tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 Krema
#249878
Prosila bi, da mi nekdo pojasni, kje se PST nadaljuje. Pritečem namreč z Viča do Barjanske ceste, nekje do tam, kjer se zavije proti Rakovi Jelši. Potem pa nikakor ne najdem nadaljevanja. Gledala sem tudi po zemljevidu; če prav razumem, se mora čez cesto in potem malo desno. Vendar v "praksi" tega ni. Ali pa jaz spregledam ...
Uporabniški avatar
 Loni
#249883
Tam je bilo zadnje čase kar precej del na cesti, ampak zdaj jih ni več... Označeno res ni najbolj, ampak je pa... Boš morala pač dati naslednjič v peš prestavo in malce bolj pogledati. Marentičeva ulica je tista, po kateri moraš iti dalje.
Sem navajena teči v obratno smer in ko sem šla prvič z bajerja proti Golovcu, sem tudi skoraj falila...
Nazadnje spremenil Loni, dne 01 Apr 2011, 21:07, skupaj popravljeno 1 krat.
#249884
Predlagam, da se pridružiš "organiziranim" vikend tekom po PST-ju, objave so tu na forumu. Pa ni ti treba odteči celotnega kroga le svoje željene kilometre. Pa v družbi hitreje mine.
Lp
Uroš
Uporabniški avatar
 Enkica
#249890
Ko prideš ven na Barjanski, greš desno do semaforja in prečkaš Barjansko ter tečeš naravnost dol mimo postaje LPP do ceste, kjer naravnost čez cesto zagledaš makadam, ki ima ob strani tudi drog z "zastavico" POT - to je to.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA