tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#274085
AVI napisal/-a:Lansko leto ni bilo pobude in smo ga "prešpricali" tako, da je letos skrajni čas, da se tradicija nadaljuje zatorej:

KDAJ: sobota 10.3.2012 ob 7.30 uri (da smo prej fertik :lol: )
KJE: Fužinski grad
TRASA: PST seveda (možnost vseh variant: cel/polovička/četrtinka/.../peš/s kolesom/...)
Obvezna oprema: :D :lol:

Vreme bo: Slika

Ko odkrožimo pa na zasluženo kavico in morda še kaj... :D

Cel:
1. AVI
2. Sukar
3. zajc
4. PeterM
5. bojanm
6. Scooby
7. daša
8. Fetici
9. MatjazV
10. ZvonkoB
11. janzi
12. ...

Polovička:
1. kepica
2. Helena
3. Irena
4. Pajo
5. ...

Sedaj pa le pogumno, da obeležimo 8. marec na dan mučenikov... :lol: :lol: :lol:
#274086
Janzi nič skrbet, kolikor se mi zdi se bodo na celem krogu oblikovale 3 skupine. :D :D

P.S. Drugače pa za vse, ki se prvič podajate na krogec okolj Lj priporočilo, da s sabo vzamete kakšen bidonček pijače in kakšno ploščico oziroma kar pač potrebujete, saj ni organiziranih okrepčevalnic. :wink: (npr. sam imam s sabo "ta malo kamelco") :wink:
#274089
Se prijavljam tudi jaz, na celega.

8. marec je le preresna zadeva, da bi tale tek izpustil :D

Tempo pa - ehh, kar je za nekoga pogovorni so za drugega lahko 'škrge'.
Upam pač, da bo moj tempo ustrezal še komu (in obratno).
Če ne, pa nič hudega, saj znamo. :D

primus
#274096
:D
Evo seznamček "updejtan"


...prostora na PST-ju pa je še kar nekaj... :lol: :lol:


P.S. AnaLiza oziroma jutranja kavica pa bo tako kot že nekajkrat sedaj v Sombrero baru :D, ki je čisto v bližini štartno-ciljnega prostora... :D
http://maps.google.si/maps?q=sombrero+b ... a=N&tab=wl

primus napisal/-a:...
8. marec je le preresna zadeva, da bi tale tek izpustil :D

Tempo pa - ehh, kar je za nekoga pogovorni so za drugega lahko 'škrge'.
.....
primus


Ja, z 8. marcem se ni za igrati.... :lol: :lol: Glede tempa se strinjam, ampak mislim, da se bomo kar lepo "pokupčkali"... :lol:
#274110
miciM napisal/-a:Pol je pa čist dost, da mučeniki to sami odtečete na čast žena :lol: :lol: :lol: .
Jaz se bom šla to soboto "gozdarja", je treba drva napravt, da bo pozimi toplo :D .

Uživajte
:wink:


Nič gozdarjenja. Priprave za Pariz :D

MiciM - polovička, bom jaz poskrbel, da pride na štart

Lp, Matjaž
#274113
MatjazV napisal/-a:
miciM napisal/-a:Pol je pa čist dost, da mučeniki to sami odtečete na čast žena :lol: :lol: :lol: .
Jaz se bom šla to soboto "gozdarja", je treba drva napravt, da bo pozimi toplo :D .

Uživajte
:wink:


Nič gozdarjenja. Priprave za Pariz :D

MiciM - polovička, bom jaz poskrbel, da pride na štart

Lp, Matjaž


Forrest napisal/-a:Bukev je "the end complete" :beer: 8) .
Št.13-jst- (celega) :juhuhu:


Samo spodbuda mora biti "ta prava"... :lol: :lol: :clap:

:D Seznamček pa je tudi "updejtan"


Seveda pa lahko pride tudi kdorkoli, ki še razmišja...štart je ob 7.30 "šarp" ...biti na seznamčku ni pogoj za udeležbo... :lol: :lol: ..je pa dober motivacijski faktor... :mrgreen:
#274159
AVI, Sukar, MatjazV, ZvonkoB in Forrest. Fantom kapo dol. Uspeli so me uničiti. Dobesedno. Čez Golovec so leteli kot "snete skire". Po ravnini so se prepirali ali je tempo 4:05 ali 4:10. Tako hitro je šlo, da nisem imel časa ne piti, ne jesti. Pri Koseškem bajerju so šli po bližnjici :evil: in pridobili nekoliko prednosti, za nameček pa sem moral čakati pri rdečem semaforju :( , ker je kot zakleto ravno takrat šla mimo kolona avtomobilov in nisem tvegal, da bi moji otroci ostali brez enega starša. Izračunal sem, da nima smisla, da jih še lovim, ker sem imel samo še nekaj kilometrov do cilja. Nekako sem odtekel do doma in ugotovil, da letos ostalim tudi do gležnjev ne sežem :--( Hvala vsem za družbo. Komaj čakam na naslednji PST.
#274171
Moja prva pretečena PST :clap: .
Ja,res je kar pošteno letelo za "non-race"tek.
Ne vem,če sem že kdaj v tako kratkem časovnem obdobju tolikokrat slišal lepe slovenske besede fuck,shit in fuckin*shit,kot jih je tokrat natresel zajc :lol: .
Pa naj nihče ne zameri Sukarju divjanja v rdečo luč,na vasi Suke pač ni niti enega semaforja,zato deca semaforji mal presenetijo :rol: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA