tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#221733
PST most čez novo Titovo se gradi in bo kmalu povezal PST, vendar trenutno prehod ni možen, tudi pri tomačevskem rondoju prehod ni možen zaradi gradnje priključka na rondo. Torej edina možna varianta je obvoz proti POP TV ju (po travnikih), ker do tam še niso razrili Titove ceste.
Bo pa kmalu težav konec, ker lep most, ki bo povezoval PST že betonirajo!

LP Tomaž
#221764
pot bo po zagotovilih zokija prehodna za praznik ljubljane se pravi 8.maj. predvidevam ,da bo že kak dan prej tudi dejansko zadeva usposobljena za varen prehod, čeprav bodo okrog še zmeraj brneli stroji.
#221768
Skoraj vsako jutro tečem mimo in vsakič sem bolj žalostna. Njive, PST, katastrofa. Me prav zanima, kako bomo potem tekli ob Titovi ceti.
Niti malo mi ni všeč, v kaj se spreminja vse tole.
Da ne govorim, da tudi rolat ne moreš več ob obvoznici, ker preurejajo še dodatna pasova na krožnem.
:( :roll:
#221769
napredek zahteva tudi trenutne žrtve v obliki zapor, prahu, kamenja in kup zavisti. Ko bo vse urejeno bodo to samo še spomini, ostal bo pa kompleks, ki bo zanimiv tudi za turiste in predvsem bo Ljubljana, končno dobila tisto, kar obljubljajo že več, kot 20 let.
baje bo po ploščadi stožic narejena tudi krožna sprehajalna proga, kjer se bo dalo ne samo hoditi, ampak tudi rolati.
se že veselim vip ogleda 1.maja, ko bodo začeli s polaganje travice .
#221775
eneja_ napisal/-a:Skoraj vsako jutro tečem mimo in vsakič sem bolj žalostna. Njive, PST, katastrofa. Me prav zanima, kako bomo potem tekli ob Titovi ceti.
Niti malo mi ni všeč, v kaj se spreminja vse tole.
Da ne govorim, da tudi rolat ne moreš več ob obvoznici, ker preurejajo še dodatna pasova na krožnem.
:( :roll:

Se povsem strinjam :clap:
#221776
raf napisal/-a:napredek zahteva tudi trenutne žrtve v obliki zapor, prahu, kamenja in kup zavisti. Ko bo vse urejeno bodo to samo še spomini, ostal bo pa kompleks, ki bo zanimiv tudi za turiste in predvsem bo Ljubljana, končno dobila tisto, kar obljubljajo že več, kot 20 let.
baje bo po ploščadi stožic narejena tudi krožna sprehajalna proga, kjer se bo dalo ne samo hoditi, ampak tudi rolati.
se že veselim vip ogleda 1.maja, ko bodo začeli s polaganje travice .

Še en športni kompleks več, ki bo delal zgubo in pobiral denar Ljubljančanom. :bum:
#221780
ROSI64 napisal/-a:
raf napisal/-a:napredek zahteva tudi trenutne žrtve v obliki zapor, prahu, kamenja in kup zavisti. Ko bo vse urejeno bodo to samo še spomini, ostal bo pa kompleks, ki bo zanimiv tudi za turiste in predvsem bo Ljubljana, končno dobila tisto, kar obljubljajo že več, kot 20 let.
baje bo po ploščadi stožic narejena tudi krožna sprehajalna proga, kjer se bo dalo ne samo hoditi, ampak tudi rolati.
se že veselim vip ogleda 1.maja, ko bodo začeli s polaganje travice .

Še en športni kompleks več, ki bo delal zgubo in pobiral denar Ljubljančanom. :bum:

Tukaj se ne strinjam z tvojim mišljenjem. Mislim, da smo stadion kot dvorano rabili. Kriza gor - dol... Gre za zasebni kapital.
#221786
pajo napisal/-a:Tukaj se ne strinjam z tvojim mišljenjem. Mislim, da smo stadion kot dvorano rabili. Kriza gor - dol... Gre za zasebni kapital.


Stadion in dvorano rabili :?: :?: :?: :?:
:arrow: hala Tivoli letos še ni bila polna
:arrow: na tekmah 1. lige se zbere cca 500 gledalcev, razen na derbiju Olimpija - Maribor jih je malo več, takrat pa itak toliko razbijejo , da je še več škode kot dobička.

Za samo vzdrževanje takih objektov je pa potrebno veliko denarja. En tak primer, ki pa je veliko manjši objekt je Ljubljanska vzpenjača, ki kar redno pridobiva izgubo.
#221788
Absolutno rabimo, tako stadion, kot dvorano! Tivoli je zastarel in je več stroškov s stalnimi adaptacijami, kot pa, če se zgradi nova dvorana. Stadiona za Bežigradom ni več, so samo še ruševine. Na ŽAK-u se pa ne da organizirati nobenih mednarodnih tekem. Poleg športu, bosta nova objekta namenjena še koncertom in raznim konvencijam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA