :!: pa tolk lepo smo se zmenil, da me skritizirate, sesujete v najfinejši kalcit, zmitaljirate vse kar sm naredu čez dan...in? mislm, neresnost, ki meji na ekstremni fundementalizem :evil:
Dobro, si rečem in obrnem za 360 stopinj ter grem v povsem drugo smer in v protinapad :shock: Simi je zgrešila parking in me kliče, medtem ko Klaudi začuda anormno zamuja ter Lenka to isto jutro ugotovi, da sploh nima prevoza, da o Snežinki ne govorim spljoh... :shock: Edino Dule je ready-steady s svojim levom že od nekdaj prštiman! hm, a čem še to grajat :idea: Vroče je blo čist preveč, skoz sm spraševou za pot in kolk je še do hrane pa tud če bomo vendarle do 17h že doma, da bi ob 18h gledou fuzbal stuširan in s čipsom v roki zložen v ali na kavč, normalno sej sm vendar tip, ha!
Edina kulska stran izleta sta bila simpatična in vsak zase se brigajoča kužka :wink: Res je, da je Mini ranjena v uho toda ne zanemarimo dejstva, da nasprotnik nima več gobčka in ovratnice ter ima 2x zlom spr. leve tačke in zadnji rep 5x zavihan v levo, in da ne sliši več na svoje ime :shock: :roll:
Lepo sem se imel z vami, in če me še kdaj vzamete s seboj bom ponovno srečen na meni dobro znan način :wink: HVALA :!:

Se vidmo k se zagledamo :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#68444
Obljuba dela dolg, kratko, čisto zares objektivno poročilo. Lepo je bilo :lol:
(Da bom naslednjič še lahko šla, če nič ne napišem ne bo dobro :wink: )

Naslednjič = ja, bilo je lepo, ob priliki spet. Zanimivo, nobeden se ni spomnil jezerc, pa krav...ali vožnje z gondolo.

Kaj sem še htela povedat :arrow: :?: se mi zdi, da se mi je ugnezdil simptom Crash.
aja, lenka, tekači smo po defaultu nezateženi :lol: pridi še kdaj kam pa boš vidla.

ruun, for your life...
 lenka
#68689
matej-jethro napisal/-a:, da nasprotnik nima več gobčka in ovratnice ter ima 2x zlom spr. leve tačke in zadnji rep 5x zavihan v levo, in da ne sliši več na svoje ime :shock: :roll:


če bi slišal na svoje ime se to verjetno sploh ne bi zgodilo....

(ja, vem!!!druga tema....)
lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA