tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
Uporabniški avatar
 Barb
#37025
:cast1: meduza :lol:
Kakšne ljudi ima vse forum 8) :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37036
OK, moje predzadnje javljanje. Stvari so še vedno pod kontrolo. Edino, kar mi je ušlo iz nadzora, je vreme. Ampak, ne obupat, prijatelji. :wink:

Vi kar pridite, saj se je doslej napoved že dvakrat izjalovila (Dolsko, Sežana). Če pa boste slučajno "špricali" tek, pa pridite obvezno v Balinčka. Tam vam pa zagotavljam, da ne boste mokri. Razen kakšen posameznik "od znotraj". :lol: :wink:
Na Organizacijsko stran sem med drugim dodal odlično pripravljeno razpredelnico razdalj in predvidenih časov teka po PST. Meduza, najlepša hvala. :D :wink:
Stran bo dobila dokončno obliko danes zvečer, ko se še zadnjič oglasim s postom... :!: :wink:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Uporabniški avatar
 Bor
#37037
Pridem tudi jaz....razdalje še ne vem
 Ninocka
#37041
Tek po dežju je svojevrstno doživetje. Meni zelo ljubo. Vsaka dežna kaplja, ki pade na obraz nas opomni-na žal velikokrat pozabljeno dejstvo- da smo tudi ljudje (samo) del narave.

Upam, da se vidimo v polni zasedbi!

Če bodo noge dale in bo kakšna ne prehitra moralna podpora :D (in rokavičke :wink: :D ) bom namesto duatlona skušala pospraviti maraton-10km.

Tomazny, se vidima na busu zjutraj?
 Ninocka
#37044
Bor napisal/-a:Pridem tudi jaz....razdalje še ne vem


JUHU, Bor is back!!!
Uporabniški avatar
 Bor
#37047
....na analizo pride pa še Mateja in Bor jr.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#37050
Jaz ne pridem, sem danes zjutraj po dežju pretekel svojih 20 km-kako dober način, da se dan začne. Bom pa po vsej verjetnosti prišel na Ana-lizo. Ali je še kdo, ki gre samo na Ana-lizo? Da bi me lahko pobral kje v Bežigradu?
Uporabniški avatar
 Špik
#37083
Se vidimo jutri ob 8.15 pred Internormom - tako da lahko koga tudi peljem do Fužinskega gradu. Kaj bo z mojmi tekom ne vem, bom pa poskušal kaj posneti... Več pa se zmenimo jutri :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#37087
Tudi mene jutri ne bo , bom tekal po svojih terenih, pa kdaj drugič na pripravah za trojke.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 pementos
#37095
Jaz bi sel iz Kosez do Fuzin s avtom. A imate se kaksno prosto mesto? Ob 8:15?

lp.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37097
Živio. :wink:

Samo še enkrat gremo spat. (Runnerjev dedič Press). :wink:

Organizacijsko stran sem dokončal, čez nekaj minut se bo ta :hack: že hladil. :wink: Vsi, ki bi mi želeli zastaviti še kakšno vprašanje::idea: GSM. :wink:

Okrepčila na progi :?: :roll: Ker se ni oglasil noben prostovoljec (pustimo se presenetiti), bom sam nabavil nekaj steklenic vode ter kakšno banano ter se "šel" gostinskih storitev pri bajerju, ko bom končal tek. Vendar bodo količine omejene. (Verjetnost, da se ponovi "incident" prve sežanske okrepčevalnice, je neizbežna.) :cry: .
Malo se počešite ter oblecite "tamašne" tekaške "gvante", ker se lahko zgodi, da postanete TV zvezde, če boste prekrižali pot Špiku. :wink:

Vreme? Ta hip je ravnopravšnje, naj le ostane še en dan tako, jutri zvečer pa lahko lije, sneži, piha,.... 8)

Aja, tega pa ne smem pozabiti: Jutri držimo pesti tudi za TF Parižane ter TF Novomeščane. TF Jordanec, tebi pa srečno pot, tam dol eno "hudo" gaso ter srečno vrnitev pod Triglav. :D :wink:

PS:Organizacijska stranje dokončno ažurirana ... :D
Uporabniški avatar
 alan
#37105
Ninocka napisal/-a:Tomazny, se vidima na busu zjutraj?


Jaz bom sel z busom (20) iz Bezigrada! Koliko casa potrebuje trola do fuzin?
 Ninocka
#37106
caa. 20-30 minut v nedeljo zjutraj. Jaz bom na 20-ki, ki starta ob 8:15 na končni postaji (Stožice/BS3).
Uporabniški avatar
 alan
#37107
Jaz pridem na 20-ko pri studentskih domovih! ...lahko se pa zgodi. da bom sel malcek prej ...

Hvala za informacijo! Se vidimo!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA