tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#49610
Prijavljam se za polovičko(only me :!:, for rest of the family is 16km a little 2MUCH) :nono:

Za :driver: sem dogovorjen z Vlajkom!!

LP Vilko B.
Uporabniški avatar
 Moki
#49646
Alan,

še dva, prosim dodaj na seznam :roll:
KaTkA pa Moki, za enkrat kaže bolj polovička.

Glede :driver: pa nudiva in rabiva prevoz... skratka se vidimo :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#49660
Ojla,

Še dva: Jest in Lili bi se prjavla za eno zelo počasno polovičko (to bo za naju dosedaj najdalša relacija)! Samo za tak tek se pa splača pomatrat...

Bi pa lepoooo :wink: prosil za prevoz, če naju lahko kdo zategne od Kosez do Fužin...

Se vidimo!!!
Uporabniški avatar
 MARIOLINO
#49706
Alan, verjetno bom teku celo progo.

Lep pozdrav


Mario :)
 žuža
#49899
Alan tudi mene vpiši k polovičkarjem. :D
Z žužamobilom se bom pripeljala na Koseze.
 daša
#49995
Alan,

Prijavljam se za polovičko - bo moj najdaljši tek to sezono :oops: , ampak bo že šlo. (gorenjska trma press :twisted: ).

LP, Daša
Uporabniški avatar
 miro
#49997
Jaz bom pa spominski tek odtekel na Madžarskem , upam , da bo tudi to veljalo.
Po "Jelendolu" smo se zgovarjali , da bi en tak tek organizirali tudi na Gorenjskem , upam , da bom takrat lahko prisoten.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Špik
#50089
Bom delal na temu da se vidimo, nabrž na 17tki. Pa tudi pri prevozih se bom kaj aktiviral (edino kak nahrbtnik po pomoti včasih odpelejm malce prezgodaj iz cilje arene :oops: ).

lp
Uporabniški avatar
 alan
#50276
Takole... odziv na PST tek odlicen! Zaenkrat ze 35 tekacev! ...link

:arrow: Zdaj pa ena prosnjica... Prosim za predloge za analizo! cca 30-35 ljudi; lepo bi bilo, ce bi lahko bili kje na prostem; zelo zazeljene pice in mogoce se kaksna vrsta hrane, v radiju nekaj km od Fuzin; pa v nedeljo naj bi imeli odprto okrog 11te?

:arrow: Predlogi?
 kristina
#50279
Alan,
še mene dodaj na spisek tekačev. Verjetno pridem z Ninočko z avtobusom in tečem do doma za Bežigradom. Če me bo na polovički zmanjkalo, se bom pa probala drenati pri Bajsiju.
Uporabniški avatar
 mare
#50284
alan napisal/-a:Takole... odziv na PST tek odlicen! Zaenkrat ze 35 tekacev! ...link

:arrow: Zdaj pa ena prosnjica... Prosim za predloge za analizo! cca 30-35 ljudi; lepo bi bilo, ce bi lahko bili kje na prostem; zelo zazeljene pice in mogoce se kaksna vrsta hrane, v radiju nekaj km od Fuzin; pa v nedeljo naj bi imeli odprto okrog 11te?

:arrow: Predlogi?

Blizu Fužin je daleč najboljša Picerija Jurman. Prostora imajo veliko, ampak ne vem če bi hoteli rezervirati za 30, ker so zelo zasedeni.
Uporabniški avatar
 magda
#50305
Prosim, mi lahko kdo, nevednici, razloži, kaj pomeni PST?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50310
Pot Spominov in Tovarištva :!: :wink:

Včasih so ji rekli tudi (Spominska) Pot okoli okupirane Ljubljane ali Pot ob žici.... Pa še kakšna varianta imena bi se našla..... 8)

PS: Bajsi, moj komentar..... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#50335
alan napisal/-a::arrow: Zdaj pa ena prosnjica... Prosim za predloge za analizo! cca 30-35 ljudi; lepo bi bilo, ce bi lahko bili kje na prostem; zelo zazeljene pice in mogoce se kaksna vrsta hrane, v radiju nekaj km od Fuzin; pa v nedeljo naj bi imeli odprto okrog 11te?
:arrow: Predlogi?

Kaj pa Balinček?
Gostilna Pr' Balinu. Povedati jim je treba, da pridemo, da zaposli dodatne natakarje. Najbolje do srede. Lokacijo poglej na moji org. strani z enega od PST tekov.
(vsaj upam, da je tam) ;)

LL, Nadvojvoda :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA