tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50534
Vlajko napisal/-a:
boohoo napisal/-a:... do kosez se bom pa ze nekak sama prvlekla ....

Po mojem boš imela tudi med tekom dovolj družbe :arrow: seveda, če boš sama to želela. :wink:

Bajsi, kar se pa bojazni glede vremena tiče .... Sicer je napoved še rahlo prezgodnja, ampakvreme bo v nedeljo, baje, že prijetnejše in "povoljno za utakmicu". :D


Pa sad Vlajko kako bilo, takrat ko se mi dobimo, mi seveda slavimo zmago nad vremenom, in nad ANALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZOOOOOOOOO :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 milkec
#50543
Vlajko napisal/-a:...vreme bo v nedeljo...


To pa definitvno drži: vreme vsekakor bo, me pa ne bo, če bo zapadlo pol metra snega, ne zaradi tega, ker se ne bi dalo teči, temveč, ker se ne bom mogel do LJ pripeljati!
Uporabniški avatar
 klaudi
#50560
Bajsi, uno k sem ti grozila, sem se samo hecala 8)
Uporabniški avatar
 rainbow
#50569
Tud jst imam namen v nedeljo prit na polovičko.

Se priporočam za prevoz iz Kosez do Fužin, če ma kdo še kej placa za eno malo rito, haha :?: :!: :D Žuža m'rbit? Js pa te peljem nazaj!

Je zbor še vedno pred Internormom?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50584
Zdaj sem pa spet optimist. :D
V nedeljo me je "napadla" nekakšna viroza. Zvečer 38°C. Ponedeljek zvečer 38°C. Torek popoldne pa že :arrow: lagoden sprehod na Jošta. Danes pa :arrow: 7 km teka. 8)

Torej, vse kaže, da bom v nedeljo nared za "meditativno" polovičko v službi "metle". :wink:

Edina negativna posledica :arrow: Balinček bo prodal sila malo cvička, a zato toliko več čaja. :oops:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#50607
klaudi napisal/-a:Bajsi, uno k sem ti grozila, sem se samo hecala 8)


Helou!
Jest sem pa že upal....
Uporabniški avatar
 boohoo
#50616
...prijavljam se eno deklico....Leo! :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#50623
Ali bo kdo tekel zelo počasi (6 min/km). V moji trening shemi je trenutno prostor samo za tako počasne teke (čeprav me potem potegne in tečem hitreje).
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50625
Ekola jaz se javim zaenkrat, če seveda ne bo kakih nepredvidljivih preglavic od sobote, da bom tekel med 5min/km do 6 min/km.
Še prej pa bom prikolesaril do Ljubljane samo če ne bo kakega dežja v nedeljo dopoldan in pol ko se bo šlo nazaj :lol: !
Aja tisti čas ko bomo tekli bi pa prosil, če bi lahko h kateremu spravil kolo v avto da bi bilo ta čas vse okej!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#50627
tomaz.zupancic napisal/-a:Aja tisti čas ko bomo tekli bi pa prosil, če bi lahko h kateremu spravil kolo v avto da bi bilo ta čas vse okej!
ČAO!


Helou!
Predlagam ti, da bicikla ne puščaš v avtu, ali na prostem na parkirišču pred Fužinskim gradom. Mimogrede se zgodi, da boš ti brez bicikla, lastnik avta pa brez radia in z razbito šipo/zlomljeno ključavnico/... Sploh pa ne, če imaš kakšno boljšo makino. (olimpijska vas press)
Predlagam ti, da prikolesariš do mene (nekaj bajt pred Balinčkom, h.št. 38 ) in ga pustiš pri meni. Enako velja še za kakšne nadebudne kolesarje.
Uporabniški avatar
 alan
#50683
rainbow napisal/-a:...Je zbor še vedno pred Internormom?


Se vedno... ob 8.15!
Uporabniški avatar
 alan
#50691
mare napisal/-a:Ali bo kdo tekel zelo počasi (6 min/km)....


Preprican sem, da bo...


:arrow: Nekaj dodatnih informacij:

Analiza bo Pri Balinčku! Soba rezervirana od 11 ure naprej!

Okrepcevalnica (postojanka) bo v Murglah (zahvalite se Meduzi), potem v Kosezah pri bajerju (dovoljeno je, da kdo prinese se kaj za pit s sabo :wink:), za celoprogase bom poskusil kaj pripraviti se za Bezigradom (v okolici Mercatorjeve poslovne stavbe)!

Tole zaenkrat... vse info so tule oziroma na 031/332-971 :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50706
Bajsi napisal/-a:
tomaz.zupancic napisal/-a:Aja tisti čas ko bomo tekli bi pa prosil, če bi lahko h kateremu spravil kolo v avto da bi bilo ta čas vse okej!
ČAO!


Helou!
Predlagam ti, da bicikla ne puščaš v avtu, ali na prostem na parkirišču pred Fužinskim gradom. Mimogrede se zgodi, da boš ti brez bicikla, lastnik avta pa brez radia in z razbito šipo/zlomljeno ključavnico/... Sploh pa ne, če imaš kakšno boljšo makino. (olimpijska vas press)
Predlagam ti, da prikolesariš do mene (nekaj bajt pred Balinčkom, h.št. 38 ) in ga pustiš pri meni. Enako velja še za kakšne nadebudne kolesarje.


E ovo bom pa zapamtil OLIMPIJSKO SELO PRESS :lol: :lol: .Dober naziv si jim dal, vsaka ti čast.Hja sem mislil, da bo tako bolj varno v avtomobilu pa glede na tvoje predloge ne bo.Tako, da če se bom poslužil te opcije, seveda če ne bo vreme ga kaj biksalo potem pridem do tebe.Na hišno številko ki si jo omenil!
Še prej pa te bom zagotovo poklical najlepša ti dala :lol: NTA PRESS :cast1: :rol: :rol: !
Se čujemo!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#50716
tomaz.zupancic napisal/-a:..najlepša ti dala...


Helou!
Pri meni se boš moral namalati najkasneje ob 7.55. Jest potem letim do Kosez. To velja tudi za vse ostale morebitne zainteresirance z bicikli.

Drugače se pa reče:"Najlepša ti hvala, najgrša ti dala!"
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50719
Bajsi napisal/-a:Drugače se pa reče:"Najlepša ti hvala, najgrša ti dala!"


No, hmm pardon :oops: :lol: :wink: , nisem vedel :lol: !
Ma se lepše sliši najlepša ti dala, a ni tako? :lol: :wink:
ČAO!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA