tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#274182
No, pa smo obrnili še eno dolžino. Je pa danes res letelo in to veliko hitreje kot sem načrtoval. Skupinico, ki sem se ji pridružil - ZvonkoB, AVI, Sukar, Zajc in Forrest, sem komaj dohajal. Tudi pri semaforjih se nismo nič ustavljali tako, da ni bilo nobene priložnosti za kakšen predah.
Zajc, nič sekirat saj si videl, da sem vmes tudi jaz trokiral in še komaj priključil.

Slika
gasilska pred startom

Naš tekaški dopoldan smo zaključili ob kavici
Super družba ste bli. Pa še FOTKE

Lp, Matjaž
#274204
V družbi Petra, Maje in Dareta ter ob zanimivih pogovorih smo uspešno zaokrožili v eni od zasledovalnih skupin. Tek lepo uspel, zadovoljen :D

Sem pa na parkirišču pred Sombrerom našel črno-sive tekaške rokavice, z rumenim Nike znakom. Sem domneval, da so od enega od naših - naj se javi, da mu jih predam.

Pa še kdaj !

primus
#274209
Ja danes je pa res letelo, jaz sicer v polžji sekciji, malo sem tekala gor-dol. Polovičko z prevozom do fužin smo opravili tako hitro, kot prva skupina cel krog, to pa somo zato, da niso v cilju predolgo čakali :lol: :lol: :lol: . Bo treba počasi tudi v cel krog, vsaj jaz :D .. :wink:
#274212
primus napisal/-a:V družbi Petra, Maje in Dareta ter ob zanimivih pogovorih smo uspešno zaokrožili v eni od zasledovalnih skupin. Tek lepo uspel, zadovoljen :D
primus

Primus, Maja, Dare - sem zelo užival v super družbi. Hvala vam.
:laola
Ko sva se z Ireno znašla na startni listi, je bilo konec mrdanja. :lol:
In na koncu sva bilo oba zadovoljna.
Irena se še posebej zahvaljuje Pajotu, ki je žensko sekcijo na
polovički pripeljal ob Koseškega bajerja do Fužinskega gradu. :cast1:
#274223
Že nekje na 3/4 poti na Golovec sem izgubil stik z vodilno skupino, ter tako nadaljeval sam.Ja res so imeli hud tempo. Dvakrat sem imel nato malo težav z "navigacijo", pa nekaj rdečih luči, nekaj prekrškov in na koncu zaključil krog malo pod 5min/km. Danes je bilo res nekaj v zraku, saj je letelo in letelo. Odlična :TF) družba in analiza v Sombreru. Bo vredno še kdaj ponoviti!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA