tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 Lučko
#37603
Nataša napisal/-a:....kaj te pa Skandinavija moti, lepo prijetno hladno je. :wink:

Mnogo lepše (vsaj zame) je Sredozemlje, lepo prijetno toplo je :arrow: moji severni strani trupla toplota zelo godi 8) :wink:

Barb napisal/-a:,......pamti pa vrati

:twisted:
 anja
#37641
dvakrat sem tekel po tej poti cez Golovec in se enkrat grdo izgubil! (drugic, ko se nisem izgubil, sem tekel v druzbi)


Alan, ne skrbi. To fazo sem jaz že zvadila 8) . Zdej se zgubim (sama) le še občasno, če res kam odtavam z glavne poti-največkrat z biciklom :? . Po sami poti čez Golovec pa ne več. Ja....Golovec zna bit en velika črna luknja.... (sama sprobala 8) ) .
Zato-brez strahu. Do civilizacije ni daleč iz gozdov Golovca... 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#37652
Alan, jaz sem pa še vedno brez prevoza zjutraj do Dolenjke :roll:
A bo še kdo štartal na Dolenjki :?: :arrow:
Uporabniški avatar
 alan
#37655
Barb napisal/-a:A bo še kdo štartal na Dolenjki :?: :arrow:


ANYONE ???

Po sedanjem seznamu prijavljenih zal nobeden... :cry: Mogoce pa bo kdo od tekacev tekel od Bajerja proti Murglam (mojA?) in bi mu ustrezala druzba??? :roll: ...jaz sem se ze zaobljubil, da bom tekel na koncu cetice iz Fuzin...

... ali pa pustis avto pri kitajski in te kateri od soferjev na poti v Fuzine odlozi... :roll:

... jaz se posluzujem opcije LPP :roll:

No... mogoce pa se se kdo premisli do nedelje?

:D
Uporabniški avatar
 alan
#37669
No.... ocitno bomo to nedeljo brez dolgoprogasev oziroma bo MajdaPR sama 'grizla' tja proti Zalam.

Tudi za prevoz nazaj na Fuzine bomo potrebovali se enega soferja-tekaca .... Ce me spomin ne vara je Natasa omenila, da bi mogoce lahko peljala... :roll: NATASA?!?

obnovljena organizacijska stran (povezava)
Uporabniški avatar
 alan
#37690
Glede lokacije analize bodo ocitno potrebne spremembe... Balincek ob nedeljah odprejo sele ob 16. uri. Ker kaze, da se nas to nedeljo ne bo prav veliko zbralo, se mi ni zdelo primerno, da bi za pescico ljudi delal rezervacijo...

Ali pozna kdo v blizini kaksen lokal, ki je ob nedeljah odprt ze pred poldnevom?

Aktualen je tudi pri predhodnem PST teku omenjen Janikin predlog: (povezava)

Se naslov:

Gostilna Zajčja dobrava
Novo polje cesta 3/27
1260 Ljubljana - Polje

Zal odprejo sele ob 12 uri. Trenutno se se dogovarjamo, ce bi za nase potrebe zaceli malce prej. Kaksen komentar???
Nazadnje spremenil alan, dne 16 Apr 2005, 13:28, skupaj popravljeno 2 krat.
 Nataša
#37692
Jaz bom brez avta, za mamo šeflo pa rihtamo prevoz :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#37694
Pridem na polovičko, prevoz pa tudi nudim. Avto bo čakal v Kosezah (internorm), me lahko kdo odpelje v Fužine? Ali je potreben prevoz ravno obratno?
Uporabniški avatar
 alan
#37696
simi napisal/-a:Pridem na polovičko, prevoz pa tudi nudim. Avto bo čakal v Kosezah (internorm), me lahko kdo odpelje v Fužine? Ali je potreben prevoz ravno obratno?


Lepo... Hvala! Ob 8.15 se dobite s Klaudi in Vlajkom pred Internormom. Ena izmed vaju s Klaudi bo peljala vse tri na štart na Fužine! :D Tista dva, ki bosta pustila avta pred Internormom, peljeta tekače po teku nazaj na štart...

LP :D :D :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37704
alan napisal/-a:.... Kaksen komentar???...

Men' je vse prou.... 8) :wink:
Uporabniški avatar
 Filipid
#37706
Vsem, ki boste tekli meni v vzpodbudo želim uspešen in prijeten tek ter pestro analizo. V mislih bom z vami. Pa nikar preveč ne sklepajte stav :wink:.
 Zarja
#37725
Mogoče pridem na polovičko. Ne vem zagotovo. Danes grem na dekliščino, pa še grlo me malo boli. Bomo vidl.
Če se ne vidimo, vam želim dober tek. Predvsem brez problemov a la Ninočka. Vreme pa zagotovo bo, kakršnokoli že...
Uporabniški avatar
 alan
#37726
Zivjo!

Janika predlagala, NM Bajsi izrazil odobravanje, jaz sem se odločil preizkusiti... Za jutri sem rezerviral prostor za ANALIZO v gostilni Zajčja dobrava, Novo Polje, cesta III/27. Pricakujejo nas po 11 uri!

Za morebitne dodatne informacije sem (bom) dosegljiv na 031-332-971!

Se vidimo!

Alan
Uporabniški avatar
 Barb
#37728
Alan :!:

Ninočka (zaradi tehničnih težav pri njej doma,posredujem sporočilo jaz) ti sporoča, da bo tekla od Fužin do Kosez. Zjutraj se bo na štart pripeljala s trolo, potrebovala pa bi nato prevoz iz Kosez na analizo.
Uporabniški avatar
 miro
#37729
Jaz bom jutri glede bližajočega nastopa na maratonu sam , ali z Milanom pretekel en krog okoli B. jezera, v vzpodbudo Filipidu.
Se bodo želje po ozdravitvi ravno tako združile.
Želim vam lep tek po PST !
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA