tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 veter v laseh
#172334
Odbrzeli smo po PST-ju in zmagali. :lol:

Odlična družba in odlične vremenske razmere (vroče).
Uporabniški avatar
 Classix
#172368
Jap...nekaj sem vas srečal na PST-ju. Špela*, Razy in nekaj kasneje še Dragons-a...če se ne motim. Glavnina pa jo je ucvrla pred menoj po Peruzzijevi okoli 09:25 in si ''dokkažešpiksna'' nabrala neulovljivo prednost.. Če je bilo tisto med 6:00 in 7:00/km sem jaz traktor :lol: . Ali pa jih je le suport na kolesu tako preganjal. Razy...prav si imel, ko sem pojamral glede utripa. Res me nekaj kuha in zvija. Bo že bolje.

LP
Matjaž
 spela*
#172371
Dobra družba (hvala Razyju, druge sem tako ali tako videla le na štartu do začetka vzpona na Golovec in del njih potem še na cilju), lep dan, Avijeva boljša polovica je poskrbela za okrepčila, tako da ... brez pripomb na organizacijo. :lol:
Na analizo smo šli samo trije, ker se je drugim mudilo drugam (Razyju in meni se je pridružila Sončka). Tokrat nismo šli preizkušat potrpežljivosti natakarjev, ki ne prenesejo, če naročanje začneš s solato, ampak smo šli raje drugam. Na koncu so nama s Sončko dali še rožici. :D

Težave bom poskusila raje odmisliti. Jutri je nov dan ali kako je že rekla Scarlet O'Hara ... :roll:

Classix napisal/-a:Če je bilo tisto med 6:00 in 7:00/km sem jaz traktor :lol: . Ali pa jih je le suport na kolesu tako preganjal. Razy...prav si imel, ko sem pojamral glede utripa. Res me nekaj kuha in zvija. Bo že bolje.

LP
Matjaž


Najin tempo je bil nekaj takega, tempo prve skupine pa zagotovo ne. :lol:
Matjaž, kasneje sva se z Razyjem pogovarjala, da je vzrok za hitrejši pulz lahko tudi dokaj nenadna sprememba zunanje temperature. Danes je bilo že zelo toplo, čeprav je bila še nekaj dni nazaj zima.
Saj jutri bo pa spet mraz.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#172375
Tudi brez Bajsija je akcija uspela.
Prav lepo smo se imeli. Na svoj praznik so nekatere res garale bodisi na progi ali pa kot spremstvo za žejne (mobilna okrepčevalnica in okrepčevalnica "pri Zajcu").
V prijetni Špelini družbi sva v zmernem tempu opravila s prvim delom proge, sam pa sem še malo počasneje z drugim. Classix in Dragons sta pa tekla v nasprotni smeri.
Ja, sem še na delanju baze, in tako bo do Sežane.
V naslednejm postu (tu sem prilepil pomotoma preveliko sliko :mrgreen: ) je stvar tudi dokumentirana.
Avi hvala za organizacijo, vsem pa za (kratko) druženje. Bo treba še malo potrenirati, da bo to daljše.
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 08 Mar 2009, 18:49, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#172376
Slikovno poročilo s štarta:
Slika

in tale malo manjša
Slika
Uporabniški avatar
 mazi
#172380
Ojla,

Bravo :cast: za lep tek; no tudi midva sva imela lep tek na obali... :wink:
Uporabniški avatar
 yogo
#172412
Za ženski praznik smo tri dekleta popeljali okoli Ljubljane, ene peš, drugo na kolesu obloženem z dobrotami in hidracijo.
Tokrat samo polovička, tempo je bil prehud od 5.00 do 5.10 na km vsaj do Kosez.
Bobr in Andreja hvala za okrepčilo in prevoz.

lp Yogo
Uporabniški avatar
 AVI
#172414
...res je prav lepo uspel tek, vreme odlično, kot napovedano, proti koncu pa že kar pošteno vroče....

...pa še čestike vsem za dober tek in družbo....mi je pa žal da se nisva mogla udeležiti analize, ampak me je še nekaj "jabuk" čakal za obrezat... :D ...tako, da....drugiča pa sigurno....

:lol: :lol:

...res je Andreja je kar lepo prekolesarila PST... :lol: :lol: ...malo sem se že odkupil, malo se bo pa še treba.... :lol: :lol: :lol:

LP
Uporabniški avatar
 Bajsi
#172442
Helou!
Lepo! Samo, da ste se imeli lepo!
Uporabniški avatar
 zajc
#172449
Včeraj je bilo super, v dobri družbi, pijači in jedači je krog minil 1, 2, 3... Upam da bo kmalu kakšna ponovitev :D
Uporabniški avatar
 AVI
#172526
zajc napisal/-a:Včeraj je bilo super, v dobri družbi, pijači in jedači je krog minil 1, 2, 3... Upam da bo kmalu kakšna ponovitev :D


...no pri 3 so bile noge že kar malo težke...ampak vseeno je bilo lepo....zato pa tečemo.... :lol: :lol: ...za ponovitev.... pa samo pobuda mora prit.... :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA