tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Vlajko
#72485
V četrtek bom v Subito sporočil okvirno številko udeležencev analize (zaenkrat nas je ravno za eno dobro mizo :oops: ), obenem pa bom izvedel, če lahko pridemo tja tudi kakšno minuto prej kot ob 12.00. 8)

O tem vas bom nato, seveda, tudi obvestil. :wink:

Če povem čisto po pravici, z vaše strani pričakujem še kakšno prijavo. :D

PS: Organizacijska stran.
Uporabniški avatar
 še1PR
#72489
Vlajko napisal/-a:Če povem čisto po pravici, z vaše strani pričakujem še kakšno prijavo. :D

:D se prijavljam na analizo in pogojno polovičko (blejske ureznine.PRESS)
Uporabniški avatar
 Staša
#72532
Tudi Simon bo šel, pravi da do Viča, če se ne motim, je to ene 13 km. Potem bi tudi jaz do tam nekje hodila. A ste za, ostale hodulje? Se zmenimo glede prevozov - midva bi avto pustila na Viču, npr. Snežinka naju pobere, pelje na štart, pol pa ji velikodušno vse to vrnemo :)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72543
Ojla!
Eto še ene hodulje :D .
Seveda se lahko tako dogovorimo in vaju jaz poberem na Viču...edino jaz bi vseeno šla do Bajerja; se pravi še preostalih 4km. A bi me vseeno lahko vidva od tam potem peljala nazaj na start (tekači bodo verjetno takrat že vsi "doma" :? , tko da ne bo več nikogar, ki bi me lahko peljal?)... ?
Če je pa to preveč komplicirano, si pa še vedno lahko premislim in grem samo do Viča, če ne bo druge variante.
lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72561
Helou!
Iz zanesljivih virov sem izvedel, da se nam bo priključil en star (tako in drugače) TF-jevec in sicer na celotni PST trasi. Tip je prilično naspidiran!
Kar se mene tiče se ga prav veselim.

In kje so vse tiste nepregledne množice PST-jevskih đankijev?!
 Nataša
#72575
Se prijavljam k hoduljam in na eno quick analizo.
Uporabniški avatar
 izyemna
#72590
hoj,
tule se ena prijava za 17-ko + analiza.
lp,
tina
Uporabniški avatar
 Matej
#72594
Jaz pridem.

Po moje bom tam nekje pri Žalah omagal.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#72598
Matej napisal/-a:
Po moje bom tam nekje pri Žalah omagal.



......... pol se boš pa na kulo usedu, in se po najdaljši poti do najbližjega bazena na plavanje odpelu,a :idea:

znam te tica pričalica :wink: :D
Uporabniški avatar
 Matej
#72599
Se vidiva v Novem gradu. :D
Uporabniški avatar
 Jusuf
#72603
Hoj!
Bajsi napisal/-a:...In kje so vse tiste nepregledne množice PST-jevskih đankijev?!


8) Mater, Bajsi, kje bi le lahko bile, a? Drogirajo se. :) Na PST-ji. :) Ajme, Bajsi, da lahko take stvari sprasujes. :)

lp, Jusuf li Islam
Uporabniški avatar
 lojzeP
#72621
Matej napisal/-a:Se vidiva v Novem gradu. :D


samo, če se boš fejst nazaj obračal :roll:
ene 94,60839 % verjetnost :idea: spet je imel Aleš prste vmes
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72636
Helou!
Lojzek, kaj ko bi malo manj zejebaval in rajši prišel odmendrat en krog. Bi te bil prav vesel, kot tistega starega prdca, ki je napovedan.

Ob progi nam bodo mahali đankiji z mavričnimi zastavicami in kalejdoskopskimi očmi. Gandja rules!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72648
V zvezi z analizo sem vam obljubil konkreten odgovor najkasneje do četrtka :arrow: kliknite spodnji link ter si o tem malo preberite. V slučaju lepega vremena nas bodo stregli zunaj, drugače pa v notranjih prostorih. :wink:

Trenutno nas je na seznamu za ana-lizo natančno 19, po izkušnjah sodeč bo naše končno število vsaj dvakrat večje. 8)

Kaj naj vam še povem ta hip :arrow: nič, prijavljajte se še naprej. :D

Lahko pa tudi preprosto pridete na štart v nedeljo. Toda v tem primeru si urejate logistiko (prevozi sem ter tja,...) sami. :!:

PS: Organizacijska stran.


[off topic]
Ja, ... Bajsi ima prav :arrow: o prireditvi v Novem gradu se razpisutje v kakšni drugi temi. :idea: :wink:
[/off topic]

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA