hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

#79966
Hi. Gotovo ste že opazili najavo tega dogodka.. :roll: :wink:

Mnogi med vami boste tam tudi tekmovali ter obenem branili barve naše ekipe. :TF)

Ker pa je brez navijačev vsaka tekma takoooooo pusta, sem se odločil malo drugače in se bom tekme udeležil zgolj kot navijač. :D

Najbrž bi mi bilo zelooo dolgčas, če bom moral v tistem mrazu navijati sam, zato vabim tudi vas, da se mi pridružite, če vam dopušča čas ali pa si to želite. :idea:

Torej, tako se zmenimo: Jaz bom na Kališče tistega dne skoraj zagotovo "odpeketal". :wink:

Če bi še kdo rad ..., naj svojo željo preprosto izrazi s kakšnim postom, idejo, ... In, ko se vas bo nekaj nabralo, bom tole, na novo odprto temo, opremil še s kakšnim urnikom ali razporedom, čeprav je glede same tekme že vse napisano v zato namenjeni najavi (link je v prvi vrstici tega posta). 8) Mi pa se moramo le zmeniti kdaj in kje se dobimo, nato pa gasaaa (Marathon Press). :lol: :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 03 Jan 2007, 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.
#80002
Vlajko napisal/-a:Mnogi med vami boste tam tudi tekmovali ter obenem branili barve naše ekipe. :TF

Zdaj pa res ne smemo razočarati. :D Odgovornost je do :TF) velika. Mene osebno navijači dejansko ponesejo (kot na Grintavcu...) Naj vas pride čim več, da bo tudi veselica na Kališču "taprava". :toast:

lp
Marjan
#80008
marjan napisal/-a:... Naj vas pride čim več, da bo tudi veselica na Kališču "taprava". :toast:
Oj "marjan" spet s pirom mahaš, pol boš pa kokakolo pil :wink:
Če obstaja bog, bom takrat na Kališču. Čuj, kolko stane gori kišta pira? :rol:
#80021
ZdravkoC napisal/-a:Oj "marjan" spet s pirom mahaš, pol boš pa kokakolo pil :wink:

Če pa med smeški ni Coca Cole. Čuj, za gajbo se pozanimam. Saj vidiš da še cene pira ne vem, pol naj ga pijem. :wink:

Dobro teci v Istri in naj vam TF žurka v MB dobro uspe. :D

Pozdrav v Maribor.
Marjan
#80097
marjan napisal/-a: Mene osebno navijači dejansko ponesejo (kot na Grintavcu...)

Potem pa sigurno spet pridemo navijat (kot na Grintavcu! :wink: !)
Vlado, kje bomo pozicionirani navijači? Za prvi vzpon predlagam prvi ovinek po drugi klopci (kjer je kontrolna točka), potem pa se počasi premaknemo v bližino cilja! :!:

LP VB
#80103
2MUCH4ME napisal/-a:... Za prvi vzpon predlagam prvi ovinek po drugi klopci (kjer je kontrolna točka), potem pa se počasi premaknemo v bližino cilja! ...
LP VB


To so že podrobnosti, katere lahko dorečemo takrat, ko bomo vedeli, koliko nas sploh bo in kdaj se zberemo. Je pa dober predlog. :wink:
#80156
Vlajko napisal/-a:... Jaz bom na Kališče tistega dne skoraj zagotovo "odpeketal" ...

V temu stavku sem se, žal, "zlagal". :shock: :oops: :oops: :oops: :cry:

Šele danes mi je "kapnilo", da sem bil med branjem najave te prireditve preveč površen in ( v zmotnem prepričanju, da bo najavljen dogodek v soboto) spregledal, da je 29.12.2006 :arrow: petek :arrow: torej delovni dan. :cry:

Sploh pa zame, saj kot informatik, zaposlen v banki ... in to tik pred prehodom iz SIT v EUR, ... tisti petek, ki bo zadnji delovni dan v letu, ... niti sanjati ne smem o tem, da bi si vzel dopust. :-(( Ravno nasprotno, še med prazniki mi ne uide kakšen dan dežurstva. :!:

A to še ne pomeni, da s tem postom preklicujem svoj klic navijačem. Le pojdite navijat, predvsem pa obiščite prikupno planinsko točko - Kališče. :wink:

PS:
Čeprav ne bom mogel iti z vami, vam po potrebi še vedno lahko pomagam s kakšnim nasvetom. 8)

PSS (prošnja):
Vilko, a prevzameš komando v primeru, da bo poleg tvoje družine še kakšen kandidat? :wink:
#80162
Vlajko napisal/-a:Šele danes mi je "kapnilo", da sem bil med branjem najave te prireditve preveč površen
Nič površen, EMŠO je kriv... :wink: :--

Vlajko napisal/-a: Vilko, a prevzameš komando v primeru, da bo poleg tvoje družine še kakšen kandidat? :wink:

Ni problema, čeprav me kar malo skrbi, kako bom glede na število do sedaj prijavljenih TF navijačev logistično obvladal tak zalogaj. :wink:
Še dobro, da je proga dolga, da se bomo lahko vsi razvrstili ob njej!! :wink:

Šalo na stran! Vsi, ki boste prišli navijat, se kar veselo prijavljajte v tej temi, kakšen dan pred tekmo pa se bomo o vsem (tudi o analizi :roll: ) dogovorili....

LP VB

PS: Heraldični komisiji TF: plemiškemu naslovu se že naprej odpovedujem (matej-jethro PRESS)! :wink:
Uporabniški avatar
 firbec
#80204
Če bo vse, kot bi moralo bit, bo za šihtarje poskrbljeno z direktnim prenosom rezultatov na internet (kot za 12 ur Kališča).
Podrobnejše informacije bom še sporočil.
LP marjan
Uporabniški avatar
 Dule
#80207
firbec napisal/-a:... bo za šihtarje poskrbljeno z direktnim prenosom rezultatov na internet (kot za 12 ur Kališča).


Spet ne bodo nič delal :D

Še bolje kot direktni prenos je to videt v živo, da si sotekmovalec in vidiš kako že drugič drvijo mimo.. :lol: . Seveda moraš za takšen razgled imeti taprav tempo :oops:


ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#80209
Dule napisal/-a:
firbec napisal/-a:... bo za šihtarje poskrbljeno z direktnim prenosom rezultatov na internet (kot za 12 ur Kališča).


Spet ne bodo nič delal :D

Še bolje kot direktni prenos je to videt v živo, da si sotekmovalec in vidiš kako že drugič drvijo mimo.. :lol: . Seveda moraš za takšen razgled imeti taprav tempo :oops:


ČAU ČAU


Se pravi da mora človek iti sportsko lagano :lol: :wink: .
Mogoče se pa vidimo na navijanju :wink: !
Časa bo dovolj!
ČAO!
 AinE
#80257
Imam namen priti navijat, da vidim, kako to vse skupaj izgleda. Upam le, da ne bo snežilo, saj ne uživam v vožji po zasneženem cestišču. E.
Uporabniški avatar
 Pingo
#80451
No če bo spodaj megla bo zgoraj bilo lepoo.Če pa nou megle bo pa skoz sonce :lol: Skratka od TUKAJ NAPREJ
so fotke z včerajšnjega lazenja in upam da bo v petek tudi tako lepoo.Torej neč zabušavat u megli :lol:
Pa na palce ne pozabet de noust tko kot jest z Bedančevo opremo dol lazili :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#80452
Ej Pingo tole na slikah sem pa podoživljal pred dvema dnevoma ko sem rinil špuro na Begunjščico in po Šentjanžovmu plazu pardon snežnem plazu dol.Na vrhu Begunjščice je bilo s pogledom povsod naokoli kot v pravljici.Verjamem glede na slike da je bilo tako tudi na Kališču!
Tole pa zopet malo tehtnico prevesi na ono stran da se kdo tekme udeleži in si dušo spiha do Kališča! :lol: :wink:
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA