tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pementos
#32236
Mislil sem, da bo danes super dan, ampak mi ni slo. Nameraval sem tec cel krog ampak od zacetka, ceprav sem bil med prvimi s Kristino in TomazNY, sem se slabo pocutil. Res, da smo sli hitro ampak to ne bi smel biti razlog, ker sem navajen tec na 4.30 in dva tedna nazaj sem sel se hitreje. Zaradi tega sem se odlocil na Vicu, da ne bom celega kroga. Res je, da ce bi malo trpel bi prisel do cilja. Ampak moja druzina ne bi imela nic od mene za cel popoldan :(. Racunal sem, da bi se peljal s Kristino iz Kosez do Fuzin ampak je punca pozabila kjuce :(. Na Kosezah sem pustil ostale tekace in sel domov. Popoldan smo sli iskat avto. Upam, da ne bo to postalo navada. Mogoce bom sel h zdravniku, ker je nekaj casa nisem dal krvi na analizo.

Skoda, da nisem bil na analizi, ker izgleda, da ste se imeli super. Cestitam Bajsiju, Klavdi in Stasi za rojstni dan.
Nazadnje spremenil pementos, dne 13 Feb 2005, 23:47, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 primus
#32238
Fino je blo, vreme idealno, družba super.
Z Ninočko sva do Žal tekla skupaj, v tradiconalno zame malček prehitrem tempu, pa z veliko govorjenja, pa obveznim menjavanjem rokavic... Potem me je (žal) zapustila in naprej sem (počasneje) drgnil sam. Z rahlim občutkom slabe vesti, saj sem Erotu pred tekom napovedoval, da bova šla v drugem delu skupaj . Ja, tudi čudeži se dogajajo, tekel je za mano, ni me prehitel, v Balinčku je bil pa že skoraj pri drugem pivu, ko sem jaz tja prišel.:shock: Da ne bo pomote, oba sva pa pretekla PST. :D

Največ se je verjetno danes naučil Pegaz, ki bo v bodoče raje ignoriral vremenske napovedi. Zato je bil pa nepričakovana prijetna popestritev, pa še opozarjal nas je na ledene plošče na poti. :)

Slavljencem še enkrat čestitke, hvala tudi za torte, Bajsiju za pijačo - s svojim brundanjem Happy Birthday sem se gotovo več kot ustrezno oddolžil :wink:

primus

p.s.: Bajsi, imaš ti morda opravičilo od Kristine za neudeležbo na analizi ?
Uporabniški avatar
 pegaz
#32243
Dragi moji,

Že zjutraj je kazalo slabo. Moj spokoj je šel rakom žvižgat, ko sem ugotovil, da je namesto divjih hudourniških ploh na PST posijalo sonce. Jaz pa sem budilko naravnal ustrezno pozno in s tekom itak ne bo nič.

Vseeno sem zvlekel svoje lene kosti do Internorma in krenil tekačem naproti. Prvo ekipo dirkačev sem srečal pri stopnicah, ostale vmes, končno pa sem zamenjal smer in s Primusom, Ninočko in Bajsijem odpujsal nazaj proti bajerju. Kmalu po prihodu tja se je okoli mojega avta nabrala gručica premrlih tekačev, ki so moledujoče gledali termosko s čajem in avto, ki pelje proti Fužinam. Pa smo šli.

V Fužinah smo srečali tekačico, ki je neverjetno spominjala na Barb (!) :) in ko je zaupala, da ima v avtu torto, je zadeva postala jasna. Balin je bil prijazen kot vedno in kljub obilici tort ni bilo težav. Bilo nas je kakih 25, vsi pa smo nestrpno čakali trenutek, ko bo Njegova Mastnost Bajsi odprl sezono jedenja tort in čestitanja in petja in veseljačenja. Na srečo ni bil edini z rojstnim dnevom, tako da smo ob čestitanju Klaudi in Staši tudi fantje prišli na svoj račun. :)

Ero pa se je po pomoti vsedel na čelo mize in ko so se nato vsi zgrnili okrog njega, so morali sedeti po tleh (primus, pri teh letih! ;)). Ero, drugič sedi na sredino mize, kot se šefu spodobi! ;)
Gaga je ves čas poskušala prodati neke gele - jaz ne vem, človek bi pričakoval, da bo postavila vsaj štant, ane. ;) ;)

Skratka, tek je bil sončen in lep, balinaliza pa uspešna. Lepo vas je bilo spet malo videt in počvekat z vami. Vsi, ki pa niste tekli, bi pa lahko vsaj na analizo prišli!

Se kmalu spet vidimo. Lep let, Pegaz :)

P.S.: Spet je pri meni pristal pozabljen tekaški pas. Kdor ga pogreša, naj se mi javi, ker jaz že imam enega takega. ;)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#32246
Helou!
In kaj naj še jest napišem po vseh teh presežnikih?!?!
Hvala za torte in pesmico.
Vidimo se 13.03.2005 na istem mestu in istem času; na štartu 9. teka po PST!
Faking grejt end gruvi!!
Uporabniški avatar
 Matej
#32249
Tokrat sem pa res mislil, da mi ne bo treba nič napisati, saj kao, ste že drugi vse povedali.

Ampak kaj, ko je tisti izgubljeni pas, zgleda kar moj. Pegaz, prinesi mi ga danes na plavanje.

Pa da ne boste mislili, da je to vse. Tudi denarnico sem včeraj izgubil in jo je Ero našel v njegovi škatli. Pia, prinesi mi jo danes na plavanje.

p.s.: Danes se mi splača iti na plavanje.
Uporabniški avatar
 Dule
#32250
Da se še jaz pofočkam, nimam kaj dodati vse je povedano no edino to da je bilo včeraj toplejše za celih 25 stopinj glede na kulturni tek v torek :shock: (Kranj-Vrba -15, včeraj +10)..

Aja pa še mimogrede tole: sem moral predsednika v Murglah vprašat če je njegov pes (uf je velik) že zajtrkoval, pa mi je odvrnil: JE JE in nato sva s Tinijem varno odbrzela mimo.. :lol:

Bajsi mislim da se boš prej ti naveličal organizirat teke po PST kot mi teči.. :o :wink:

Kdaj spet :?:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#32256
Helou!
Ej, Dule, Dule!
Samo dva posta višje od tvojega sem objavil datum naslednjega teka.
Uporabniški avatar
 gorazd
#32257
Ja res je blo lepo. Sicer smo se čisto preveč zagnali na Golovec :oops: , sem doma pogledal mal vmesne čase in pulz, je bilo pa vse skupaj precej lažje kot pred mesecem dni 16. januarja.
Ja tako kot pravi Aleš na koncu smo samo še odštevali in piskali skupaj z Garminom :D :D

Tudi Jos je bil prava družba, smo lepo klepetali.
Uporabniški avatar
 klaudi
#32259
Živijo!
Najprej hvala za vse izrečene dobre želje, po moje tolk lupčkov za rojstni dan nisem še nikoli dobila. Pa Barb, hvala za torto, ki je bila res odlična.
Tek je bil precej naporen. Najbolj sta mi bila všeč dva rdeča semaforja, da sem se lahko za sekundo vstavila. Klanec na Golavcu se mi vsakič zdi še daljši, kot mi ostane v spominu od zadnjič.
Fajn je blo videti Barb spet v tekaški uniformi, pa Ninočko v poni formi.
Nekaj članov smo tudi pogrešali. Sicer bo pa kmalu pomlad in takrat bomo spet v polnem številu.
Želim vam uspešen delovni teden, unim zaljubljenim pa srečno Valentinovo :wink:
 edi
#32304
lep pozdrav
Najprej bi se Benotu zahvalil za povabilo na nedeljski tek,prvo sem malo dvomil,kakšno bo pač vreme ,a se je kasneje izkazalo,da je nam naklonjeno,družba je bila super in vas vse prav lepo pozdravljam.Torta je bila zelo dobra,samo škoda ,ker se mi je mudilo naprej!Danes sem že odtekel 10 km,po lepem sončnem vremenu. EDI
Uporabniški avatar
 ben
#32306
Še ankrat hvala za pogostitev s torto vsem trem slavljencem.
Hja Edi, pa si v naši tekaški druščini...
Kot vse kaže bo treba za mojo 40. letnico tam konec aprila organizirati še kakšen tek s torto na koncu. Je še kakšen aprilsko-majski kandidat?

Ne morem si kaj, da vas spet ne pozdravim z meni tako ljubim pozdravom:
NAJ NAM VETER VEDNO PIHA V HRBET!
:wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#32318
ben napisal/-a:Je še kakšen aprilsko-majski kandidat?

...poznam eno :P :wink: .....sam ne še za štirideset :oops:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#32319
Jaz tud poznam enga kbo mu maja, sam nima še take cifre 40auuuuuuu.
On se je že spogledal s Kristusovimi leti. :lol: :lol: :lol:
Alora pol bo pa treba odteči dvojni krog, da se bo vse zaužilo kar bomo takrat imeli dijo mijo.Kak bo to fletno vitaminčki, minerali :lol: :lol: , kilometrčki.Pa GA GA bo dala en super gelček :lol: , pa majko šefla bo mal fool moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon :wink: .
Ma jaz bi vsak teden takole malce naokolo letal!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Barb
#32320
tomaz.zupancic napisal/-a: pa majko šefla bo mal fool moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon :wink: .
Ma jaz bi vsak teden takole malce naokolo letal!

...seveda, jaz pa naj slaščičarno odprem,a ne :P :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA