tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Katero nedeljo v marcu posvetimo Runnerju?

05.03.2006
15
56%
12.03.2006
6
22%
19.03.2006
4
15%
26.03.2006
2
7%
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60799
CIAO

Če je samo RUNNERjev krog pol bom najverjetneje prišla če pa je več pa ne bi bilo preveč zame.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60809
Helou!
Kustus, slabo si zastopil.
Preberi si vse poste, od prvega do zadnjega!
To nedeljo se teče v čast nekaj rojstnih dnevov, naslednjo pa v spomin na Runnerja!
Uporabniški avatar
 kustus
#60831
LP

Hvala bajsi na obvestilu a vseeno me je zmešalo da je na prvi strani pri staši objavljen runnerjev krog. Glede teka pa je vprašaj če bom sploh lahko prišel saj me je v nedeljo vščipnilo v križu in zelo boli.
Uporabniški avatar
 kustus
#60832
LP

No bajsi saj nisem mislil da se tokrat teče za runnerja ampak sem mislil če se teče po tako imenovanem runnerjevem krogu ali več.
Uporabniški avatar
 milkec
#60855
Jaz bi šel polovičko, če le ne bo deževalo (ali preveč deževalo). Saj sem res malce fency, ampak kaj čmo. A bi se dalo za kak prevoz Koseze-Fužine (pred ali po) dogovoriti?
Uporabniški avatar
 pegaz
#60857
milkec napisal/-a:Jaz bi šel polovičko, če le ne bo deževalo (ali preveč deževalo). Saj sem res malce fency, ampak kaj čmo. A bi se dalo za kak prevoz Koseze-Fužine (pred ali po) dogovoriti?

Milkec,

pejd z nami prepognjeno polovičko. Tako gremo do Žal in potem nazaj v Fužine. Prednost: ni se ti treba izgubljati po najmanj gostoljubnem delu PST-ja, iskati kovinskih ploščic v asfaltu med bloki in po tacati v neskončnost po asfaltu ob obvoznici. (Ata Smrk, je še daleč? PRESS)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60867
Helou!
Pegaz, nisi ti malo zablodil; ravno pot do Žal je polna asfaltne navlake z betonskimi kvadri in kovinskimi diski.
Uporabniški avatar
 pegaz
#60880
Bajsi napisal/-a:Helou!
Pegaz, nisi ti malo zablodil; ravno pot do Žal je polna asfaltne navlake z betonskimi kvadri in kovinskimi diski.

Bajsi, čisto možno je oboje (blodnje in kvadri).

Samo da nisi ti že malo pozabil, kako izgleda pot skozi blokovska naselja, kjer se izgubijo vsi orientirji? Tam si vsakega diska zelo vesel (tud če je od EME 2006).

He he
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Staša
#60914
Jaz tudi, jaz tudi!! Vsaj polovičko, še raje kak km več. Recimo 25? Bi bil k'kš'n tak?
Uporabniški avatar
 mihaperme
#60915
Matej napisal/-a:Jaz bi šel kar cel krog.

Seveda pod pogojem, da gre še kdo.


Grem cel krog, ampak ne sam. Če si matej še vedno za, se ti priključim :D
Uporabniški avatar
 Matej
#60917
Jaz sem še vedno za. Pa še enega imam v paci. Dej Drago reci!
Uporabniški avatar
 primus
#60929
Huh, z veseljem bi šel cel krog, pa je to glede na mojo dosedanjo aktivnost še preveč...

Staša, če si za to se zmeniva zjutraj na Žalah in pustiva en avto tam. Mislim, da bo to zneslo približno 25 km. Še kdo ?

primus
Uporabniški avatar
 klaudi
#60932
Jest bi tud 25, samo me skrbi, da bom prepočasna, pol se bom pa zgubila. A bo tempo okol 6?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60936
Helou!
Obveščam vas, da se je iz neznanih vzrokov sesula Organizacijska stran, ki je nikoli ni bilo in so šli v franže vsi podatki o udeležencih, poteku teka, dogovorjenih čakajočih avtomobilih za vračanje na izhodišče, analizi,..
Zatorej se bomo v nedeljo dobili recimo ob 8.45 pred Fužinskim gradom in se tam dogovorili o tem kako bo kdo s kom in kje. Če se boste interno med seboj že okvirno dogovorili oz. tudi že izvedli določene premike, toliko bolje. Vsekakor pa se veselite zaenkrat koatičnega teka, ki vsebolj teži k skupnemu cilju: po pretečenih kilometrih pica in pivo, ali nekako tako!
Se vidimo!
Klavdi, jest bom šel izjemno počasi, lahko greva skupaj! Še kdo?
Uporabniški avatar
 klaudi
#60940
Bajsi, izjemno počasi bo kr v redu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA