hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

 eggy
#78317
Kljub temu, da vremenska napoved ni bila najlepša, smo imeli izjemen dan. Lepšega si človek konec novembra skoraj ne bi mogel zamisliti.

Kaj naj še dodam zgornjim vtisom: bilo je super, dobra družba, lepa tura, slastno pecivo (Še1PR....recept!!!! :idea: ; Pegaz....tudi "tvoje" pecivo je bilo pohvaljeno, no, saj je res dobro :)). Vlajko.....profesionalna organizacija, še kdaj! 8)

Jaz sem prepričana, da grem še na kakšno turo. Upam pa, da bo razlog čim manjkrat takšen.
Uporabniški avatar
 izyemna
#78677
tudi z moje strani vse pohvale odlicni organizaciji in tistim gor, ki so poskrbeli se za vreme in da nas je bob steza pripeljala res na cilj se v tem soletju :wink: .

In ce ne bi bilo Alje in Pegaza, potem osvojitev planine se pol toliko ne bi bila sladka :juhuhu:. No, pa malo ima zraven tudi ogromna grmada :wink: .

Fajn se mejte. :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#79382
Ekola od danes dalje sem pa zopet priklopljen :lol: :wink: 8) na internet pol smo pa po celem svetu doma :lol: .
No tale je bil že drugi FILIPIDOV TEK IN POHOD.
Lansko leto ob istem času sem se te poti podal sam.Ostali pa zaradi neprimernih vremenskih razmer pač seveda niso mogli.
Veselim se da je zadeva stekla in mislim da se je tudi prijela.Kakor je Ero dejal nas je bilo za 4000% več kot lansko leto. :lol: .
Bilo je pa lepo da je bilo tudi v časopisu, da tudi drugi ljudje iz drugih krajev pridejo in si ogledajo ta konec Slovenije.
Veselim se da ste uspešno prišli na vrh Vodiške in naokoli zopet nazaj proti Kropi.Upam, da ni bilo toliko levo desno kot smo šli zadnjič
:lol: .
Kaj naj še rečem, nekaj slikovnega gradiva in pa tudi sama rubrika filipidov tek bo objavljena na spletni strani www.adolimpik.com takoj ko bodo odpravljene tehnične težave.
Naslednje leto pa bo tudi potekal sedaj lahko rečem z 130% tek na Vodiško planino in pa pohod na Vodiško planino, ki bo možen po tej varianti po kateri smo šli sedaj.
Torej vabljeni naslednje leto v še večjem številu in da bo gostilna Jarm pokala po šivih :lol: .
Lepo se imejte kjerkoli ste pač že!
ČAO

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA