tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pajo
#150916
spela* napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

Midva z Lili sva načeloma za polovičko; a je kdo ki bi naju zategnil od Kosez do Fužinca zjutraj...?! :wink:


Velja.

Špelca a veš da jes tebe maram. 1 guzica bi tudi a?
 nana
#150919
Sem videla, da sem kar prijavljena :D No, jaz grem samo, če bo šel še kdo z mojim tempom. Mazi in Lili bosta zame prehitra :cry:
Uporabniški avatar
 mazi
#150920
Nana - kakšen pa je tvoj tempo...?! :roll:
 nana
#150922
Počasen. Me toliko časa ni bilo na kRožniku, da si že pozabil :D Jaz hitreje od 9 - 9,5 km/h ne bom zmogla, če želim dočakat še LM :wink: Potem je pa tu še Golovec :oops:
Nazadnje spremenil nana, dne 09 Okt 2008, 18:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pajo
#150969
nana napisal/-a:Pošasen. Me toliko časa ni bilo na kRožniku, da si že pozabil :D Jaz hitreje od 9 - 9,5 km/h ne bom zmogla, če želim dočakat še LM :wink: Potem je pa tu še Golovec :oops:

Aaahhh končno tekač po meri! :D Greva?
Uporabniški avatar
 Nadj@
#150997
Pajo in nana če vi dva gresta en izi tempo mogoče se vam pridružim :) okrepčevalnica bo vseeno v Murglah na enakom mestu kot ponavadi
Uporabniški avatar
 Bor
#150998
Nadj@ napisal/-a:Pajo in nana če vi dva gresta en izi tempo mogoče se vam pridružim :) okrepčevalnica bo vseeno v Murglah na enakom mestu kot ponavadi

hvala :wink:
 nana
#151039
Nadj@ in Pajo: Z veseljem se vama pridružim, če se pozdravim od viroze. :D Še sporočim. Samo, da me ne bosta zgubila na Golovcu, kot so lani (ali je morda že več?) zlopijevo ženo :wink:
Nazadnje spremenil nana, dne 09 Okt 2008, 18:42, skupaj popravljeno 1 krat.
 luzr
#151069
Bor, kako kaže z analizo?
Uporabniški avatar
 Bor
#151070
luzr napisal/-a:Bor, kako kaže z analizo?
še razmišljam....imam pa v planu neko novo lokacijo---
Uporabniški avatar
 mazi
#151104
Ojla,

Jest sem kljub moji ''spretnosti'' dobil poškodbo na prstih desne noge (pri plavanju... :cry: ) in upam, da bo do nedelje že BP...
Uporabniški avatar
 raf
#151134
Čist tako me zanima kje točno sekamo Golovec. A točno po trasi PST ali gremo malo okrog ovinka do Urha in Orel, pa potem naprej do Rudnika.
Uporabniški avatar
 grb
#151137
Ojla

Jaz bi se tudi pridruzil. Ne vem se al bi sel na polovicko al na cel krog. A je se kako prosto mesto pri prevozniku iz Kosez do Fuzin? Mi je vseeno ali zjutraj do starta, ali pa po koncu polkroga. Sam tolk da vem, kje avto pustit. Ce bo kak prevoznik po teku, imam se moznost, da se premislim in odtecem do konca :-) Nisem namrec se nikol tekel vec kot 24km, pa ne bi rad da bi me pobralo pred LM. Tempo mi povsem ustreza 5:30 kot je Bor napisal v razpisu :)

G.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA