hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 jcerni
#100825
Ljubitelje pohodništva, narave in glasbe vabimo, da se pridružijo pohodu iz Goričkega v Piran, ki se bo začel v soboto, dne 15. 9. 2007 na Goričkem – ob 9. uri v Hodošu in bo trajal toliko časa, dokler ne pridemo peš do Pirana (približno 12 – 15 dni oziroma 300 km ). Več...
Uporabniški avatar
 Vreme
#100832
Odlična ideja. Želim vam veliko prijetnih poti !!!
#100837
jcerni napisal/-a:Ljubitelje pohodništva, narave in glasbe vabimo, da se pridružijo pohodu iz Goričkega v Piran, ki se bo začel v soboto, dne 15. 9. 2007 na Goričkem – ob 9. uri v Hodošu in bo trajal toliko časa, dokler ne pridemo peš do Pirana (približno 12 – 15 dni oziroma 300 km ). Več...


Prvi in drugi dan bi se vam z veseljem pridružil, vendar bi me žena ubila. Doma moram narediti en nadstrešek, ampak en dan si bom pa vzel. Objavi kako tel. številko, kje vas najdemo po koncu posamezne etape. Najraje bi bil zraven v soboto na štartu in bi podaljšal isti dan kar do doma v Ljutomer. 25 km na dan je malo malo. Če ste pohodniki pa ja prehodite malo več v enem dnevu. Ne vem kaj boste potem počeli preostanek časa, ker 25 km se prehodi v ene 5 6 urah. To pa še ni poln šiht.

Me pa na Hodoš vežejo lepi spomini. Pred dvemi ali tremi leti sem v septembru prehodil državno mejo od Tromejnika do Lendave. In prvo noč prespal v šotorčku na sami meji blizu Hodoša. A si predstavljate, če bi to naredil pred 15 ali 20 leti. Še oči ne bi zaprl, pa bi me graničarji že pohopsali.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#100853
Wooow, èestitke za idejo,

Prav zavidam da se ne morem pridruziti. Namrec nekaj dni zatem nas nekaj podobno norega caka na podobni razdalji pri nasih sosedih. Tako da bom te dni panicno pripravljal nahrbtnik in opremo.

Ko boste v nasih krajih pa bi se pridruzil za kaksen odsek da vas spoznam.

Zanima me kaksno traso ste ubrali? Upam da boste pri nas sli preko Pohorja ali po pobocju?!

Cim vec prijetnega vremena in trde obutve in se enkrat moje spostovanje za idejo in pripravljen projekt.

Zelim vam tudi cim vec kilometrov po mirnih gozdovih ali drugacnem zelenju in cim manj asfalta. Pa prijetnih srecanj z domacini.
Uporabniški avatar
 jcerni
#100862
tek_v_snegu napisal/-a:Zanima me kaksno traso ste ubrali? Upam da boste pri nas sli preko Pohorja ali po pobocju?!

Cim vec prijetnega vremena in trde obutve in se enkrat moje spostovanje za idejo in pripravljen projekt.


Najprej bodo hodili po Evropski pešpoti E7 od Hodoša verjetno do Krškega, kjer bodo zavili verjetno na Zasavsko pot, ki jih bo odpeljala do Grosuplja. Nadaljevali bodo po E6 do Strunjana. Iz Strunjana do Pirana. Upam, da se bo oglasil, kakšen od organizatorjev in potrdil oz. zavrnil moja predvidevanja.

Če si želite poiskusiti o poznavanju Evropskih pešpoti, lahko rešite kviz iz te tematike

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA