tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 bla_k
#172294
bla_k napisal/-a:Sporočim stanje :wink:


Stanje na PST super, še posebej če se jo lotiš v takšnem dopoldnevu, kakršno je bilo današnje.

PS:Paziti je treba le za Litostrojem v Šiški. Danes je bila tako pot kot vzporedna cesta po celi širini razkopana, pa tudi delavci so nekaj godrnjal, ko sem preskakoval njihovo ''ograjo''.

Za vse, ki tečete jutri pa ..dober tek!
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#172318
PST :!: :?:
:idea:
Pridem na polovičko.
#172322
AVI napisal/-a:...čakam...pa čakam...pa ....nič, najbolje da pobuda pade.... :D :D

Torej, vremenska napoved za nedeljo je odlična Slika .... Sežana je vse bližje in bližje ...zato ne vidim razloga, da se v nedeljo :arrow: 8.3.2009 ne podamo na kroženje okoli Ljubljane....

Predlog je sleč: štart na parkirišču pri Fužinskem gradu, ob 9. uri, glede analize, okrepčevalnic, itd.....so stvari še odprte...

...možnosti teka so neomejene....celoten PST, morda polovičko, v poštev pride tudi klic v sili...no z glasom ljudstva si boste pa verjetno bolj težko kaj pomagali...:lol: :lol: :lol: :lol:

..če kdo koleba..ali bi ali ne...pa nekaj vtisov iz lanskega leta...http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8614 ...in tako mislim, da dileme več ni.... :lol: :lol:


Cel PST:
1. AVI
2. zajc
3. raziskovalec
4. yogo
5. ...

Polovička PST:
1. bobr
2. spela*
3. marija
4. veter v laseh
5. ...


...toliko na kratko...pobuda je padla...sedaj pa se le pridno pofočkajte.... :lol: :lol:


še malo pa gremo....zunaj je pa že prekrasen dan....Slika ...
Uporabniški avatar
 bobr
#172323
Mhm sam neki mrzlo je brrr. Bo treba v visjih obratih jit na golovcc pa bo :).
Uporabniški avatar
 Bajsi
#172441
luzr napisal/-a:Khm, načeloma pst teke razpisuje nejgova mastnost bajsi... Pripravi se na posledice. ;>


Helou!
Kaj?
Me je kdo kaj vprašal?!
(ko sme, da organizuje trčanje po PST, a da mene nije pitao press)

Ah, samo, da se dogaja!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA