tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Loni
#156590
spela* napisal/-a:
Laufer napisal/-a:Še podatek za spelo* do Žal točno 24,35 km, če greš pa do Loni pa točno 25 km :lol:


Hvala. Bo do Žal kar dovolj. :wink:
(če ne celo preveč :lol: )


Ma tam pri meni bo en Tiny Twiny parkiran, a si prepričana, da ne bi naredila še tistih par sto metrov :?:

PS Seveda jaz rabim potem prevoz do starta. Mojculja, kje si? Ali pa kdo drug. Na morje grem kdaj drugič, to tu bo zadosti zanimivo.
 spela*
#156594
Loni napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Laufer napisal/-a:Še podatek za spelo* do Žal točno 24,35 km, če greš pa do Loni pa točno 25 km :lol:


Hvala. Bo do Žal kar dovolj. :wink:
(če ne celo preveč :lol: )


Ma tam pri meni bo en Tiny Twiny parkiran, a si prepričana, da ne bi naredila še tistih par sto metrov :?:

PS Seveda jaz rabim potem prevoz do starta. Mojculja, kje si? Ali pa kdo drug. Na morje grem kdaj drugič, to tu bo zadosti zanimivo.


Načeloma jaz startam v Kosezah, tam poberem mojculjo in grem do Žal po Lauferja in lahko tudi do tebe. Lahko pa tudi mojculjo poberem tam, če je doma v bližini in bi ji to bilo lažje. Ne vem pa, ali bi v tem primeru bilo dovolj avtomobilov v Kosezah za prevoz polovičkarjev na cilj. Naj svoje pove jezični organizator.
Uporabniški avatar
 Loni
#156598
Bom danes še maco povprašala, kako in kaj...

Saj če bi imela prelestno lahke nožice, bi morala odtečt že tisto razdaljo od Žal do Fužin, ma jih nimam in jih je treba šparat.
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#156612
Laufer napisal/-a:Od Fužin do začetka vzpona na Golovec :arrow: 1,4 km
od vzpona do vrha :arrow: 1'5 km skupaj 2,9 km
od vrha do Kitajca (Dolenjska cesta) :arrow: 1,7 km skupaj 4,8 km

Še podatek za spelo* do Žal točno 24,35 km, če greš pa do Loni pa točno 25 km :lol:


Hvala Laufer, tole so pa zelo natančne izmeritve. Malo razmišljam ...mogoče, mogoče, mogoče bi pa tu jaz prišla. Mogoče, še ne vem.
Uporabniški avatar
 Hojca
#156622
spela* napisal/-a:
Načeloma jaz startam v Kosezah, tam poberem mojculjo in grem do Žal po Lauferja in lahko tudi do tebe. Lahko pa tudi mojculjo poberem tam, če je doma v bližini in bi ji to bilo lažje. Ne vem pa, ali bi v tem primeru bilo dovolj avtomobilov v Kosezah za prevoz polovičkarjev na cilj. Naj svoje pove jezični organizator.



Jaz bi kar zjutraj v Koseze prišla, bo verjetno lažje. Če bodo pa druga navodila, pa tudi ok, samo, da tole odfecljamo. :oops:
Uporabniški avatar
 Loni
#156692
Laufer in jaz počakava maco56 na Žalah in naju bo ona zategnila do Fužin, tako da za nas tri ni treba skrbet.
 spela*
#156705
Ok, torej jaz pridem ob dogovorjeni uri (8:15??) v Koseze in peljem v Fužine mojculjo, pa še za dva je prostor v avtu.
 spela*
#156749
pajo napisal/-a:Evo mene! :D


Ok!

Ostaja še en prostor. Oziroma tudi dva, če vam je vseeno za udobje.
Uporabniški avatar
 niki
#156777
spela* napisal/-a:
Ostaja še en prostor. Oziroma tudi dva, če vam je vseeno za udobje.


Še jaz :D
 spela*
#156778
niki napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Ostaja še en prostor. Oziroma tudi dva, če vam je vseeno za udobje.


Še jaz :D


Zmenjeno. :wink:
 luzr
#156827
Če se boste skupaj sčetverčkali v avtomobile, bomo imeli manj dela na izhodišču v Kosezah.

@mojculja: Lahko se daš dostaviti tudi v Fužine.
V Kosezah bomo rabili predvidoma tri avtomobile, ki morajo tam ostati!
Ostali avtomobili bodo razvoženi na različne lokacije.
Če bo Loni tekla do Jarš, potem tam ne potrebujemo dodatnega (Lauferjevega) avta.


Seznam udeležencev:
udeleženec/ka................analiza........vozilo..........dolžina......tempo

0.Bajsi...........................idejni vodja proijekta..............................
1. snezinka...................... ?.?????.........??.???........!štarterka! ..........
2. Spela*.......................???????............da............1/2+...................
3. Nadj@........................???????.........?????...........1/2-...................
4. nana????.???????????????????????????????????????????................
5. niki............................??????.........??????...........1/2....................
6. mojculja.....................??????.........??????...........1/2..................
7. pajo...........................??????.........??????...........1/2.....................
8. Laufer........................??????..............da............1/2+...............
9. ton.............................??????.........?????.............1/1................
10. miciM..........................?????..........?????............1/2..............
11. mare..........................?????...........?????............1/2.....6min/km
12. maca56........................ne...............da..............1/2+............
13. Loni...........................????...............da..............1/2.............
14. mateja.hribar.............????...............ne..............1/2...............
15. nikita........................????.............??????...........???...............
16. luzr.......................ne brez psa.......da...............1/2....7min/km


Analiza bo po dogovoru na Viču.
Zaradi mene je lahko kjerkoli, ker me s psom ne bodo spustili noter.

Predlagana oštarija je čista, postrežba prijazno daljnovzhodna. Hrana japonska, kitajska in mongolska.
V resnici gre večinoma za salatke in ribje jedi, ki jih pripravijo sproti. Količine so menda neomejene, cene sprejemljive. Delajo od 11.ure, kar je pomembno za nas "polovičkarje".

Druga opcija je picerija v bližini. Ker odprejo ob 12h bo treba na prve italijanske lepinje čakati vsaj pol ure.

Zato lahko soglasno prestavimo štart, če boste vsi (!) za.
Nazadnje spremenil luzr, dne 07 Nov 2008, 17:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#156833
Helou!
NM Bajsi vas pozdravlja in vam želi nadvse prijetno druženje.
Snežinko pa poziva, da ga bo častno zastopala in nadomeščala.
Uživajte!
 NIKITA
#156835
Pozdravljeni!

Tudi jaz bi se vam pridružila. A imam par vprašanj?

Predvsem me zanima kako hiter tek je to? Bom zmogla celega ali le polovičko? Se je možno premisliti in izkoristiti kvizkota za prevoz do Fužin če vidim da bo preveč cela trasa.

Že vnaprej hvala za odgovore.

Lepo popoldan
Uporabniški avatar
 Loni
#156837
Luzr, jaz ne bi ure nič spreminjala, zdaj ko smo se kolikor toliko uspeli uskladit, moje nožice še ne vem, če me bodo prinesle do Žal, tako da je čisto ok, da je tudi Lauferjev avto tam. Just in case.
Kar se pa analize tiče, še ne vem, če se je bom udeležila.

NIKITA napisal/-a:
Predvsem me zanima kako hiter tek je to? Bom zmogla celega ali le polovičko? Se je možno premisliti in izkoristiti kvizkota za prevoz do Fužin če vidim da bo preveč cela trasa.

Mislim, da ravno spidirali ne bomo, vsaj jaz ne. Če sem prav razumela, ima samo Ton namen laufat celo štreko, ostali bomo vsi cepali že kje prej.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA