tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
Uporabniški avatar
 milkec
#36704
Bajsi napisal/-a:Torej, dragi moj Kranjčen Milkec, ali bova peljala tvojo bradico na lahkotno prevetritev po celotni trasi?!?!?


Torej, dragi Bajsi, ker naju preganja isti osebek v obliki super hitre Kristine, mislim, da nama drugega nit ne preostane. Jaz sem že tolikokrat zatajil, da si zdaj enostavno ne smem več, ker si drugače obrijem brado.

Dragi bodoči Krajnčan (tu moraš paziti na pravilno postavitev črke j in n, da ne bodo kakšni severnjaki užaljeni), v nedeljo bova začrtalo prvo obrambno fronto pred neljubimi se sovragi!
Uporabniški avatar
 LukaM
#36719
Prikažem se na polovičko, analizo bom šprical.

lp
Uporabniški avatar
 davor123si
#36749
Ziv,

a je kdo preveru kej napoved vremena;

po zadnjih podatkih naj bi namrec v nedeljo dezevalo :(

a bomo prestavili na drug dan, al bomo žvorkljali v dežju;

lp,
Davor
Uporabniški avatar
 lunca
#36750
Evo, Davor, na prejšnji strani je tekla beseda o dežju... :P

bigfrik napisal/-a:PST ni se nikol odpadu,se pa zna zgodit da odpade dez! :twisted:


baron Vlajko napisal/-a:Ker je družina, imenovana :TF) močnejša tudi od vremena, tek zanesljivo bo :!:

Uporabniški avatar
 Vlajko
#36754
Lunca, lepo mi pomagaš.... :D Kaj pa tek? Te mika? Vsaj od Kosez proti Viču ter nazaj... :wink:

Velja tudi za ostale. Imamo še dovolj prostih mest, tako na teku kot na analizi... :!:
Prosim tudi, če lahko prijavljeni malo pobrskajo po Organizacijski strani ter pogledajo, če je ob njihovem imenu kakšen "čuden" znak ali vprašaj. Ali pa sem kaj narobe označil.... :roll:

Pišite, nergajte, hudujte se, itd... :D :!: :wink:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Uporabniški avatar
 lunca
#36756
Vlajko napisal/-a: Kaj pa tek? Te mika? Vsaj od Kosez proti Viču ter nazaj... :wink:



O ja, me mika, veš da me, sploh v taki družbi! Ampak enota, imenovana družina, me ne spusti ob nedeljah iz svojih krempljev...
Kdo bo pa župo kuhal :shock:

Želim vam en skrajno lep tek, jaz bom pa progo preizkusila na Pohodu 2005!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36759
lunca napisal/-a:...Kdo bo pa župo kuhal :shock:....


Kakšna župa, neki? :roll:
Familijo pripelješ v Balinčka, pa je. :wink:
Uporabniški avatar
 lunca
#36760
Ja, saj dva bi se takoj strinjala, s ta tretjim bi bil pa problem :? Imam pa že rajši mir v bajti! :P
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36774
lunca napisal/-a:..... s ta tretjim bi bil pa problem .....


Pusti ga doma, naj podpira četrti "vogu", da se bajta ne podre..... :wink:

Otroke pa s sabo pripelji..... :!: 8)
Uporabniški avatar
 IgorOK
#36778
Zivjo!
Koliksna je razdalja Koseze-Livada-Koseze?
Ker sem se bolj zacetnik, res ne bi pretiraval, nad 10km ne bo slo. (no, ja mogoce 11 :) )
Uporabniški avatar
 tini
#36781
IgorOK napisal/-a:Koliksna je razdalja Koseze-Livada-Koseze?
Ker sem se bolj zacetnik, res ne bi pretiraval, nad 10km ne bo slo. (no, ja mogoce 11 :) )


Tole ti je kar precej vec kot 10. Od starta v Fuzinah ti je Livada nekje na 7km, Koseze pa na 16-17km. Pa racunaj :) .

lptini
 dragons
#36787
IgorOK napisal/-a:Zivjo!
Koliksna je razdalja Koseze-Livada-Koseze?
Ker sem se bolj zacetnik, res ne bi pretiraval, nad 10km ne bo slo. (no, ja mogoce 11 :) )



Potem pa je najbolje da začneš na Dolenjki pa se boš približal 10km.
Uporabniški avatar
 Barb
#36789
tini napisal/-a:Tole ti je kar precej vec kot 10. Od starta v Fuzinah ti je Livada nekje na 7km, Koseze pa na 16-17km. Pa racunaj :)

Tini,a ni do Kosez 12km, pol pa še ene 7km do Žal :?: :roll:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#36793
Barb napisal/-a:
tini napisal/-a:Tole ti je kar precej vec kot 10. Od starta v Fuzinah ti je Livada nekje na 7km, Koseze pa na 16-17km. Pa racunaj :)

Tini,a ni do Kosez 12km, pol pa še ene 7km do Žal :?: :roll:
Tok je ce spustis Golovec,ce pa startas v Fuzinah ma pa Tini kar prav!
 Nataša
#36797
Za vse tiste, ki se bojite dežja, pa fotke s tekme ob Savi lani http://www.sportosplet.net/galerija/thumbnails.php?album=233
A niso luštni? :lol:

TF teče vedno in povsod :wink:

Lunca, tisti tvoji naj si sami skuhajo župo. Kaj pa emancipacija? :lol:

Aja, pa slikco zamenjaj, lepo prosim, prosiiiiim, ker tale figurca, ki maha s tisto tablo, ni pa za nikamor :cry: Prej si bla bolj fajn :!:

Vsem ostalim pa lep tek po PST!! :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA