tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Manika
#37219
primus napisal/-a:...Mi je pa v spominu ostala Manika, ki je rekla, da je preveč prehlajena za tečt - stat v dežju in podajat pijačo je po moje trikrat huje, tako da res hvala...


Primus, malo si se zmotil v imenu, najbrž v prvi črki :wink: . Mene včeraj žal ni bilo z vami, druge obveznosti, pa tudi prisilni počitek :( .

Upam, da se kmalu vidimo. :)
Uporabniški avatar
 Dule
#37226
Vse je že povedano, tako da se samo zahvalim za dobro organizacijo in dobro družbo, kar pa je itak standardno :D . Je pa bilo poskrbljeno za okrepčevalnice, bile so štiri do Kosez: Janika, Dpop, fant na kolesu s čajem in seveda Vlajko na cilju(Koseze) :P .
Ja v takšni družbi je tudi po dežju luštno.. :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#37227
Manika napisal/-a:Primus, malo si se zmotil v imenu, najbrž v prvi črki :wink: .

Ja sem že opazil in popravil. :oops: Ampak ni nič narobe dokler te hvalimo, a ne ? :)
Nataša napisal/-a:Najbolj mi je blo pa žal, da sem sfalila Runnerja, pa že sto let ga nisem vidla :?

Tudi jaz sem ga zgrešil, pa sem bil tam. :shock: Tajanstveno...

primus
Uporabniški avatar
 Filipid
#37274
SPOŠTOVANE FORUMOVKE, SPOŠTOVANI FORUMOVCI !

Naj vas najprej vse skupaj prav lepo pozdravim. Že kar nekaj časa nisem napisal nobenega posta. Zadnje čase preživljam bolj težke trenutke, tako da sem izgubil vso voljo in motivacijo do teka in do še kaj drugega. Potem pa danes odprem nabiralnik in vidim kuverto na kateri piše tekaški forum in v njej čestitka. Bil sem prav prijetno presenečen. Zato bi se rad na tem mestu zahvalil vsem, ki ste na tem teku mislili name, še prav posebej pa bi se zahvalil vsakemu posebej, ki se je na čestitko podpisal. Največja zahvala pa gre Barb in Dpopu, ki sta čestitko pripravila in hitri pošti s šoferjem Vlajkotom za dostavo. Resnično ste mi polepšali praznovanje. Tudi jaz večkrat pomislim na vas in na trenutke, ki sem jih preživel z vami. Upam, da bodo še prišli trenutki, ko bom lahko v vaši družbi. Zagotovo pa lahko rečem, ko doživiš nekaj takega, da je to nekaj zelo lepega in čustvenega, ki ti seže globoko v srce, ko vidiš da toliko ljudi tam nekje misli nate in da nisi sam v težkih ali slabih trenutkih. To ste drage forumovke in dragi forumovci že velikokrat dokazali, pa ne samo meni tudi ostalim. Še enkrat hvala vsem za lepe misli, želje in pozdrave ter v upanju da se čim prej vidimo na kakšni prireditvi. Naslednji stavek pa posvečam vam vsem skupaj.
...PRIJATELJI so kot zvezde. Ne vidiš jih vedno, a veš da so nekje tam….Za vedno!


Vaš Filipid.





Vlajko napisal/-a:Hvala Barb ter Dpop, ki sta pripravila tako lepo čestitko.
Tudi v mojem imenu še enkrat hvala za čestitko.


Vlajko napisal/-a:Ker pri slavljencu ni bilo nikogar doma...
Slavljenec je bil doma, ne vem pa če si ti dovolj pozvonil. Zelo mi je žal ker mi nisi mogel dati osebno kuverto, čeprav si gotovo to želel.
Uporabniški avatar
 Barb
#37299
Filipid napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:Hvala Barb ter Dpop, ki sta pripravila tako lepo čestitko.
Tudi v mojem imenu še enkrat hvala za čestitko..

Samo malo popravim:
čisto prva ideja je padla ob klicu Vlajko :!: Barb,ostala akcija pa je stekla v smeri Barb Dpop, kateri pa je itak največji mojster :wink:
Nazadnje spremenil Barb, dne 11 Apr 2005, 21:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#37300
Filipid napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:Ker pri slavljencu ni bilo nikogar doma...
Slavljenec je bil doma, ne vem pa če si ti dovolj pozvonil. Zelo mi je žal ker mi nisi mogel dati osebno kuverto, čeprav si gotovo to želel.


Bravo Filipid. :D :D :wink: Čim imaš smisel do humorja, lahko dosežeš vse... :D :wink:

PS: Vlajko še nikoli in nikjer ni tako dolgo zvonil... Po mojem si ti imel tak globok popoldanski počitek, kar pa je pravzaprav super... :lol: :D :wink:
Te pa obiščem drugič...ob ponovnem sestopu iz Vodiške planine. :idea: :arrow: :wink:

PSS: Barb, jaz nisem Vljako... He ... he....čeprav je dober štos, se rima na :bum: :wink: :wink:. Toda, vseeno, hvala.... :D :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#37301
Vlajko napisal/-a:PSS: Barb, jaz nisem Vljako

soriiiii :roll: :roll:
 Nataša
#37317
He he, mama šefla se je spet zatipkala :lol: Veš, Vlajko, mene takole večkrat pripravi do smeha s svojimi tipkarskimi napakami :lol: :lol: :lol:

FILIPID, na kartici nisem podpisana, ti pa tudi jaz želim veliko volje in poguma, tega si itak že pokazal, da boš premagal to frdamano bolezen in bo letošnje poletje tvoje najlepše do zdaj!!
Uporabniški avatar
 Staša
#37455
Nataša napisal/-a:Najbolj mi je blo pa žal, da sem sfalila Runnerja, pa že sto let ga nisem vidla :?
:


Ej, Joli, pššššt, :wink: mal se je fant fizično okrepil :wink: , ampak ima še vedno tisti svoj šarm in vse, kar pritiče "zanimivemu" moškemu ;)...

:D :D :D
 Nataša
#37457
V to pa sploh ne dvomim :oops:

p.s.:jih je treba mal pohvalit. :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#37461
Staša napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Najbolj mi je blo pa žal, da sem sfalila Runnerja, pa že sto let ga nisem vidla :?
:

Ej, Joli, pššššt, :wink: mal se je fant fizično okrepil :wink: ,

Veš kva Staša :mad: ,prav čisto nič se ni spremenu,......še vedno je isti prikupni runner :lol: kvečjemu še boljši :wink: ,vrjemi mi :!:
Uporabniški avatar
 Staša
#37464
Barb napisal/-a:Veš kva Staša :mad: ,prav čisto nič




Ja pol pa nič!



PS: Tako je, če zadeve jemlješ iz konteksta! ;)
 Nataša
#37466
regionalno-razvojni cat fight :lol: :lol: :lol: :lol: :rol:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#37472
Helou!
No, da pridoda svoje poduhovljene občutke še iniciator teka, NM Bajsi in zaključi z razvijajočim se mačjimi pretepom:
Bilo je lepo!
Na teku, namreč.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA