tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 grb
#151260
pajo napisal/-a:
raf napisal/-a:
pajo napisal/-a:Kriza z prevozom do Kodeljevega iz Kosez - ne diši mi avtobus št. 5! Tako, da...


te bom jaz pobral v Kosezah in odpeljal na štart u Fužine in potem mi boš vrnil uslugo za nazaj do Fužin. Zmejenu!

Nimam nič proti nekako je treba priti do Fužin.


A se vama lahko se jaz prikljucim? Avto bom pustil na Fuzinah, potem pa ce me po polovicki kroga zmanjka, bi se poslepal z vama nazaj do fuzin. Bi slo?

G.
Uporabniški avatar
 pajo
#151261
Normalno samo, da ne boš obupal ko boš mene čakal. :D
Uporabniški avatar
 mazi
#151265
Ojla,

Z mojo nogo ni nič bolje :cry: (kvečjemu še slabše) :cry:

Tako, da danes med hojo lepo šepam in če se bom čudežno pocajtal bova z Lili pritekla nasproti... :wink:
 luzr
#151325
Bor napisal/-a:
nana napisal/-a:Meni osebno je boljše v 10 v pol na Litijski (če je že govora o čevapčičih). Razen, če ne ciljate na pice :D

ne, mislim na splošno....veliko parkirišče, velik izbor jedi, velik prostor.....


Ker imajo teki po revolucionarni trasi absolutno prednost pred ostalimi tekaškimi dogodki računajte name. :wink:
Na polovičko pridem kljub zgodnji uri. Če bo potrebno z avtom.

Moje, sicer nepomembno, mnenje o analiziki.
V nedeljo poarkiranje ne bo problematično v 10 in pol. Druga težavica je infrastruktura. Zadnjič je tam obupno zaudarjalo po fekalni kanalizaciji.
Portalskemu gostišču in strukturi nedeljskih gostov se bova s šarplanincem izognila...
Uporabniški avatar
 Sončka
#151355
Hoj,

ker me boli koleno, bom šla najbrž z vami s kolesom. Če se mi bo dalo... na analizo pa sigurno pridem. :wink:

Lp, Sončka
 mojA
#151360
mazi napisal/-a:Ojla,

Z mojo nogo ni nič bolje :cry: (kvečjemu še slabše) :cry:

Tako, da danes med hojo lepo šepam in če se bom čudežno pocajtal bova z Lili pritekla nasproti... :wink:


Pozdravi se ! Si pa zelo zagret plavalec :wink:
Lp !
Uporabniški avatar
 pajo
#151392
Nadj@ napisal/-a:Pajo in nana če vi dva gresta en izi tempo mogoče se vam pridružim :) okrepčevalnica bo vseeno v Murglah na enakom mestu kot ponavadi

Upam, da sta še vedno za tek drugače me bodo Gonzalesi poslali na britof če jim bom probal preveč slediti z tempom. Eee pač nimam sape mi pa paše malo bolj počasen tek. :oops:
 nana
#151403
Moja viroza je za silo mimo. Če ne zaspim, pridem. :D
Uporabniški avatar
 pajo
#151429
nana napisal/-a:Moja viroza je za silo mimo. Če ne zaspim, pridem. :D

Kaj nimate nobenega turna tam pri vas doma? Ja sedaj pa res z vseh strani doni tako, da... :roll:
Uporabniški avatar
 matej712
#151432
jaz nisem 100%. Če se bom počutil dobro, se pojavim "u Fužinama". Na analizo me pa ne bo.
 nana
#151433
pajo napisal/-a:Kaj nimate nobenega turna tam pri vas doma?

Jaz sem mestna dečva :D
Uporabniški avatar
 Bor
#151440
tisti ki vas je treba prepeljat iz Kosez na fužine se prosim pojavite ob 8.15- 8.20 pred Internormom, zraven koseškega bajerja....
če kdo kaj rabi , moj telefon je 041 641015
Uporabniški avatar
 miciM
#151442
Prijavljam se na druženje z vami, al bo polovička al cel PST bom pa jutri sklenila. Torej se vidimo ob 9h pri Fužinskem gradu.

:wink:
 spela*
#151451
Za zdaj velja takole: v Koseze pridemo (vsaj?) štirje z avtomobili: Bor, raf, luzr, jaz. Na start do Fužin peljeva Bor in jaz. Luzr in raf pustita avto v Kosezah za prevoz do cilja. Prevoznikov za polovičkarje je torej dovolj, tudi če si kdo od tistih, ki so se javili za ves krog, premisli in teče le pol kroga.

Se vidimo jutri. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA