tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
Uporabniški avatar
 Staša
#60459
Jaz pa razmišljam morda o celem krogu, vendar zagotovo nad 6,5 min/km, najraje ono varianto, ki jo prakticirata Ero in Pia - 14 minut teka, minuto hoje. To bi bil moj najdaljši tek v življenju :D. Šla bi v vsakem primeru, edino bojim se, da bi se izgubila tam proti koncu PST, pa po Šiški... čeprav... do Žal bi še šlo... Je še kdo morda, ki bi se pridružil in pozna celo pot?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#60460
Helou!
Ljubi moji pstjevci, lepo je, da mislite na blagopokojne, vendar ne pozabite tudi na nas, ki v kratkem praznujemo in še vedno tlačimo preljubo nam zemljico.
Kje najdete temo pa že itak veste!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60462
ORGANIZACIJSKA STRAN

V nedeljo, 05.03.2006, s štartom ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu, bomo izvedli prireditev "Runnerju v slovo - 14. tek po PST".

Tek bo, tako kot vedno doslej, štartal Bajsi! .

*** PODATKI O PRIJAVLJENIH UDELEŽENCIH ***

Ne prezrite:

Prvi del poti Fužine - Žale bomo tekli skupaj, in to vsi; ne glede na pripravljenost in običajni tempo. Najverjetneje se bomo prilagajali najpočasnejšim. In zakaj? Ker se bomo zbrali na parkirišču pri Novih Žalah ob PST in od tam spoštljivo krenili proti mestu kjer je pokopan Runner. Tam se bomo poklonili njegovemu spominu nato pa se ločili in nadaljevali pot po svojih željah. (Bajsi)

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Žale - Koseze - Fužine):
1. Staša
2. mihaperme
3. klaudi
4. MihaPR
5. raziskovalec
6. alan
7. Matej
8. LukaM
9. matjaz
10. tomaz.zupancic
11. pia
12. ero
13. tini
14. Dušan Mravlje :D
15. marjan
16. Kotnik
17. kaucevleon
18. Barle Danijel
19. MatjazV
20. aleš
21. natasa P
22. Nada
23. matjaz66
24. Dule

Polovička: Fužine - Žale - po isti poti nazaj - Fužine (15,4 km):
1. Vlajko
2. kustus
3. kristina
4. Snezinka
5. Nataša
6. 5rca
7. Taša
8. Joži
9. rainbow
10. tmp
11. Nadj@
12. pegaz
13. oranzni_slon
14. Marko
15. Bajsi
16. Ninočka
17. pementos (do Kosez)
18. Bor
19. gregorb
20. Gregaj
21. bojanm
22. Obivankenobi
23. Pingo
24. tomaz ny
25. dedic Jan z mamico Silvo in sestrično (3)
28. 2MUCH4ME Aljaž
29. 2MUCH4ME Anže
30. 2MUCH4ME Jana
31. 2MUCH4ME Vilko
32. mare
33. mojA (2)
35. Karmen
36. Aljoša
37. Žuža
38. lojzeP
39. meduza
40. MajdaPR
41. MirkoPR

Polovička polovičke: Fužine - Žale (7,7 km):
1. mojcej77
2. mami Irena
3. Pjotr
4. mazi
5. Lili
6. še1PR
7. lona
8. Pirat s prijatelji (4)

Samo Ana-Liza:
1. Gaga

Samo tek (brez Ana-Lize):
1. še1PR
2. mazi
3. Lili
4. 2MUCH4ME Aljaž
5. 2MUCH4ME Anže
6. 2MUCH4ME Jana
7. 2MUCH4ME Vilko
8. Barle Danijel
9. Pirat
10. Karmen
11. Aljoša
12. Dule
13. kaucevleon

Zbor za štart tekačev: 05.03.2006, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).

*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Analiza: Rezervirano (do 70 oseb, za več se bomo pa malo "podrenjali") imamo v Piceriji Subito, ki se nahaja v spodnjih prostorih ljubljanskega Koloseja(v sestavi BTC ali Cityparka). Upam, da vsi veste, kje je to. Parkirišč je dovolj.

Glede ponudbe :arrow: je bolj "italijansko orientirana"; torej pizze, testenine, veliko zelenjave pa tudi ostale jedi. Ker je Subito v sestavi Kratochwilla, je njihova osnovna pijača, seveda, domače pivo, imajo pa tudi ostale, tako "alko" kot "brezalko" pijače. :D

Ob nedeljah Subito, sicer, odpira svoja vrata ob 12.00, za nas so naredili izjemo in sicer bom lahko vstopili od 11.00 naprej. :D :wink:

Pomembno:Ker se v nedeljo pričakuje zelo veliko število tekačic in tekačev :D , vas ponovno prosim, da se opredelite glede analize, če vas tja ne bo. Ali pa tisti, ki bi prišli le na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.

*** DODATNA OBVESTILA TER OPOMBE ***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
- Prva bo na parkirišču Žal, kjer bo predvidoma obratovala Gostilna "Mojcej77" v družbi "še1PR" :D . Dogovorili sta se, da bosta z avtom spremljali dolgoprogaše ter jim nudili ustrezno pomoč (okrepčila ter prevoz rezervne osebne opreme). Ustavljali bi se po potrebi (morda še pri Koseškem bajerju), zagotovo pa bo zadnja okrepčevalnica pred vzponom na Golovec - Planinska koča "še1PR" :D .
Če nas bo na poti pričakal še kakšen prostovoljec, se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:

3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so ob nedeljah na voljo še postaje Petrol Dunajska, Gostilna Cviček ob Koseškem bajerju in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. :roll:

5 - Varnost na teku ! :arrow: Ker posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih, bi lahko bila problem :roll: , zlasti od Fužin do Žal, ko bomo v zelo velikem številu tekli sorazmerno skupaj. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!! Glede na trenutno vremensko situacijo se bomo na startu zmenili, če bi bilo potrebno spreminjati potek teka.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 09 Mar 2006, 12:30, skupaj popravljeno 62 krat.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#60463
Vlajko, daj me na seznam za celi krog :D

Hvala.

Lp, Miha
Uporabniški avatar
 tmp
#60467
Jaz se priklučujem in bom tekla polovičko do Žal in nazaj.
Uporabniški avatar
 klaudi
#60468
Jaz razmišljam podobno kot Staša, cel krog, prvič, zato res počasi.
Samo tudi jaz nisem natančen poznavalec PSTja, za Bežigradom bi se zihr zgubila.
Vlajko, dej me na seznam "cel krog", pol bomo pa vidl.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#60469
Mene tud za cel krog
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#60470
Vlajko,
v spomin Runnnerju nameravam odteči celoten PST krog, a počasi nad 6 min/km. Progo v celoti dobro poznam, vključno z vsaj dvema (v nedeljo dopoldan delujočima) točkama za hitro hidracijo.
Uporabniški avatar
 Staša
#60471
klaudi napisal/-a:Jaz razmišljam podobno kot Staša, cel krog, prvič, zato res počasi.
Samo tudi jaz nisem natančen poznavalec PSTja, za Bežigradom bi se zihr zgubila.
Vlajko, dej me na seznam "cel krog", pol bomo pa vidl.


Klaudi, takoj ko sem videla tvoj odgovor, nisem več dvomila, da ne bo ogromno družbe! :D Še jaz sem vesela tekat s tabo, kaj šele močnejši spol, a? :wink:

Raziskovalec, potem je zmenjeno!

Mihate bomo pa v ritke gledali!
Uporabniški avatar
 alan
#60474
Oj druzba!

Ce pridem, grem okrog in tecem zadnji... (mene ze ne bo noben
v ritko gledal) :evil:

Zelo verjetno se vidimo! :D

ps: Obenem opazarjam, da je PST bolj primerna za drsalke kot za
superge in drzim pesti za boljse razmere...
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60478
CIAO

No se bom probala potruditi in odteči do žal in nazaj, če pa bo preveč me bo kustus pobral z avtom nekje nazaj.
Uporabniški avatar
 pegaz
#60482
Živjo,

pridem na žalno polovičko.
Pogrešam še Slona, če ga kdo najde naj ga da nazaj!

LL, Pegaz :)

p.s.: Baron von Vlajko :arrow: :clap:
Uporabniški avatar
 primus
#60484
Po zadnjih podatkih (šefica press) smo v tem času na smučariji - tako da bo z mojo udeležbo težko. :(
 Nataša
#60491
Staša napisal/-a:Mihate bomo pa v ritke gledali!


:evil: enga lahko, ja... :evil: (viham rokave PRESS ) :lol:
Uporabniški avatar
 Matej
#60514
Če bo Bog dal in bo sreča mila, pridem. Cel krog.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA