tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 spela*
#154856
Mene pa malo mika "podaljšana polovička".
Nič, v žep žeton, denar za taksi in zdravstveno kartico, pa da vidimo, kako daleč gre. :lol:
Uporabniški avatar
 Laufer
#154863
spela* napisal/-a:Mene pa malo mika "podaljšana polovička".
Nič, v žep žeton, denar za taksi in zdravstveno kartico, pa da vidimo, kako daleč gre. :lol:


:shock: , ene gredo med "ultraše" :lol: .
Sicer pa se malo bojim za kolo, *spela ga bo zaplenila, jaz pa peš domov, če pozabi žetone. :cry:
 spela*
#154899
Laufer napisal/-a:
spela* napisal/-a:Mene pa malo mika "podaljšana polovička".
Nič, v žep žeton, denar za taksi in zdravstveno kartico, pa da vidimo, kako daleč gre. :lol:


:shock: , ene gredo med "ultraše" :lol: .
Sicer pa se malo bojim za kolo, *spela ga bo zaplenila, jaz pa peš domov, če pozabi žetone. :cry:


Torej ne potrebujem žetona? :lol:

Če je 17. kilometer nekje v Kosezah, kje je 25.?
Uporabniški avatar
 Bor
#154903
na žalah je 24. ...vsaj men se zdi
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#154904
Mislim, da je malo prej, nekje v bližini Vojkove. 23.ka je nekaj 100m za Zajčevo okrepčevalnico.
 spela*
#154907
Bor napisal/-a:na žalah je 24. ...vsaj men se zdi


Torej tudi zdravstvene kartice ne potrebujem. :roll: :lol:

Bom videla, če bo šlo do Žal, če pa ne, pa polovička. :wink:
Uporabniški avatar
 Laufer
#154968
spela* napisal/-a:
Bor napisal/-a:na žalah je 24. ...vsaj men se zdi


Torej tudi zdravstvene kartice ne potrebujem. :roll: :lol:
:wink:


Tole ne bo držalo.
Če se hočeš pokopati, moraš ob prijavi pogreba oddati tvojo zdravstveno izkaznico.
(birokracijapress)
 nana
#154985
Jaz zdaj tudi že vem, da me ne bo :wink: Se mi zdi, da nas gre kar nekaj na Štajersko :D
 luzr
#155117
Štarterka in uradna častna gostja na analizi bo snezinka.
Poskrbeli bomo, da se bo strežno osebje vedlo bolj dostojno kot na prejšnjih analizah!
 spela*
#155139
Laufer napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Bor napisal/-a:na žalah je 24. ...vsaj men se zdi


Torej tudi zdravstvene kartice ne potrebujem. :roll: :lol:
:wink:


Tole ne bo držalo.
Če se hočeš pokopati, moraš ob prijavi pogreba oddati tvojo zdravstveno izkaznico.
(birokracijapress)


A to zato, da lahko človeka pokopljejo zdravega in da mu še kakšen zob popravijo? :shock:

Če je še kakšen kandidat za tek do Žal, bi se lahko zmenili in tam pustili en avto. Potem bi tudi izgovor, da "ne morem več", odpadel.
Voda je pa tako ali tako tam.
Uporabniški avatar
 Hojca
#155157
niki napisal/-a:
Laufer napisal/-a:cca 17 km


O, hvala :D
To bi pa mogoče šlo s pravim (počasnim) tempom :wink: .. samo vstati bo treba zjutraj :roll:


Tole bi pa tudi jaz poskusila, ampak res s počasnim (~7 minut za km), čez Golovec pa še z malo počasnejšim tempom. Če se še kakšen tak najde... Niki??
Uporabniški avatar
 niki
#155243
mojculja napisal/-a:
niki napisal/-a:
Laufer napisal/-a:cca 17 km


O, hvala :D
To bi pa mogoče šlo s pravim (počasnim) tempom :wink: .. samo vstati bo treba zjutraj :roll:


Tole bi pa tudi jaz poskusila, ampak res s počasnim (~7 minut za km), čez Golovec pa še z malo počasnejšim tempom. Če se še kakšen tak najde... Niki??


Uf.. na Golovec sem pa čist pozabila :roll:

Kje bi torej začele in kje bi vse tekle? Jaz zelo slabo poznam PST.. oz malo bolj ta del na našem koncu :roll:
Uporabniški avatar
 Hojca
#155273
niki napisal/-a:
mojculja napisal/-a:
niki napisal/-a:
Laufer napisal/-a:cca 17 km


O, hvala :D
To bi pa mogoče šlo s pravim (počasnim) tempom :wink: .. samo vstati bo treba zjutraj :roll:


Tole bi pa tudi jaz poskusila, ampak res s počasnim (~7 minut za km), čez Golovec pa še z malo počasnejšim tempom. Če se še kakšen tak najde... Niki??


Uf.. na Golovec sem pa čist pozabila :roll:

Kje bi torej začele in kje bi vse tekle? Jaz zelo slabo poznam PST.. oz malo bolj ta del na našem koncu :roll:


Mogoče bi začele kar pri Fužinskem gradu, ta prvi (ta hud) klanček na Golovec prehodile, potem pa počasi tekle naprej do Kosez, če ne bo šlo pa vmes še malo hoje.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#155280
:oops: sem smetil. Bom pa od sladkih 6 verjetno brez cukra, tako da me ne bo.
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 03 Nov 2008, 15:34, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA