tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#150346
ker z Bajsijem ni nč ( he he - sori stari :wink: ) je treba razpisat tek Pst-ju. Nujno namreč potrebujem dolgi trening pred Lm-jem. Če je kdo zainteresiran se mi lahko pridruži... pofočkajte se prosim....moj tempo približno 5.30-5.45 (upam)
ostala navodil sledijo......

Helou!
Torej, Bor se je splašil in samoiniciativno razpisal novi tek po PST. Ker pa ni nič napisal o logistiki; štart je ob 9.00 s parkirišča pred fužinskim gradom.
Seveda pa se išče prostovoljec, ki bo organiziral analizo.
Cenjene tekačice se naprošajo, da ta tek olepšajo s "kiklcami"
Cao, Bajsi

NAVODILA za uporabo:
Tečemo kasičen PST krog ali polovičko za izbrance. Štart pri Fužinskem gradu v nedeljo 12.10.2008 ob 9:00. Zbor in ogrevanje je kakih 15 minut pred štartom.

- Analiza
še obvestim.....

- Okrepčevalnice
Murgle - organizira Nadj@
Koseško jezero
Mlekarne - organizira zajc
Žale ?

- Vreme bo http://povezave.kopa.si/Vreme_takoj.html
-tek bo ob vsakem vremenu!!!

- Prijavljeni (vključno z najavljenimi)
Celotni PST (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):
1. bor
2. vencelj
3. zajc
4. mojA
5. raziskovalec
6. matej712
7.


Polovička (Fužine - Golovec - Koseze):
1. spela*
2. BO-JAN
3. pajo
4. mazi
5. lili
6. nana
7. nadj@
8. raf
9. grb
10. luzr ?

- Polovičkarji in prevoz
Zbor prevoznikov in polovočkarjev z kosez pred Internormom je ob 8:20.
Prevozniki: bor, spela*, raf, luzr?.
Nazadnje spremenil Bor, dne 09 Okt 2008, 23:07, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 vencelj
#150349
Že dolgo sem odločen, da se enkrat udeležim teka po PST, sedaj sem kar čakal razpis, pa sem si potem že rekel, da očitno, tradiciji navkljub, ne bo nič...no, sedaj je, pa ravno na dan teka ob Savi... :?
Torej v Ljubljani bom, na Pst-ju ali pa na Ježici...
Če se bom odločil za PST, grem cel krog. Se pišemo,

LP, vencelj
 mojA
#150417
Bi šla cel krog ... nisem pa še 100 %. Verjetno bom startala iz Podutika, vas "ujela" na Fužinah in veselo naprej ..
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#150421
Ja tole se sliši dobro, tudi sam potrebujem nekaj daljših tekov za LM, je pa nedelja še daleč, in se lahko zgodi (beri služba) marsikaj.
Pogojno sem za1 :wink:

LP Bojan
Uporabniški avatar
 AVI
#150439
...super pobuda...ampak ravno ne gre z mojimi plani...en dan prezgodaj :D ....ampak to je že druga zgodba....ampak če si pa slučajno premislite, za soboto..... :D :D
Uporabniški avatar
 zajc
#150464
Tooooooo...

:clap:

Jaz bi šel cel krog, začel bi za Bežigradom in bi se vam pred 9:00 (tam okoli 8:50) pridružil pri Fužinskem gradu. Pridem 100%, tudi če prekle padajo z neba. Lahko organiziram "mini" okrepčevalnico na Slovenčevi cesti (na parkirišču pri Šparu oz. Ljubljanskih mlekarnah med 10:55-11:45(???), voda...).

Analizo bom žal kot že neštetokrat izpustil :(
Uporabniški avatar
 Loni
#150468
Nedelja že zasedena, drugače bi tudi mene zanimala polovička. Pa drugič.
Uporabniški avatar
 pajo
#150484
Se vidimo mogoče - upam, da bova z Rafom odtekla en izi tek pa bova videla do kam bova prišla. Sam, da tečem z vami :shock: nima smisla upam, da bo vsaj Raf malo milosten do mene in moje sape.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#150543
počakam vas v Murglah kot ponavadi s pijačo in kakšnim prigrizkom,če ne bom šla na tek ob Savi :P :)
p.s. ali pa če že imate rezervirano okrepčevalnico pri Livadi mi sporočite da ne čakam zastonj LP
Uporabniški avatar
 mazi
#150682
Ojla,

Midva z Lili sva načeloma za polovičko; a je kdo ki bi naju zategnil od Kosez do Fužinca zjutraj...?! :wink:
 spela*
#150731
mazi napisal/-a:Ojla,

Midva z Lili sva načeloma za polovičko; a je kdo ki bi naju zategnil od Kosez do Fužinca zjutraj...?! :wink:


Velja.
 nana
#150801
@Mazi: Kakšen tempo bosta tekla? :D Pa še eno realno oceno čez Golovec :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#150857
Tkole računava tam nekje od 10 do 11km/h, čez Golovc pa hribu primerno - magar malo hoje... :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#150887
mal sem poskušal razpis narest...glej prvi post...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA