tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#217152
kako je z logistiko polovičkarjev ?
predlagam shod kako minuto čez 8.00 ob bajerju oz. Inter ... ( kako že ), vas poberem, in dostavim v Fužine. za kompenzacijo mi nekdo shrani torbo in po teku dostavi nazaj v Fužine.
#217153
lojzeP napisal/-a:kako je z logistiko polovičkarjev ?
predlagam shod kako minuto čez 8.00 ob bajerju oz. Inter ... ( kako že ), vas poberem,

Jaz bi rabil prevoz, se priporočam. Se dobimo ob Bajerju ali tam blizu gostilne.
#217187
lepo se zbira druščina...ni kaj...obeta se še eno prijetno tekanje po PST.... :D :D

AVI napisal/-a:Cel PST:
- AVI
- zajc
- grb
- Marjan iz Goric
- matej 712
- raziskovalec
- bobr

Polovička:
- Andreja
- mojculja
- Helena
- ROSI64
- lojzeP


In še vreme:
"Jutri bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, ponekod občasno pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -2....najvišje dnevne od -1 do 3."
Vir: ARSO

....se bo potrebno kar lepo napravit...ma, zima še ni rekla zadnje...ampak mi se pa itak ne damo....

S postojankami pa je situacija sledeča: ...ena "samopostrežna" bo na Livadi (glede na temperature bo verjetno prijetno ohlajena pijača :mrgreen:). ....ena postojanka pa bo "pri zajcu" (ljubljanske mlekarne)....

...tako, da verjetno je pametno še kakšen bidonček s seboj vzeti...da, ne bo žeje....

Se vidimo jutri zjutraj.... :D :D

P.S. bobr, a imaš kaj zame? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :
#217189
ROSI64 napisal/-a:Si pa kar novo temo odprl. :shock:

V nedeljo po teku sem rekel, da ravno vsako nedeljo cel krog po PST-ju ne bo šlo in da naslednjo počivam, sedaj pa tole. :roll:

Moram reči, da je mikavno. :D

P.S. Da je v naslovu 33 razumem (cel krog), a zakaj je pa 27 (če se šteje 27km, potem je isto skoraj kot 33)


Helou!
Lepo, da nadaljujete tradicijo (nekdaj) bajsijevih razpisov za občasna okoliljubljanska nedeljska druženja.
Za popravek naslova sem si vzel pravico, ker je bil prvotni popolnoma pravilni.
Kontinuiteta je nujna, pa čeprav je leva!

Imejte se skrajno nesramno dobro in dobro prevetrite PST. Dedci, ne pozabite na rože!!
#217191
AVI napisal/-a:
S postojankami pa je situacija sledeča: ...ena "samopostrežna" bo na Livadi (glede na temperature bo verjetno prijetno ohlajena pijača :mrgreen:). ....ena postojanka pa bo "pri zajcu" (ljubljanske mlekarne)....



AVI lahko dodas se okrepcevalnico pri firmi "Truplopromet" na Vicu :) (moj start in cilj)

Upam da se mi bo uspelo drzat v prvi skupini in bo tako okrepcevalnica za vse :) Bo kaj za :drink in tudi kaj za prigriznit. Tako da boste lahko zdrzali do naslednje "Ostarije pri zajcu" :)

G.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA