tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 klaudi
#49264
En dan me ni, pa je že cela štala tle gor!
Torej, jest poberem v Kosezah Snežinko, Barb in LojzetaP. A sem koga pozabla?
Z Bajsijem bom pa že še obračunala :evil:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#49269
alan napisal/-a:
Glede prevoza... ker bodo/bomo nekateri zaostajali, je najboljse, ce ze na startu v Fuzinah vprasas za enega prevoznika, ki te bo potem zagotovo v Kosezah pocakal... za dovoljsnje stevilo prostih mest se bomo ze zmenili...




> namig "glavnemu" organizatorju <

Del PST teka je bila večkrat ( ko sem tekel jaz pa vedno ) tudi krajša analiza pri koseškem bajerju ( še pomnimo tovariši), zato ne bo panike, da bi koga pozabili na progi :nono:

prepoznavni znak - MP3 player .... :?
Uporabniški avatar
 alan
#49283
Hvala za namig... :D

Nic ne panicarim, dalec od tega... Se nas je pa enkrat sest peljalo v enem avtu, medtem ko so analizatorji po trije v avtu startali dve minuti preden smo se tazadnji privlekli do bajerja... Ne vem, ce je kdo vedel, koliko nas je se zadaj...

...pa se novinci na ta nacin lazje prvi kontakt vzpostavijo: Hej, a ti gres tudi po PST laufat? A imas slucajno avto v Kosezah? A mas se kaj placa? ... :wink: (lastne izkusnje PRESS)
Uporabniški avatar
 Xrock
#49296
Odgovor se je zgubu??? Hmmm... sem mislil, da bos z napisanim ze zadovoljen... Kakorkoli.... najprej to, da je pocasi lahko zelo subjektivno! :wink:

Tomaz recimo bo tekel sportski zelo laganih 4 - 4.30 min/km in ga bomo lahko le v podplate gledali, pa se to samo do prvega ovinka... razen, ce bo hotel imeti druzbo pri teku! :wink:

MadaPR je napisala 6-7 min/km, kar je po mojem mnenju dovolj pocasi! Polovickarji gredo ponavadi malo hitreje, pa spet ne vsi skupaj ampak v skupinah z razlicnim tempom...

Skratka... ce bo kdo zaostajal, grem jaz na repu z njim... res pa je, da severnega dela PST se nisem tekel, sem pa ga prehodil in kolesaril...

Glede prevoza... ker bodo/bomo nekateri zaostajali, je najboljse, ce ze na startu v Fuzinah vprasas za enega prevoznika, ki te bo potem zagotovo v Kosezah pocakal... za dovoljsnje stevilo prostih mest se bomo ze zmenili...

Povprecen pricakovan tempo mislim da bo 5.30 - 6 min/km... :roll: res pa je tezko to tocno napovedati... Po obcutku.... :D


OK ok - odgovor je bil izčrpen - missunderstanding :)
Hvala z pojasnila. Po mojem - "bomo zmogli" ((c) Mojster Miha) nekaj srednjega. ne bi blo pa fino po pretečenix 20+ km ostati nekje v Kosezah pa potem peš domov :))

Ker je pa vseeno "bolje izpasti glup negi iz brzog voza" pa še: Oprema na tole: rezervna majčka za pol, denar, pijača???

cd
Uporabniški avatar
 primus
#49501
Pridem. Predvidoma cel krog.

primus
 Ninocka
#49503
Tudi jaz pridem. :P Verjetno pol ali 25 km.
 Nataša
#49531
Tukalici prideva na polovičko - od Fužine do Koseza. Če bo vse okej z nogami in mišicami in koleni do takrat. Se javljava za prevoz in nudiva prevoz.
Uporabniški avatar
 karmen
#49534
Nataša napisal/-a:Tukalici prideva na polovičko - od Fužine do Koseza. Če bo vse okej z nogami in mišicami in koleni do takrat. Se javljava za prevoz in nudiva prevoz.



Samo sprašujem koliko je od Fužin do Kosez?
Km seveda.
Pa pa
Uporabniški avatar
 Bajsi
#49535
klaudi napisal/-a:Z Bajsijem bom pa že še obračunala :evil:


Zakaj?
Kaj sem ti storil?
Kaj ti nisem storil?
Kaj ti moram storiti?
Kaj želiš, da ti storim?
Le kaj?!?
 Nataša
#49536
karmen napisal/-a:Samo sprašujem koliko je od Fužin do Kosez?
Km seveda.
Pa pa


16 km
Uporabniški avatar
 alan
#49540
Xrock napisal/-a:...Ker je pa vseeno "bolje izpasti glup negi iz brzog voza" pa še: Oprema na tole: rezervna majčka za pol, denar, pijača??? ...


Glej... piss off cake... prineses vse, kar ti srce pozeli, das v avto in poberes po teku! Za pit bos dobil v Murglah pri Meduzi (na bos zgresil, verjemi...), ce mislis, da potrebujes vec, vzames s sabo.... :wink:
Okrepcilni prigrizek vzames s sabo, tudi pijaco za po teku. Sparat ni treba.... nic ne bo ostalo! (after-tekaska sestradanost) Jaz bom imel s sabo nekaj litrov vode, kaksno kilo banan in mogoce nekaj frutabel...


:arrow: Nina... jaz bom tudi mogoce zadovoljen s tekom do Bezigrada, napojim celoprogase in picim na analizo!

:arrow: Bajsiju in Klaudi se ni treba vec kregati... en avtomobil zjutraj itak ne bo dovolj za vse soferje + Barb... :D
 Nataša
#49544
alan napisal/-a:6. tukalica-bus


popravek: tukalica-mobil :wink:

(Bor se je zlomil, dal ga je za 400 jurjev PRESS :lol:)
Uporabniški avatar
 alan
#49552
Nataša napisal/-a:popravek: tukalica-mobil :wink:

(Bor se je zlomil, dal ga je za 400 jurjev PRESS :lol:)


He, he... saj mu kaj drugega tudi ni preostalo! :!: :roll: Druga opcija je bile zivcn zlom 'a la tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-tu-kalica' (Za nepoznavalce trenutnih TF razmer :wink: )

Mimogrede... nasvet, ce vam tezita tukalici: TAKOJ zamenjajte sim-kartico, cimprej zamenjajte stalno bivalisce in sprozite postopek za spremembo imena... Edina druga opcija je, da greste na dopust na (poudarjeno: samoten) otok za vsaj sedem mesecev! :wink:

Ali pa je ta post le del psiholoske prodajno-nakupne (ali ze ceno zbijajoce :roll: ) vojne?

:arrow: PS: Mimogrede.... opozarjam vse, da se zna zgodit, da se bomo imeli v nedeljo res fajn... tu, tu...
Uporabniški avatar
 Xrock
#49569
Tudi jaz bi prosil za prevoz na relaciji Koseze - Fužine.

Tnx komurkoli že :)

rok
Uporabniški avatar
 pegaz
#49572
alan napisal/-a:
Nataša napisal/-a:popravek: tukalica-mobil :wink:

(Bor se je zlomil, dal ga je za 400 jurjev PRESS :lol:)

Mimogrede... nasvet, ce vam tezita tukalici: TAKOJ zamenjajte sim-kartico, cimprej zamenjajte stalno bivalisce in sprozite postopek za spremembo imena... Edina druga opcija je, da greste na dopust na (poudarjeno: samoten) otok za vsaj sedem mesecev! :wink:

... al pa da se cenovno zlomite in jima daste svoj stari bicikel (al pa kak drug špotrtni rekvizit - a la kopačke za vaterpolo) za 400 jurjev...

Alan, saj si to mislil, ne?

LL Nadvojvoda "Dam še en svoj star avatar za 400 jurjev" Pegaz :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA