tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#157002
Nič ne bo z mojo udeležbo jutri. Grem na primorsko obirat olive. Želim vam lahke noge za 1/1, 1/2 in 1/2 +!
Uporabniški avatar
 zajc
#157016
No pri meni pa se je vse obrnilo na glavo. Danes nisem šel na Sladkih 6 (višja sila :roll: ), zato pa bom šel jutri na "cel krog" :D

Glede okrepčevalnice na 21 km se bomo celokrogaši že zmenili med sabo :wink:

Se vidimo na startu.
Uporabniški avatar
 Cormi
#157017
[quote="zajc"]Kot sem obljubil na začetku, se oglašam "tik pred zdajci". V nedeljo se žal teka ne bom udeležil, ker bom en dan prej tekel na Sladkih 6 in ne bom tvegal, da staknem kakšno "dodatno" poškodbo.quote]

Na Sladkih6 si bil pogrešan. Boš moral nov izgovor poiskat :wink:
Uporabniški avatar
 Laufer
#157019
zajc ČESTITKE za sina :lol:
Cormy, če to ni zadosten razlog, potem pa lepšega in boljšega na tem svetu ni.
Se vidimo jutri.
Uporabniški avatar
 Loni
#157026
Laufer napisal/-a:zajc ČESTITKE za sina :lol:
Se vidimo jutri.


Evo, ga novega junaka med tekači. Čestitam tudi jaz.
Uporabniški avatar
 vencelj
#157046
zajc napisal/-a:No pri meni pa se je vse obrnilo na glavo. Danes nisem šel na Sladkih 6 (višja sila :roll: ), zato pa bom šel jutri na "cel krog" :D

Glede okrepčevalnice na 21 km se bomo celokrogaši že zmenili med sabo :wink:

Se vidimo na startu.


Sem te zaman pričakoval v razymobilu, pa sem takoj dobil pojasnilo, ki je samo potrdilo domneve...
Vsekakor, zajc, ČESTITKE tudi z moje strani :!:

LP; vencelj
Uporabniški avatar
 še1PR
#157049
Čestitke zajc!!! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 maca
#157051
jupi, čestitke za tekaški naraščaj.
Uporabniški avatar
 lenči
#157055
še1PR napisal/-a:Čestitke zajc!!! :juhuhu:

Tudi jaz :laola
Uporabniški avatar
 pementos
#157056
Cestitam zajc za malega zajca :) Oprostite ker se javim tok pozno, se vidimo jutri za cel krog + analizo.
Uporabniški avatar
 niki
#157061
Čestitkeee tudi od mene zajc :laola
 luzr
#157062
Seznam udeležencev:
udeleženec/ka................analiza.....vozilo....vstop...dolžina......tempo

0.Bajsi..idejni vodja proijekta.........................................................
1. snezinka...................... ?.?????.........??.???........!štarterka! ..........
2. Spela*.......................???????.......da.......Koseze.....1/2+................
3. Nadj@........................???????......?????....Murgle.....1/2-..................
4. nana....gre na Štajersko................................................................
5. niki............................??????.........da........Koseze....1/2.................
6. mojculja.....................??????.........ne........Koseze.....1/2..............
7. pajo...........................??????......... ????....Koseze....1/2.....................
8. Laufer........................??????.........da........Laufer.....1/2+...............
9. ton.............................??????.........?????....Fužine.....1/1................
10. miciM..........................?????..........?????...Fužine......1/2..............
11. mare..........................?????...........?????..Fužine......1/2.....6min/km
12. maca56........................ne...............da.....Fužine.....1/2+............
13. Loni...........................????...............da.....Fužine......1/2.............
14. zajc........................????.................???......?Fužine?...........1/1.......
15. nikita........................????.............??????....???????....???...............
16. starbucks..................????...............ne........Koseze.....1/2.......
16. luzr.......................ne brez psa.......da........Koseze......1/2....7min/km
17. pementos................da..................???........Fužine.......1/1........
18. gotovo pride še kdo povsem nenajavljen........................;)

Trenutno je število tekačev, prevoznikov in potnikov nekako usklajeno.
Mogoče bomo miciM, tik pred zdajci, naročili v Koseze. In prislili paja avtomobilizirati. Za dodaten odvoz iz Kosez bo lahko poskrbel tudi Laufer.

Za analizo obstajajo tri potencialne lokacije. Ena slabša od druge...

Kako bo žena zajcu odobrila tek bomo še izvedeli...
--------------------------------------------------------------------------------
spela* napisal/-a:Luzrju se je v tekst prikradla napaka. Da ne bi v Kosezah zaman čakali treh udeležencev, jo popravljam:
Loni napisal/-a:Laufer in jaz počakava maco56 na Žalah in naju bo ona zategnila do Fužin, tako da za nas tri ni treba skrbet.

Upam, da naša trojica (Maca56, Laufer in jaz), ki se bo vlekla do Žal, ne bo potrebovala Zajčeve okrepčevalnice, čeprav si tega vsaj zase ne upam trditi. :oops:


Hvala za popravek. To gospe štejem v plus...
Spela+ seveda ne bo potrebovala okrepitve, razen mogoče infuzije.
Sploh pa jo bodo lahko ostali nesli. Do Žal...
Uporabniški avatar
 tae
#157065
Zajc, na Ljubljancu sem pomahal tvoji Mateji med tekom in takoj opazil spremembo. No, sedaj pa je zunaj. Čestitke tudi od mene. Zdaj bo verjetno spet nekaj časa kriza s tekom, ampak saj otroci hitro zrastejo.

Ostalim udeležencem PSTja pa želim, da se preveč ne zmatrate.
 spela*
#157075
zajc napisal/-a:No pri meni pa se je vse obrnilo na glavo. Danes nisem šel na Sladkih 6 (višja sila :roll: ),


Laufer napisal/-a:zajc ČESTITKE za sina


A v tem je stvar? :lol:
Čestitke tudi od mene! :D

Hvala, tae, za želje. Glede na vse silne kilometre, ki so jih nekateri pretekli včeraj, ni vrag, da jih ne bi zmogla teh 25, pa čeprav je vmes en grič.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#157087
Laufer napisal/-a:zajc ČESTITKE za sina :lol:


Iskrene čestitke tudi z moje strani, :clap: pa veliko zdravja in sreče celi družini. :toast:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA