tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#71530
Helou!
Tako, počitnice so povečini za nami, poletje bo čez slab mesec prešlo v jesen in skrajni čas je, da Bajsi razglasi novo obdobje tekov po PST.
Pol leta je minilo, kar smo se nazadnje družili zato bomo sušno PST namočili z znojem in krvjo iz petnih žuljev v nedeljo, 10. 09.2006.
Dobimo se na običajnem mestu (parkirišče pred fužinskim gradom) malo pred 9.00 zjutraj. Štart bo kot ponavadi točno ob 9.00.
Organizacijo analize bo, kot predvidevam, prevzel in izpeljal Baron Vlajko.

Pies: El Presidente Ero, si dobil moj ZS na temo tekov po PST?!?
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 18 Sep 2006, 12:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Staša
#71538
O, kul. Jaz pridem na en Nordic walk po Golovcu, pol pa mi predlagajte, kako bi se vrnila na izhodišče, da morda ne bi ponavljala, da bi zabila dve uri, pa da bo lepo! :D

2. staša
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71541
Helou!
Khm, greš v eno smer eno uro, potem pa obrneš!!
Upam, da sem dobro razumel tvojo trilemo; sej veš jst sm bl str, pa pučasne pameti! He, he, he,...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71542
Hvala "na poverenju", Bajsi. :wink: Pravzaprav sem kar pričakoval, da bo to doletelo mene :arrow: OK, bomo poskusili zadevo urediti tako, kot se šika. :)

Sedaj pa kar na delo, na meni je, da se lotim birokracije (v kratkem bo izšla tista moja "zloglasna" Organizacijska stran), na vas pa, da se začnete prijavljati na tek. 8)

Obenem še opomba :arrow: tale PST bo zopet potekal po ustaljenem, programu, torej :arrow: ob 9.00 nas Bajsi na parkirišku pred Fužinskim gradom "napodi", mi pa se po PST trasi "poženemo" proti Golovcu:
- "hardiči" na cel krog (32,88 km), 8)
- "softiči" na polovičko (Fužine - Koseze: ca.17 km), 8)
- "ostali" pa, kakor je komu ljubo :arrow: poljuben štart, poljuben cilj, poljubna ura. 8)

Kar začnite se prijavljati (s svojimi posti na tej temi ali pa na ZS), "softiče" oziroma polovičkarje pa dodatno naprošam, naj napišejo, če rabijo ali nudijo prevoz (saj veste, različno mesto štarta in cilja), hvala. :D

Tebe, Bajsi pa prosim, če mi poveš, kakšne so možnosti glede Balinčka, ki se je zadnje mesece nekaj prenavljal. :?:

Se že veselim ponovnega množičnega srečanja z vami,

Baron von Vlajko. :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71543
Helou!
Vlajko, kaj nisi dobil mojega ZS-ja glede Balinčka?!?
Stvar je taka, da trenutno še ni v funkciji. Ima pa tudi novo ime: Pr'Novak.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71544
3. Vlajko - polovička Fužine - Koseze :arrow: :arrow: moj avto bo v službi za povratek nekaj peščev od Kosez do Fužin po teku. :wink:

PS:
Bajsi napisal/-a:... Vlajko, kaj nisi dobil mojega ZS-ja glede Balinčka?! ...

Sem, vendar sem želel, da to ponoviš tudi pred pričami. :lol:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#71545
Staša napisal/-a:O, kul. Jaz pridem na en Nordic walk po Golovcu, pol pa mi predlagajte, kako bi se vrnila na izhodišče, da morda ne bi ponavljala, da bi zabila dve uri, pa da bo lepo! :D


O, fino, jst bi tudi NW :D ...če nimaš nič proti, se ti pridružim! Se bova skupaj poskusili neponavljati 8) .

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 primus
#71546
5. primus (cel krog)
Uporabniški avatar
 Staša
#71548
Staša napisal/-a: kako bi se vrnila na izhodišče, da morda ne bi ponavljala,



Bajsi napisal/-a:Helou!
Khm, greš v eno smer eno uro, potem pa obrneš!!


:shock: :? :( :?:




Snezinka napisal/-a:
Staša napisal/-a:O, kul. Jaz pridem na en Nordic walk po Golovcu, pol pa mi predlagajte, kako bi se vrnila na izhodišče, da morda ne bi ponavljala, da bi zabila dve uri, pa da bo lepo! :D


O, fino, jst bi tudi NW :D ...če nimaš nič proti, se ti pridružim! Se bova skupaj poskusili neponavljati 8) .

lp
Snežinka



A ti je un irijandžajec poslal pozabljene palice za teboj? :) Ne, nimam proti, če ne bo smrdelo.

Nič, jaz bi šla pol polovičko, pa bova uskladili s prevozom med seboj. Mislim, da ne bi smel biti problem. Vabljeni tudi drugi kriplji in BZR ;)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#71550
Staša napisal/-a:A ti je un irijandžajec poslal pozabljene palice za teboj? :) Ne, nimam proti, če ne bo smrdelo.

Nič, jaz bi šla pol polovičko, pa bova uskladili s prevozom med seboj. Mislim, da ne bi smel biti problem. Vabljeni tudi drugi kriplji in BZR ;)


Palce sem takoj, ko sem prišla čez Alpe :shock: 8) , nove nabavla.
V normalnih razmerah pa sem blagodejno dišeče bitje, tako da nč bat :roll:.
No fino, se pravi polovička. Glede avtov pa najbolje, da se zmenimo pri Koseškem bajerju, potem pa z enim avtom naprej k Fužinskemu gradu.

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#71571
6. Razy - cel krog. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 mazi
#71742
No da pofočkam še naju:

7. Lili

8. mazi (Matjaž)

Oba sva ''softiča'' in bi rabila prevoz iz Kosez do Fužin... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71753
Pozdrav iniciativi, vaša Mastnost!
In salut organizatorju, Baronu von Vlajkotu!

Prijavljam se na soft polovico:
9. Pegaz

Se vidmo!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71759
Helou!
Vse kar vas zanima o preteklih dogajanjih na PST-ju, najdete tukaj:

Tek po PST

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA