tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
 Jožko
#61210
lep pozdrav
Veliko je vredno, da se spominjamo svojih prijateljev in da tečejo z nami tudi , kojih ni več med nami. Vsaka vam čast, zelo ste pridni, da organizirate take teke, v spomin prijateljem.
Tudi sam bi se rad tega udeležil, pa se bom na vas spomnili v naših prelepih gorah, ki so še odeti z debelo snežno odejo in nudijo nepopisne užitke turnim smučarjem. Smuka po belih poljananah, kjer ni drugega kod ti in narava je za obujanje spominov nekaj kar lahko doživiš samo tam in nikjer drugje. Tam se bom spomnil na vas in veselo zavriskal v spomin vsem živim in mrtvim.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#61211
Jožko ti moj primorski đenerale boš imel priliko novembra ko bomo ponovno organizirali spominski pohod in tek na Vodiško planino v spomin Filipida iz Krope.
Tako da bo zagotovo prilika za vse.
Pozdravi mi Črno prst :wink: :lol: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Gregaj
#61236
Prijavljam se na polovičko. Analizi se pridružimo definitino, saj bomo čisto out verjetno.

Ampak ne vem ali je to pol trase od cele okoli mesta ali kaj.
Prihajamo iz daljne province, Primorske. S familijo.
Jan, bomo nagovorili Matijo, da odteče polovičko polovičke, kaj praviš ?


LP
Grega Jesih

PS Bravo organizatorji & bravo Dedič!
==========================================
Nkol teku 17km PRESS
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61240
Po "dolgem času" nekaj glasu od mene. :wink:

Ravnokar si brišem "pot z obraza", kajti organizacijsko stran sem dodobra dopolnil z nekaj najnovejšimi "vedenji". Dopolnila se nanašajo predvsem na dokončen izbor lokacije analize. Tam nas (vsaj s pijačo) pričakujejo od 11.00 dalje. Udobno bo nameščenih vsaj 70 oseb, drugače se pa malo stisnemo, vsaj tisti, ki to radi počnemo. OK, tudi to piše na organizacijski strani. :wink:

Nekaj malega pozornosti sem usmeril na varnost med samim tekom, ažuriral prijave ter v podnaslovih nekoliko natančneje opredelil ponujene trase teka (GregaJ, poglej :wink: ).

Prosim vse, naj zadevo malo pogledajo ter preverijo točnost prijav ali ostalih podatkov ter ustrezno ukrepajte v primeru napak. :oops:

Gotovo ste tudi sami opazili, da bo glede števila udeležencev to zelo velik dogodek, upam da s skupnimi močmi premagamo tudi morebitno slabše vreme. 8)

POMEMBNO:
Prosim enega prostovoljca, naj nam nekoliko bolj predstavi tisti del trase (Fužine - Žale), ki ga bomo pretekli skupaj. Torej:

- potek tega dela,
- prečkanja nevarnih točk (križišča, ...) ter predlogi glede ukrepov,
- orientacijske pasti,


PS: Organizacijska stran.
Uporabniški avatar
 ales
#61241
Pridem na cel krog. Z analizo.
 Nataša
#61242
Vlajko, odlično tole speljuješ, čestitam! :cast1:
Glede trase polovičke od Fužin do Žal in nazaj pa predlagam naslednje: kdor te poti še ni pretekel, si bo težko vnaprej zapomnil posamezne odseke, kjer se da zaiti. Ker zgubit se da povsod, če se hoče :lol: Glede na to, koliko nas je prijavljenih in glede na to, da bomo vsi tekli vsaj do Žal, bi bilo po moje najboljše, da se držimo vsaj približno skupaj. vsak naj torej teče vsaj z enim od tistih, ki progo poznajo, pa ne bo problemov. saj ne bomo postavljali rekordov. pa še boljše bo, če do Žal pritečemo skupaj in naj potem celokrogci tečejo naprej.

Kaj pravite?

pa pazit bo treba na cesti, da nas kdo ne povozi, je kar precej prečkanj...:cry:
Uporabniški avatar
 pegaz
#61246
Nataša napisal/-a:Vlajko, odlično tole speljuješ, čestitam! :cast1:
...
še boljše bo, če do Žal pritečemo skupaj in naj potem celokrogci tečejo naprej.

Kaj pravite?


:clap: obema!

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#61249
Helou!
Tokrat je 14. tek po PST predvsem poklon spominu na sotekača in člana TF.
Zatorej bomo prvi del poti Fužine - Žale - Fužine tekli skupaj, in to vsi; ne glede na pripravljenost in običajni tempo. Najverjetneje se bomo prilagajali najpočasnejšim. In zakaj?
Ker se bomo zbrali na parkirišču pri Novih Žalah ob PST in od tam spoštljivo krenili proti mestu kjer je pokopan Runner. Tam se bomo poklonili njegovemu spominu nato pa se ločili in nadaljevali pot po svojih željah; nekateri naprej v zaključek kroga, nekateri pa obrnili in se vrnili po isti poti na Fužine.
Prosim, da na poti strogo upoštevate cestno prometne predpise in pazite nase in sotekače! Za varnost odgovarja vsak sam!
Nadalje pa še prosim, da vsi upoštevate namen tega teka in se vsak temu primerno prilagodi. Hvala!
Približno enak nagovor vas čaka še ob štartu!
pies: Upam, da bodo vremenarji zgrešili napoved!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#61253
Bajsi, glede tvojega posta, ki v nekaj besedah razreši pretežni del dilem glede poteka prvega dela teka: :cast: :cast1: Če sem te prav razumel, nam boš nekaj besed v zvezi s potekom teka do Žal ter "pastmi" razložil neposredno pred štartom. :D

Tvoj ključni stavek sem prenesel tudi na stran z osnovnimi podatki. :D

Hvala tudi Nataši ter MihiPR, ki sta opozorila na morebitne nejasnosti ter predlagala rešitev za začetno fazo teka. :D :wink:

PS: Organizacijska stran.
Uporabniški avatar
 ero
#61256
Vlajko, čestitam. zelo dobro ti gre.

za vremensko napoved raje poglejmo semle, mi je bolj všeč.

glede na to, da nas bo v nedeljo res veliko, vas prosim, da smo pozorni in potrpežljivi pri vsem - pri parkiranju, teku, okrepčevalnicah, ... tudi pri analizi. vem, da vam lahko zaupam pri tem.

veseli me, da nas bo veliko. neizmerno me žalosti razlog.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#61265
pridem tudi jaz na polovičko ( teka in analize )
Uporabniški avatar
 tini
#61266
lojzeP napisal/-a:pridem tudi jaz na polovičko ( teka in analize )


Pol pa v KG :twisted: :) !

lptini
Uporabniški avatar
 matjaz
#61271
se javim da bom do zal zagotovo tekel zadnji, tako bo lazje, pa se zagotovo ne bo nihce zaostal. Se to , tisti ki imate kaksne kricece barve telovnike (varnostni iz avta), anorake, ali kar koli ze, oblecite jih saqj ce smo opazni na cesti bo tudi varnost vecja, pa tudi avtomobilistom bo lazje. Se vidimo.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA