tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#74930
Helou!
Tek po PST je po svoji 16. ponovitvi postal eden od željenih prireditev v okviru TF-ja.
Ravno tako pa ima sloves memorialnega teka; v večnost smo pospremili žal že tri naše pokojne člane. Dolgujemo pa še četrtemu, Marjanu.
Ker pa bodo ljudje vedno zapuščali tozemeljstvo, se je NM Bajsi odločila, da malo spremeni in obogati to našo prireditev. Od sedaj naprej bo vsako prvo nedeljo po prvem novembru tek v spomin vseh, katerih se radi (ali pa neradi; o pokojnikih vse dobro) spominjamo. Tokrat se bomo spominjali še Marjana.
Torej, 05.11.2006 vas NM Bajsi vabi na spominski tek: "In memoriam" ali 17. tek po PST.
Štart bo ob 9.00, zbirali se bomo nekoliko prej, na istem mestu pred Fužinskim gradom.
Vse ostale informacije boste lahko prebrali na Organizacijski strani, ki jo bo urejal za sedaj še neznani organizator.
Prijave naj dežujejo!!
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 03 Jan 2007, 10:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#74973
jest pridem.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#74974
Jst tudi!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#74975
Pridem.
 eggy
#74981
No, pa so me spet neki namočil..... :)

Dragi moji......ne vem, ali bom z vami na polovički, bom pa zanesljivo z vami pri organizaciji.....zato, ne prezrite .......
Uporabniški avatar
 Vlajko
#74983
Vlajko - polovička ter prevozne storitve. :wink:
 eggy
#74986
"In memoriam" ali 17. tek Tekaškega foruma po PST

V nedeljo, 5.11.2006, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu

Zbor, ogrevanje za štart: 5.11.2006, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).

Tudi tokrat v vlogi štarterja NM Bajsi! (ja, tega privilegija se ne odpove)
In ker je november tak mesec, bomo tek namenili so-tekačem, ki jih žal ni več med nami.
.


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. Zajec
2. zajc

Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Eggy-če bo le šlo
2. Snežinka
3. Raziskovalec
4. Pegaz
5. Mojcaspeed
6. MatjazV
7. NM Bajsi
8. pementos
9. bojanm
10. lojzeP
11. MihaPR s spremljevalno ekipo.....samo teče (HP doma)
12. tini
13. pjotr
14. meduza
15. meduza 2
16. bigfrik
17. sprinter400
18. nada
19. Finžgar
20. Simi
21. MojcaZ
22. Bor
23. nada2



*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:

1. NM Bajsi
2. pjotr
3. lojzeP
4. raziskovalec
5. simi
6. Pegazmobil

V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza. In ker v Subitu poznajo naše gurmanske strasti, se bomo tudi tokrat zbrali tam. Za tiste, ki ne vsete, kje je Subito: Picerija Subito se nahaja v spodnjih prostorih ljubljanskega Koloseja(v sestavi BTC ali Cityparka). Parkirišč je dovolj.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


[size=14]*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***


1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Niso predvidene! :oops: Odvisni smo od prostovoljcev, ki nas doslej še nikoli niso pustili na cedilu (Dpopova mama, Alja, Nadj@, Meduza, ...)
Če nas bo na poti pričakal še kakšen prostovoljec, se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:

3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so ob nedeljah na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
Nazadnje spremenil eggy, dne 04 Nov 2006, 13:36, skupaj popravljeno 14 krat.
 eggy
#74987
Dule, Milkec, Mazi.......malo opišite vaše želje.... koliko.....ste za celo? polovičko?

Ostali pa......pohitite s prijavami :) .....časa je še dovolj
 eggy
#75010
prijave na: 1.november in tek po PST
Uporabniški avatar
 MatjazV
#75024
Tudi jaz pridem, tekel bom polovičko. Udeležim se tudi analize.

LP

Matjazv
Uporabniški avatar
 pegaz
#75042
eggy napisal/-a:prijave na: 1.november in tek po PST


Eggy,

Tista tema je namenjena samo diskusiji o "In memoriam" teku.
Prijave naj dežujejo semle.

Lep let,
vaš omiljeni konferansje in moderator Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#75090
eggy napisal/-a:In ker je november tak mesec, bomo tek namenili so-tekaču Marjanu, ki ga žal od aprila ni več med nami


Helou!
Ta tek ni namenjen samo Marjanu, tudi ostalim ki se jih radi ali neradi spominjamo. Ta tek pa je tudi prvi takih, ki jih bomo tekli vsako prvo nedeljo po 1. novembru vsako leto.

NM Bajsi pa bo tekla polovico in se nažirala na analizi. Prispevala bo tudi 4 sedeže v avtu.
Uporabniški avatar
 mazi
#75287
Mi gremo z družino ravno v tem času v toplice, tako da se žal ne moremo pridružiti... :--(
 eggy
#75288
...lepo se imejte...v toplicah......po moje bo pasalo :)

Kaj pa drugi? Zdaj pa je že čas, da se z malo večjo vmeno začnete prijavljat :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#75345
Ravnokar sem preklical svojo prijavo na razpisani tek po PST, ker se ga, kot trenutno stvari stojijo, ne bom mogel udeležiti. (Nekaj drugega velikopoteznega [Vilko pssssttt] v planu za takrat Press) :oops:

Ker imam kot "kao moderator" to moč, sem se odstranil tudi iz vseh seznamov na organizacijski strani. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA