tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
Uporabniški avatar
 žine
#36608
Hoj,

tudi jaz se prijavljam za najmanj polovičko, mogoče me prime še za drugo....in - lahko pustim avto v Kosezah, torej bi v primeru da me mine misel na drugo polovičko, potreboval prevoz.
lpŽ
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36609
Barb napisal/-a:Ali lahko kdo od tistih, ki bi štartali na Dolenjki, pride pome na Žale že zjutraj 8:15 in me odpelje na štart na Dolenjki. :roll:
Svoj avto bi lahko tako pustila na Žalah in me ne bi bilo potrebno po teku vozit nazaj na Dolenjko. :idea:


Barb pa ne ti men od Žal govort, tam je tako preveč vse turobno in žalostno :lol: :wink: .Raje recimo, kaj jaz vem ZOO-Ljubljanski vrt, to je že mač betr :lol: :lol: .Tam so vsaj žvali, klele je pa vse tako hladno na Žalah :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 zz top
#36613
JA,JA 17.4. BO KAR V REDI!
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#36646
Jaz bi šel do Žal, torej bi potreboval prevoz od Bežigrada do Fužin-na štart.
 Ninocka
#36660
Tomaž, samo za info: bus 20 pelje ob 8:15 iz Stožic direkt na start. :D

Če pa gre kdo čez Bežigrad v Fužine, pa tudi jaz štopam. :P
#36662
Vlajko napisal/-a:V Kosezah se zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link) .


Pa ne mbi celega parkirišča zasest!!! :!:

No, mogoče se pa celo kaj pridružim (10.4.), sam če bo tudi kak z bolj lahkim tempom, ker nem vem točno kako je kaj moja tekaška kondicija...
Edino poškodovat se ne smem, ker imam popoldan šiht.

lp
 žuža
#36673
Hejja,
tudi jaz se prijavljam za 10.4. Ker take razdalje še nisem odtekla, bi se pridružila tistim z bolj na izi tempom.
Vlajko, če še manjkajo vozniki, se jaz javljam s svojim žužamobilom.
Za vsak slučaj še tel. 041-211-080.

V primeru dežja, a boste vseeno tekli?
Uporabniški avatar
 Barb
#36674
žuža napisal/-a:V primeru dežja, a boste vseeno tekli?

Seveda :!:
Še vedno se je kdo našel :lol: 8)

Runner, kaj pa tvoje gibanje v pomoč zmanjševanja ravni holesterola :idea: :arrow: Dolgo se nam že nisi nikjer pridružil :!: :evil:
Uporabniški avatar
 Manika
#36684
Vlajko,

mene daj kar dol s seznama, prosim, ker nisem čisto prepričana, da bom prišla. Pojavile so se posledice mojega februarskega zdrsa in padca na tazadnjo plat. :(
Uporabniški avatar
 žine
#36689
Ravnokar sem prečekiral link na vremenski forum, ki ga je lepo zapakiral Vlajko. Hvala, zanimivo branje! :D In kaže, da bo vikend obilno zalit, huronske padavine in otipljiva ohladitev. Gremo vseeno tečt? Jaz sem kljub hudi hudi napovedi..... še vedno za!
lpŽ
Uporabniški avatar
 Barb
#36690
Manika napisal/-a: Pojavile so se posledice mojega februarskega zdrsa in padca na tazadnjo plat. :(

A spet al kaj :?: :shock:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36691
Hojla. :wink:

Vidim, da vas trenutno tudi vreme malo skrbi. :wink:

A se spomnite nedeljske Sežane? Vremenska napoved za takrat je bila naravnost "ubitačna". Pa sem nato (pa vi tudi) redkokdaj tekel v prijetnejših razmerah. :D

Torej, do nedelje je še kar nekaj dni, zanesljivost dolgoročnih napovedi pa tudi poznamo... :o :? :wink:

Ker je družina, imenovana :TF) močnejša tudi od vremena, tek zanesljivo bo :!:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Uporabniški avatar
 žine
#36692
Jep :cast: To sem si v bistvu želel slišat.
lpŽ
Uporabniški avatar
 bigfrik
#36694
PST ni se nikol odpadu,se pa zna zgodit da odpade dez! :twisted:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#36703
Helou!
Lepo, lepo, bogami lepo!
Prireditev je seveda v vsakem vremenu. Mogoče bo kdo cviknil in se po pogledu skozi okno obrnil na drugo stran (ali izkoristil jutranjo erekcijo), pa vendar se bo našlo nekaj junakov za naskok ljubljanskega obroča.
NM Bajsi še ne ve kaj bo počela, zelo verjetno bo prišla na štart, odtekla polovico, mogoče pa še polovico.
Torej, dragi moj Kranjčen Milkec, ali bova peljala tvojo bradico na lahkotno prevetritev po celotni trasi?!?!?
Se vidimo!
pies: Podpiram Janikin predlog, da se Ana-liza organizira v Zajčji dobravi. Tokrat je stvar pač že izvedena v Balinčku. Za naslednjič pa.....
Iz lastnih izkušenj, v kolikor se niso popravili, njihov gurmanski repertoar ne bi našel mesta v Bajsijevem vseobčem kulinaričnem kotičku! (kost v grlu press)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA