tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
 MajaM
#36914
Živjo!

ja jaz grem polovičko... za ana.lizo pa ne bo časa... ŽAL :cry: ... imamo doma ene zadeve... tako da... joj pa še ta diploma :roll:

tako da bo treba odtečt tistih 17km... pol pa...

aja a vremena pa niste naročili... neke ohladitve bodo :( aja no sej bomo tekli 8)

lep pozdrav, majam 8)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36921
Bajsi napisal/-a:.... Helou!
NM Bajsi je danes posebno radodarna s podeljevanjem časti in napredovanj. Tokrat je tega deležen baron Vlajko, ki mu ob tej priliki NM Bajsi dodeljuje plemiški naslov von Vlajko....


Bajsi, hvala za podelitev naslova "von". :roll: :roll: :)

Čeprav mi, iskreno povedano, ni jasno ali si me s tem povišal ali degradiral. (Nimam pojma o hierarhiji plemiških titul Press). :lol: :lol: :?

Pa še nekaj, da ne pozabiš. Glede na tvoje zasluge tekov po PST ti je izkazana čast, da štartaš tek izpred tvoje graščine in to natančno okoli 9.00. Ker mene na štartu ne bo, imaš tam vsa moja pooblastila... :!: :wink:

PS:Organizacijska stranse sproti ažurira... :D
Uporabniški avatar
 IgorOK
#36923
Pozdrav vsem!
Ker se nisem zrel za polovicko, sem se odlocil da odtecem koseze-vic(pokopalisce)-koseze.
Zanima me priblizno kdaj boste tekli lokaciji vic-koseze, da si splaniram kdaj moram startati.
Na analizo pa kdaj drugic, druzina me zeli zase :lol:
Uporabniški avatar
 alan
#36934
IgorOK napisal/-a:....priblizno kdaj boste tekli lokaciji vic-koseze


Takole priblizno... cez Golovec do pokopalisca je cca. 7km. Mislim, da veliko hitreje kot 6 min/km ne bo slo (klanec). Dolgoprogasi verjetno se pocasneje... Startamo pa ob 9, torej:

log(6)(((24km - 17km)+7km - 4*6min) + 12km/h * 46h / 128min) + 16 tekacev = 6578.98734,78 ...priblizno... :D :D :D :D :D :D

Od Kosez pa do pokopalisca je cca. 3.5km, pa si lahko po zgorni enacbi (preprosto ko pasulj :D) izracunas kdaj bomo priblizno pri pokopaliscu. Iz nase smeri bomo verjetno razlicno hitro tekli, tako da lahko teces se malo naprej, ce nas ne bo... ali pa se zaustavis malo za pokopaliscem in naredis nekaj stretching vaj... vse se da izracunat!!! ...samo prava enacba mora bit... :D :D :D

Cao!
Uporabniški avatar
 alan
#36936
UPPPPSS!!!!

Ne uporabljat zgornje enacbe!!! ...sem se zmotil in napisal enacbo za racunanje dohodnine... :shock: :oops:

hmmm... ampak rezultat vseeno stima! :shock: hmmm....

:D :D :D

Ne zamerit... danes sem dobre volje...
Uporabniški avatar
 IgorOK
#36943
Startal bom 9:10, pa bom pri pokopaliscu okoli 9:40 in potem nazaj proti kosezam.
Ko boste naleteli na pocasnega,sopihajocega tekaca, TO BOM JAZ :lol: :lol: :lol:
Nazadnje spremenil IgorOK, dne 08 Apr 2005, 11:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Barb
#36948
Vmes se bova pa vrjetno še midva srečala. :lol:
Štartala bom na Dolenjki malo pred deveto :arrow: nekateri,ki štartajo v Fužinah so zlo hitro čez :roll:
Uporabniški avatar
 H2O
#36954
Alan, kaj delaš z dohodnino osmega aprila?! :? :D
Če ne bo lil kot iz škafa, se midva, IgorOK, lahko ob 9.10 srečava pri bajerju.
Uporabniški avatar
 IgorOK
#36968
Ce bo lilo, potem tudi mene ne bo, ce pa bo rahel dezek pa seveda pridem.
9:10, bajer! :?
Uporabniški avatar
 mare
#36981
Barb napisal/-a:Vmes se bova pa vrjetno še midva srečala. :lol:
Štartala bom na Dolenjki malo pred deveto :arrow: nekateri,ki štartajo v Fužinah so zlo hitro čez :roll:

Daj Barb prosim štartaj malo pozneje. Saj bo kakšen od fantov še izdihnil, ko te bo hotel čimprej ujeti.
Uporabniški avatar
 Barb
#37002
mare napisal/-a:
Barb napisal/-a:Vmes se bova pa vrjetno še midva srečala. :lol:
Štartala bom na Dolenjki malo pred deveto :arrow: nekateri,ki štartajo v Fužinah so zlo hitro čez :roll:

Daj Barb prosim štartaj malo pozneje. Saj bo kakšen od fantov še izdihnil, ko te bo hotel čimprej ujeti.

Mare,ni panike :nono: Imam jaz že bodyguarde zagarantirane :wink:, za katere sem poskrbela na podlagi izkušnje v Sežani :wink: . Zato v radiusu cca. 2m ne pričakujem nobenega, razen tistih, ki imajo zato posebna pooblastila :lol: :wink:
Nazadnje spremenil Barb, dne 09 Apr 2005, 10:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#37012
Vlajko napisal/-a:Bajsi, hvala za podelitev naslova "von". :roll: :roll: :)

Čeprav mi, iskreno povedano, ni jasno ali si me s tem povišal ali degradiral. (Nimam pojma o hierarhiji plemiških titul Press). :lol: :lol: :?

Vlajko, ne tako!

Kako nimaš pojma o naslovih? Saj sem ti v mojem postu, v katerem sem ti podelil naslov, lepo navedel plemiški link.

Tako, da boš vedel, kaj, komu in kdaj deliti. :)

LL, Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37013
pegaz napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:Bajsi, hvala za podelitev naslova "von". :roll: :roll: :)

Čeprav mi, iskreno povedano, ni jasno ali si me s tem povišal ali degradiral. (Nimam pojma o hierarhiji plemiških titul Press). :lol: :lol: :?

Vlajko, ne tako!

Kako nimaš pojma o naslovih? Saj sem ti v mojem postu, v katerem sem ti podelil naslov, lepo navedel plemiški link.

Tako, da boš vedel, kaj, komu in kdaj deliti. :)

LL, Nadvojvoda J. Pegaz :)


Ja, v redu, sm jest sm seljak. S tvojih linkov se nč ne znajdem. Dj mi po kmečk povej. :wink:
#37020
Preglednica razdalj in predvidenih časov za tek po PST-ju.
Razdalje so uzete iz nove izdaje karte mesta Ljubljane, na kateri je pot označena (tudi km) ter sem približne čase ocenil za predvidene hitrosti 4, 5, 6 in 7 min/km.
Preglednica je pripravljena za tiste, ki nam se bodo pridružili samo del proge ali pa so tekačem v podporo in spodbudo.
Normalno, za logistiko, vodo in podporo morajo sami poskrbeti oz. se uskladiti z organizatorjem.

Slika
Nazadnje spremenil meduza, dne 09 Apr 2005, 12:14, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA