tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Vlajko
#71836
POZDRAV JESENI - 15. tek Tekaškega foruma po PST

V nedeljo, 10.09.2006, s štartom ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu, bomo izvedli prireditev "Pozdrav jeseni - 15. tek po PST".

Zbor za štart tekačev: 10.09.2006, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).

Tek bo, tako kot vedno doslej, štartal Bajsi! .


*** PODATKI O PRIJAVLJENIH UDELEŽENCIH ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. primus
2. raziskovalec
3. zajc
4. "naspidiran" star TF-jevec (prosto po Bajsiju)
5. Matej
6. SPRINTER400


Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, ste vključeni v logistiko prevoza nazaj do Fužin. Pa tudi kakšnega "padalca" bomo lahko stisnili v avto.)

1. Bajsi
2. Vlajko
3. Lili
4. mazi
5. pegaz
6. MihaPR
7. kristina
8. Finžgar (ne rabi prevoza)
9. mare
10. še1PR
11. izyemna
12. eggy


Poljubne razdalje:

1. Snežinka (pohod od Fužin do Viča)
2. Staša (pohod od Fužin do Viča)
3. Simon (pohod od Fužin do Viča)
4. Nataša (pohod od Fužin do Viča)


Samo Ana-Liza:

1. Pia
2. Ero

Samo tek (brez Ana-Lize):

1. Lili
2. mazi
3. zajc
4. Finžgar


*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

Za tekače, udeležence "polovičke" bomo tako, kot vedno, poskrbeli, da vam ne bo potrebno pešačiti nazaj na ŠTART.
Trenutno je v evidenci 10 tekačev(čic), ki po končanem teku potrebujejo prevoz iz Kosez v Fužine. Za prevoz Koseze-Fužine po teku torej zaenkrat potrebujemo najmanj 3 avtomobilov (od tega 1 za prevoz šoferjev na štart v Fužine). Pravzaprav bi bilo še najbolje, da bi se vsi polovičkarji z avtom zjutraj ob 8:15 dobili na Kosezah, tam pa se ustrezno razporedili. :D

Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:

1. Vlajko
2. kristina
3. Bajsi
4. pegaz

V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Analiza: Rezervirano imamo v Piceriji Subito, ki se nahaja v spodnjih prostorih ljubljanskega Koloseja(v sestavi BTC ali Cityparka). Upam, da vsi veste, kje je to. Parkirišč je dovolj.

Glede ponudbe :arrow: je bolj "italijansko orientirana"; torej pizze, testenine, veliko zelenjave pa tudi ostale jedi. Ker je Subito v sestavi Kratochwilla, je njihova osnovna pijača, seveda, domače pivo, imajo pa tudi ostale, tako "alko" kot "brezalko" pijače. :D

Ob nedeljah Subito, sicer, odpira svoja vrata ob 12.00, a sem se z njimi dogovoril, da lahko pridemo tja že od 11.30 naprej. :D

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** DODATNA OBVESTILA TER OPOMBE ***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Niso predvidene! :oops: Odvisni smo od prostovoljcev, ki nas doslej še nikoli niso pustili na cedilu (Dpopova mama, Alja, Nadj@, Meduza, ...)
Če nas bo na poti pričakal še kakšen prostovoljec, se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:

3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so ob nedeljah na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 08 Sep 2006, 19:31, skupaj popravljeno 22 krat.
Uporabniški avatar
 5rca
#71837
Vlajko napisal/-a: Gostilna Cviček ob Koseškem bajerju



CVIČEK je zaprt :cry: :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71844
5rca napisal/-a:... CVIČEK je zaprt ...

Pravzaprav dobra novica :arrow: pa imamo nekaj dodatnih parkirnih mest tik ob Koseškem bajerju. :D :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#71876
Evo mene eno srednje hitro polovičko :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71979
Sicer je zadeva v zvezi s prevozom na ta tek in obratno izven mojih moči, a vendarle :arrow:

Vsi tisti, ki me sprašujete karkoli v zvezi s prevozom polovičkarjev med Kosezami in Fužinami (tako zjutraj na štart, kakor tudi neposredno po zaključku teka) si malo bolj natančno preberite poglavje INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" na Organizacijski strani (klikni na modri besedici poleg PS: ). Upam, da je zadeva tudi za nove udeležence teka po PST dovolj jasna. 8) . Pa fino bi bilo, če bi se poleg mene še kdo javil za prostovoljnega šoferja. :wink:

PS: Organizacijska stran.
 katden
#72004
Ali je za tek po PST-ju v nedeljo 10.9.06 potrebna predhodna prijava? In če, kako se prijavim?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72012
Helou!
Prijava je potrebna le taka, da v tej temi objaviš prisotnost svojega trupla in kakšno razdaljo bi tekel!

No, Bajsi se prijavlja na polovico in nekako bo prispeval prevoz!
 kristina
#72021
Pridem na polovičko, lahko sodelujem pri prevozu.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72169
Dajmo malo življenja tukaj :arrow: množične prijave, prosim. :wink:
Uporabniški avatar
 zajc
#72174
Tudi jaz se pofočkam. Odtekel bi 32.9 km, ana-lizo :drink bom žal izpustil :oops:
Uporabniški avatar
 Finžgar
#72239
Evo še jaz se prijavljam na softič varianto, na analizo pa žal ne pridem. Prevoza ne rabim.

Se vidimo
Uporabniški avatar
 pegaz
#72256
Vlajko, sem videl, da mene nisi napisal, da pustim avto pri Internormu.
To se vendar razume samo po sebi ;) :lol:
Ajde se vidmo
TriPegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72311
Zadeve si nisem upal prejudicirati. :lol: No, sedaj si že regrutiran. :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#72361
polovička

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA