tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
#36179
Helou!
Ne! Ne, tek po PST ni šel v pozabo. Toliko več, 12.04. bo minilo leto dni, kar smo nadvse uspešno izvedlo prvo obkroženje.
In, ker me je nekaj TF članov napadlo, kva da si mislm, k nc ne nardim, sem si izbral datum 17.04.2005, da primerno obeležimo nadvse pomemben dogodek v TF-jevski zgodovini, ki pa ni kaj dosti daljša od zgodovine pohajanj in izgubljanj po PST.
Torej, zberemo se ob kot ponavadi točno ob, točno tam!
Pegaz, moje ponižno nadvojvstvo, lahko računam na vašo nadvse skrbno organiziranje?!?
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 04 Apr 2005, 07:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#36190
A ni 10.04.,morda se blizje temu datumu,pa morda tud manj zaseden kar se tice tekov?Predvsem pa po pravici povedano,takrat mam cas! :oops:
Uporabniški avatar
 pegaz
#36197
Vaša želja, moj ukaz, vaša Mastnost! Nalogo bo prevzel Baron Vlajko, ki nestrpno čaka, da lahko končno pokaže, "kaj iz rokava gleda"!

Baron Vlajko, na voljo so ti vse metode in zapisi iz arhiva TF, obenem te velikodušno pooblaščam za uporabo mojih postov in njihovo elektronsko obdelavo (copy-paste).

Lep let, Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 alan
#36201
... in sedaj skoraj 1k tekaskih podloznikov s smrtno grozo pricakuje, kateremu ubozcu bo Tekaski Baron Vlajko milostljivo 'podturil' organizacijo obletnice zdaj ze tradicionalne tekaske prireditve...

:D :D :D

Juhu!!! Kot kaze se mi bo konco uspelo udeleziti tega tekaskega podviga!!! :D

...in to tudi v primeru, ce bodo Tekaske Visokosti podlegle pritiskom in prestavile datum dogodka....
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36204
pegaz napisal/-a:...Baron Vlajko, na voljo so ti vse metode in zapisi iz arhiva TF, obenem te velikodušno pooblaščam za uporabo mojih postov in njihovo elektronsko obdelavo (copy-paste).

Lep let, Nadvojvoda J. Pegaz :)...


Hvala, nadvojvoda J. Pegaški. :twisted: :wink:

Preventivno bom počakal do jutri z obzirom, da malo sumim na ....

V času, ko bom čakal, da se izteče "današnji praznik", dajem "na razpravo" dva predlagana datuma, kajti meni ustrezata oba:

17.4.2005 (Bajsi)
10.4.2005 (Bigfrik)


Tisti predlog, ki bo imel v ponedeljek zjutraj (opazno) več glasov, bo WINNER. V nasprotnem primeru obvelja Bajsijev predlog glede na pretekle zasluge v zvezi s PST. 8)

Če bo zmagal Bigfrikov, bo časa malo; v tem primeru bo moja tipkovnica kar žarela od kraje avtorskih prispevkov (beri COPY - PASTE). :hack:

PS: Nadvojvoda (moj guru), hvaležno bom sprejel vsako tvojo pomoč v primeru potrebe, predvsem iz vidika "topografske" oddaljenosti od kraja dogodka, tenks.. :D

PSS: Prihodnji teden bom imel povečan obseg dela v službi, zato bom deloval "kratko in jedrnato", predvsem pa na način "Skrivator Press" :cry: 8)
Uporabniški avatar
 Staša
#36206
Meni je kul 17.4. - zadnji dolgi trening pred BG :)
Polovička, kakopak.


PS: Vlajko, ampak v čem bi bila fora take prvoaprilske šale??? :shock:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36207
Staša napisal/-a:.....PS: Vlajko, ampak v čem bi bila fora take prvoaprilske šale??? :shock:.....


Nekaj let nazaj sem nasedel kar precej dragi prvoaprilski šali :ignore: :cenz: , od takrat se mi zdi, da je 1.aprila možno prav vse.... :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#36209
Vlajko napisal/-a:Nekaj let nazaj sem nasedel kar precej dragi prvoaprilski šali :ignore: :cenz: , od takrat se mi zdi, da je 1.aprila možno prav vse.... :lol: :wink:


Hehe, povej!!! :shock:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36211
Staša napisal/-a:... Hehe, povej!!! :shock: ...

Ni šans, magari na rovaš dosmrtne kandidature "...mnogo piše, malo teče...". :wink:

By the way; Bajsi, a se ti sploh strinjaš s Pegazovo enostransko primopredajo poslova.... Konec koncev si pa ti le vrhovni arbiter! :wink: :wink:

Da ne bi na koncu dišalo po nekakšnem "državnem" prevratu.... :nono:
Uporabniški avatar
 meduza
#36212
24.Molniški tek ,Zadvor pri Ljubljani , 16.04.2005
to je 10 in 21 km moski in 10 km zenske.

predlagam 10.4 tek po PST
odlicna priprava za Molniski tek
 Lučko
#36215
...khmmmmm... tudi jaz ne bi en teden pred Reko (24.4.) tekel cel krog (rabim cel krog).
10.4. bi bilo tudi zame idealno!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#36228
Jest pa mislim, da damo prednost oz. odločitev Bajsiju, kot "izumitelju" in upoštevamo njegov datum :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#36230
Vlajko napisal/-a:By the way; Bajsi, a se ti sploh strinjaš s Pegazovo enostransko primopredajo poslova.... Konec koncev si pa ti le vrhovni arbiter! :wink: :wink:

He he Vlajko, ne bo ti uspelo kar tako, s pritožbo na neke "višje" inštance... Tko ti je to v fevdalizmu, a nisi bral Macchiavellija? Podeliš naslov, daš pravice, in teraj guske! Njegova Mastnost je dal meni kumando, midva sva bla pa že od zadnjič zmenena, a se ne spomniš več??? :roll:

Sicer pa, kot vse kaže imaš že kandidata za plemiški naslov in seveda pomoč pri prihodnjem teku. Tokratni pa je samo tvoj.
alan napisal/-a:... in sedaj skoraj 1k tekaskih podloznikov s smrtno grozo pricakuje, kateremu ubozcu bo Tekaski Baron Vlajko milostljivo 'podturil' organizacijo obletnice zdaj ze tradicionalne tekaske prireditve...
:D :D :D

Tko to gre. Nekaj pa moramo organizatorji tud dobit, ane? Ministrstva, fevdalne posesti, področja, nazive... ahhh a ni žiulejne lepo? ;)

LL, Nadvojvoda J. Pegaz :)

PP: Bubin tek ne sovpada z nobenim od predlaganih terminov. Vabljeni!
Uporabniški avatar
 alan
#36245
pegaz napisal/-a: Sicer pa, kot vse kaže imaš že kandidata za plemiški naslov in seveda pomoč pri prihodnjem teku.


:?: :?: :shock: :?: :?:

Kaj so ze podlozniki v fevdalizmu naredili, ko se niso strinjali z gospodo??? A so grad zazgali... ali pa mogoce risalnih zebljickov v tekaske copate nasuli??? :twisted: :twisted:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA