tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#151148
Tudi jaz sem prijavljen na 42, pa nisem nobenih dolgih tekel že od Evacsa.
Če bomo zdražali 5:30 v celoti smo že zmagali. Jasno, da imam cel krog v načrtu.
Uporabniški avatar
 Laufer
#151151
:shock:
Uf, si pa pripravljen, zadnjč ko sva bila na PST je bil najin tempo 6,30.
Uporabniški avatar
 pajo
#151158
Kriza z prevozom do Kodeljevega iz Kosez - ne diši mi avtobus št. 5! Tako, da...
 spela*
#151160
pajo napisal/-a:Kriza z prevozom do Kodeljevega iz Kosez - ne diši mi avtobus št. 5! Tako, da...


Pajo, vsaj dva bova z avtom peljala iz Kosez proti Fužinam. Tako da brez skrbi, da bi koga tam pustili. :wink:
 mojA
#151169
Ali kdo ve koliko km je iz Kosez do fužin? Da se ne bom zaplanirala in mi uidete iz FUžin

Zajc - ti pričneš iz Bežigrada- verjetno startaš nekje okoli Ljubljanskih mlekarn - kdaj boš startal? Sicer si itak ZELLOOOOO prehiter zame ampak vseeno, da vidim, kje me prehitiš
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#151177
Laufer napisal/-a::shock:
Uf, si pa pripravljen, zadnjč ko sva bila na PST je bil najin tempo 6,30.


To je bilo zato, da se nisi prestrašil svojega prvega maratona. Sem se ves čas nazaj držal :wink: :wink:
 luzr
#151189
grb napisal/-a:Ojla

Jaz bi se tudi pridruzil. Ne vem se al bi sel na polovicko al na cel krog. A je se kako prosto mesto pri prevozniku iz Kosez do Fuzin? Mi je vseeno ali zjutraj do starta, ali pa po koncu polkroga. Sam tolk da vem, kje avto pustit. Ce bo kak prevoznik po teku, imam se moznost, da se premislim in odtecem do konca :-) Nisem namrec se nikol tekel vec kot 24km, pa ne bi rad da bi me pobralo pred LM. Tempo mi povsem ustreza 5:30 kot je Bor napisal v razpisu :)

G.


Grb, prostor bo, brez skrbi. Vsaj dvakrat je bil en avto preveč...

Bor napisal/-a:
luzr napisal/-a:Bor, kako kaže z analizo?
še razmišljam....imam pa v planu neko novo lokacijo---

Potem je vse pod kontrolo.
Zasilno rešitev imam, čeprav mi cucek ne bo pustil analizirati.
Uporabniški avatar
 raf
#151190
pajo napisal/-a:Kriza z prevozom do Kodeljevega iz Kosez - ne diši mi avtobus št. 5! Tako, da...


te bom jaz pobral v Kosezah in odpeljal na štart u Fužine in potem mi boš vrnil uslugo za nazaj do Fužin. Zmejenu!
Uporabniški avatar
 zajc
#151237
mojA napisal/-a:Zajc - ti pričneš iz Bežigrada- verjetno startaš nekje okoli Ljubljanskih mlekarn - kdaj boš startal? Sicer si itak ZELLOOOOO prehiter zame ampak vseeno, da vidim, kje me prehitiš


Jaz bom pričel ob 8:05-8:10 pri mlekarnah in planiram teči okoli 40 minut (10,1 km) do Fužinskega gradu, potem pa se bom prilagodil "prvim", verjetno bo to tempo okoli 5:30?! Če te bom srečal, se ti bom seveda pridružil do Fužinskega gradu. Pomojem bi mogla startat okoli 7:15-7:20.
 nana
#151253
Meni osebno je boljše v 10 v pol na Litijski (če je že govora o čevapčičih). Razen, če ne ciljate na pice :D
Uporabniški avatar
 pajo
#151257
raf napisal/-a:
pajo napisal/-a:Kriza z prevozom do Kodeljevega iz Kosez - ne diši mi avtobus št. 5! Tako, da...


te bom jaz pobral v Kosezah in odpeljal na štart u Fužine in potem mi boš vrnil uslugo za nazaj do Fužin. Zmejenu!

Nimam nič proti nekako je treba priti do Fužin.
Uporabniški avatar
 Bor
#151258
nana napisal/-a:Meni osebno je boljše v 10 v pol na Litijski (če je že govora o čevapčičih). Razen, če ne ciljate na pice :D

ne, mislim na splošno....veliko parkirišče, velik izbor jedi, velik prostor.....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA