tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
#59903
Helou!
Ker je v aktualni temi veliko zanimanja za tek v spomin runnerju, le redki pa pokukajo na stran za 13. tek po PST, sem se na pobudo Vlajka odločil, da že sedaj razpišem tek v njegov spomin.
Dobimo se tisto nedeljo katero boste vi izbrali (v anketi) na običajnem mestu, ob običajnem času (parkirišče pred Fužinskim gradom, nekaj pred 9.00).
S kakšno lepo besedo se bomo poklonili njegovemu spominu.
pies: Vlajko ima zamisel, ki bi jo bilo vredno izpeljati. Vlajko, na dan z besedo!
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 14 Feb 2006, 07:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#59907
Ta tek sem si zamislil tako, da bi se vsi, ki bi tekli na tem spominskem teku, ustavili tudi na Runnerjevem grobu, saj teče trasa PST tudi skozi Žale.

Štartno mesto ostane nespremenjeno (Fužinski grad).

- Za tiste, ki bi tekli celotni krog, bi bila trasa in potek lahko nespremenjena le s to razliko, da bi se vmes ustavili na Runnerjevem grobu.

- Imam pa idejo za tiste, ki bi tekli polovičko (okoli 17 km). Namesto običajne smeri preko Golovca, bi tekli proti Žalam. Na Žalah bi se zbrali ter se na grobu poklonili Runnerju v spomin. Nato bi se po isti poti vrnili do Fužin. Teka v eno smer je malo več kot 7,5 km; torej je skupaj ravno za dolžino polovičke.

PS:
Zamisel, da bi na Runnerjev rojstni dan (30.4.) tekli po njegovem krogu (Lucija in Staša), bi prav tako lahko izpeljali.

PS PS:
Obenem bi vas rad spomnil, da bi 11.04. rojstni dan praznoval tudi naš Filipid. Kaj pa, če tudi njemu podarimo nekaj za rojstni dan. Morda kar tisti pohod na Vodiško planino, ki ga novembra lani nismo mogli izvesti zaradi nemogočih vremenskih razmer. Namig; 09.04. je nedelja.
Uporabniški avatar
 matjaz
#59917
Kakor hocete tekel bom kadar koli se zmenite.
Uporabniški avatar
 kustus
#59919
LP

No tudi jest bom zihr zraven. Samo javite točne datume.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#59921
CIAO

tudi jest se bom pomatrala pa vsaj takratko za prijatelje.
 lona
#59955
Tudi jst se bom do takrat pripravila. Ta kratka z nadjo al pa kej več.
Uporabniški avatar
 pementos
#59963
v vsakem primeru bom zdraven.
 Ninocka
#59967
Vlajko napisal/-a:Ta tek sem si zamislil tako, da bi se vsi, ki bi tekli na tem spominskem teku, ustavili tudi na Runnerjevem grobu, saj teče trasa PST tudi skozi Žale.

Štartno mesto ostane nespremenjeno (Fužinski grad).

- Za tiste, ki bi tekli celotni krog, bi bila trasa in potek lahko nespremenjena le s to razliko, da bi se vmes ustavili na Runnerjevem grobu.

- Imam pa idejo za tiste, ki bi tekli polovičko (okoli 17 km). Namesto običajne smeri preko Golovca, bi tekli proti Žalam. Na Žalah bi se zbrali ter se na grobu poklonili Runnerju v spomin. Nato bi se po isti poti vrnili do Fužin. Teka v eno smer je malo več kot 7,5 km; torej je skupaj ravno za dolžino polovičke.
PS:
Zamisel, da bi na Runnerjev rojstni dan (30.4.) tekli po njegovem krogu (Lucija in Staša), bi prav tako lahko izpeljali.

PS PS:
Obenem bi vas rad spomnil, da bi 11.04. rojstni dan praznoval tudi naš Filipid. Kaj pa, če tudi njemu podarimo nekaj za rojstni dan. Morda kar tisti pohod na Vodiško planino, ki ga novembra lani nismo mogli izvesti zaradi nemogočih vremenskih razmer. Namig; 09.04. je nedelja.



Vsi zgornji predlogi se mi zdijo prelep izkaz spoštovanja do čudovitega človeka. Sem zraven!
Uporabniški avatar
 pegaz
#59968
Super ideja. Sem zraven.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#60120
Tudi jaz se bom udeležil tega teka.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 mihaperme
#60121
Pridem tudi jaz.

Lp, Miha.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60123
Jaz tudi :arrow: in sicer tisto varianto polovičke, ki sem jo predlagal. :!:
Uporabniški avatar
 Bor
#60129
pridem kadarkoli, čeprav nisem tekel že skoraj 4 mesece...
Uporabniški avatar
 gregorb
#60131
Pridem!
Upam da pride tudi Dedič.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#60139
A bi šel kdo polovičko polovičke?

lp,

m
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA