tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#84605
Jz pa lojzeP sva zgala na koncu k smo sli nazaj iz zal. Drugace je blo pa ful dobr in hvala usem ki ste se udelezili teka in seveda organizatorjem.
Za analizo nismo imeli casa ker nas je doma cakalo kosilo :? . Ceprav mi ni prevec zal za analizo ker je bilo kosilo mjamsi mjamsi :mrgreen: .


Lp, Dedic :wink:
Uporabniški avatar
 dedic
#84606
Tistim k ste pa sli cel krog pa svaka vam cast :cast1: bravo bravo bravo. Zdej bo pa treba zacet trenirat da bo slo tko kot predlani eno 21 udart :D .



Lp, Dedic :wink:
Uporabniški avatar
 dedic
#84607
:pivo: A ste uzivali na analizi. (upam da ste dobro analizirali tek).
Meduza pol k prides na forum mi lahko poves kje bodo shranjene slike prosim?!


Lp, Dedic :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#84608
res je blo kul tole dons, a ne de Jan alias dedič 8)

veliko se nas je zbralo v spomin našemu dobremu prijatelju, ki se ga sigurno spominjamo vse premalokrat. lepo vreme, pa velik čveka, pa krasna družba, in morda še kaj, so bili argumenti, da smo se imeli fajn.
smo predelali malto, pa smučanje, da o planih ne zgubljam besed - danes začuda nič stav :shock:
nazaj grede se z dedičem res nisva dala planiranim pavzam dolgoprogašev. še tini je neki slabo zgledou, vse dokler ni odprl kofane svojega "sportivota" in zmešal eno dobroto :roll: - tini ti si car. :D
Uporabniški avatar
 kustus
#84611
LP

Imel sem se Super, vreme lepo in družba taprava.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#84612
CIAO

No vse je bilo lepo samo zame je bilo kr naprono teh 16km a je šlo z majhnimi odseki hoje sem prišla tja in nazaj res de zmučena a kaj čmo smo tudi taki a vstrajamo da bo boljše. Hvala vsem na koncu k ste bili metle in čakali na mene.
Uporabniški avatar
 dedic
#84618
Ja z lojzetom se res nisva dala. Se prov. :D
Uporabniški avatar
 dedic
#84619
A je bla dobra analiza?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#84622
Ojla dedič analiza kot analiza veliko dobre volje, pozitivne usmerjenosti :lol: :lol: in pa še bi lahko našteval.Sam sicer nisem bil dolgo na analizi ampak namen je bil dosežen.
In samo srčno si želim da bi to potekalo tako naprej kot dosedaj.
Z LojzP se strinjam da se kdaj premalokrat spomnimo na vse te ljudi.Ogromno mi je pomenilo to in mi bo še naprej, da ga nosimo v svojih srcih kot zgovornega in prisrčnega človeka.
Dedič imej se lepo, uživaj v življenju bodi tako pozitivno naravnan kot dosedaj.
Skratka življenje naj ti bo lepo....
Se vidimo!
 marjan
#84630
Ko sem se vozil v Ljubljano, sem si dejal "Ej a ti pa s sončnega gorenjskega konca v megleno Ljubljano" :bum: . Pa mi seveda ni žal, kajti važen je bil namen, pa še megla se je kmalu razkadila.

Nekateri smo usekali ta dolgo, tempo je bil prijeten, le na Golovec smo se trije malo strgali (gorska deformacija :juhuhu: ). Seveda na vrhu počakali ostale soborce, da smo se skupaj zagnali še do cilja.

Hvala Mirotu, Dragonsu, Mariolinu, Brezovec Branetu, Mihu Perme, Tomažu Zupančiču in ostalim za družbo. Vmes se naklepetali o ciljih, modrovali o dosežkih, in km kar minevajo.

Zatorej TF je resnično pozitivno valovanje :TF)

Lep pozdrav, še posebno Runnerjevi družini
Marjan
Uporabniški avatar
 dedic
#84633
Ruuner nam je prneu soncka!! :) U to sem preprican!
Uporabniški avatar
 INOT
#84635
Pozdrav vsem,ki ste se udeležili tega teka.
Uporabniški avatar
 dedic
#84636
INOT, ti si sel cel krog? :?:
Uporabniški avatar
 dedic
#84637
Upsss, tebe ni bilo. sory :? ....
Uporabniški avatar
 MARIOLINO
#84638
Res je Marjan glede hude megle, ko se skozi ni videlo :( in na štartu me je kar pošteno zeblo, ko smo čakali na ostale tekače, da se gremo pokloniti našemu Runnerju . Zaradi dobrega dela se je kmalu po štartu pokazalo sonce in smo veselo odtekli proti Žalam. Tam so nas pričakali z dobrotam in kar prijala je postrežba , hvala dedič :wink: .

Da ne bom zdaj razlagal.... :roll: .
V glavnem tek je bil super od začetka do konca vključno z analizo, čeprav je bila kratka.
Hvala vsem za prijetno družbo in upam, da bomo še večkrat ponovili tak dan z lepim namenom :lol: :lol: .


Lep pozdrav
Mario

p.s.Golovec mi je bil nor na koncu, prava poslastica za konec :twisted: :twisted: :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA