tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 zlopi
#104662
Wega napisal/-a:Žal nisem prepričan če bom lahko prišel, tako da me ne štej za analizo, za sam tek pa pogojno. Razlog je več kot - khem, no, emmmm, dober? Prjatu ima abrahama, to se pa zna zavleč v nedeljsko jutro.


... kaj češ boljšega kot tak lep, nedeljski čistilni tek po neprespani noči :roll:

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 softi
#104672
1/2, analiza DA, prevoz- kokr se zmenmo. Zen čas proge=do noči že pridemo :wink: .

:D
Uporabniški avatar
 Sončka
#104681
Hej hoj,
za polovičko sem tudi jaz.
Glede prevoza, bo še dogovorjeno.
Lp, I.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104685
oranzni_slon napisal/-a:Ne, se ne prijavljam, ker ne vem ali bova v LJ. :) (viditčemo PRESS)

lp, oranzni slon


no, upam...da se res čemovidit :lol:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104686
Živjo,

Da ne bo Bajsi zgrožen nad organizacijo, si nas bom drznila malo organizirati :roll: :roll: :roll:

Sicer pa bi bil PST klasičen...

"21. tek Tekaškega foruma po PST

[b]V nedeljo, 14.10.2007, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu.
V galop nas bo pognal nihče drug kot Bajsi 8) [/b]


Zbor, ogrevanje za štart: 14.10.2007, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. zajc
2. zlopi
3. marjan
4. bobr
5. Razy

Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Snezinka (rabim zjutraj prevoz od Kosez do Fužin...do Kosez bom pritekla :wink: )
2. Miha65 (analiza?)
3. Wega ? (analiza?)
4. softi
5. nana ?
6. Bor
7. Pegaz
8. Andreja (rabi prevoz po teku iz Kosez v Fužine)
9. izyemna
10. Sončka
11. Laufer


*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

[b]Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:[/b]

1. Bor
2. Pegaz
3. softi
4. Miha65



V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza... potekala bo v bivši gostilni Pr' balin , Slape 52., Ljubljana...sedaj se gostilna imenuje [size=18]Pr' Novak; pa šezemljevid do te lokacije.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
Če nas bo na poti pričakal kakšen prostovoljec (aktivirajte svoje boljše polovičke :roll: :idea: , se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:
Že najavljena pa je okrepčevalnica za tiste, ki greste na cel krog:
- pri Ljubljanskih mlekarnah (zajc: banane, piškoti, voda 8) 8) 8)

3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
[/url]

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 11 Okt 2007, 09:47, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#104710
Evo, javljam se za cel krog, Laufer saj greš a ne. Pa za analizo se tudi javljam.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104717
raziskovalec napisal/-a:Evo, javljam se za cel krog, Laufer saj greš a ne. Pa za analizo se tudi javljam.


Ojla, Razy!
Lauferja sem ravno prestavila v polovičkarje ...mogoče ga še prepričaš za cel krog :roll: .

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 Miha65
#104746
softi napisal/-a:Verjetno pridem, še bolj verjetno pa, če pride še kateri izmed Zen sekcije.

Zen pipl junajt :wink: !

lep dan
N.


jest sem tud za ZEN (a to je una bolj ta pocasna :lol: )

ps: Snezinka je zlata, ker me je nasla, hvala se enkrat,.... tudi plenice menam....
Uporabniški avatar
 Miha65
#104751
Bom se enkrat: da bo vse jasno...zdej sem sele vse prebral.

Polovicka,
prevoz prosim od Kosez nazaj do Fuzin (ce mozno),
analiza skoraj 100% ne, razen morda en drink.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104848
Še vedno se išče kakšen prostovoljec za postavitev kakšne okrepčevalnice (tam pri sestopu iz Golovca, pred Dolenjsko cesto bi bilo prav fino se malo odžejati z vodo...) :!:

Pri gostilni Livada bo morda bobr uspel nahecati svojo drago, da nas pocrtlja...v Kosezah imamo tako lahko vodo v avtih...pri Ljubljanskih mlekarnah bo imel okrepčevalnico organizirano zajc....

.... za dolgoprogaše bi bila verjetno aktualna še kakšna okrepčevalnica pri Žalah :idea: :?: ... anyone help :?:

lp
Snezinka

p.s.: a ni fajn, ko se nas je že tolk nabralo za nedeljo :!: (very happy Press)
 luzr
#104853
Snezinka napisal/-a:Še vedno se išče kakšen prostovoljec za postavitev kakšne okrepčevalnice (tam pri sestopu iz Golovca, pred Dolenjsko cesto bi bilo prav fino se malo odžejati z vodo...) :!:

Pri gostilni Livada bo morda bobr uspel nahecati svojo drago, da nas pocrtlja...v Kosezah imamo tako lahko vodo v avtih...pri Ljubljanskih mlekarnah bo imel okrepčevalnico organizirano zajc....

.... za dolgoprogaše bi bila verjetno aktualna še kakšna okrepčevalnica pri Žalah :idea: :?: ... anyone help :?:

lp
Snezinka

p.s.: a ni fajn, ko se nas je že tolk nabralo za nedeljo :!: (very happy Press)


Snezinka spet organizira. :) :!: :!:
Zato se ne bi preveč vmešaval, le predlog. Mobilizirati je treba po eno vozilo na lokacijo Žale(kjer je še možno zastonj...) in Golovec(na običajnem parkirnem mestu) .
Nekdo lahko parkira tam in je v prtljažniku shranjena okrepčevalnica.
Nekdo od hitrih bi moral imeti ključ od avtomobila in bi počakal(!) skupino, jo napojil in ne bi jamral zaradi slabega rezultata.
Ako grem na polovičko sem pripravljen tam potem postavati.

Zato me sedaj zanima kolikšen je predviden čas za polni krog? :?: Ker ga ne gotovo morem preteči v "bobrovem tempu pod tri ure".
Se pravi če ne bo skupine polžev na 35 :?: km, potem grem na polovično.
Ko polovično oddelam, pridem na kakšno strežno mesto.

Zakaj noče nihče teči z vodnim mehom?????????????
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104855
luzr napisal/-a:Mobilizirati je treba po eno vozilo na lokacijo Žale(kjer je še možno zastonj...) in Golovec(na običajnem parkirnem mestu) .
Nekdo lahko parkira tam in je v prtljažniku shranjena okrepčevalnica.
Nekdo od hitrih bi moral imeti ključ od avtomobila in bi počakal(!) skupino, jo napojil in ne bi jamral zaradi slabega rezultata.
Ako grem na polovičko sem pripravljen tam potem postavati.


Žale: mislim, da lahko tudi kakšen srednje hiter polovičkar, ki bo imel avto pri bajerju ... ujame dogoprogaše pri Žalah!

Golovec: itak ni problem...dolgoprogaši bodo tako ali tako imeli avtomobile parkirane tam...in s tem samopostrežbno okrepčevalnico!

Kritična točka je tako še vedno sestop iz Golovca pri Dolenjki...H2O imržensi :roll:


lp
Snezinka

p.s.: bobr, kdaj pride tvoja draga iz izobraževanja :roll:
 ton
#104856
Če ni druge, se lahko postavi tja en paket pollitrskih voda - če ni drugega, lahko jaz inštaliram zadevo recimo v soboto zvečer, kasneje pa nekdo pobere ostaline in jih zbaše v prvo kanto.

In opozarjam tudi na odličen voda-stop pri cerkvici za Dolgim mostom (torej na desni, pred vzponom na Grbo). Tam so sicer včasih nedeljske maše tako obiskane, da farani stojijo zunaj, ampak izgredov zaradi žejnih tekačev v pajkicah še ni bilo.

Sicer pa sam še kolebam s prijavo, bom danes videl, kaj o nedeljskih načrtih poreče Tovariš.
Uporabniški avatar
 mazi
#104858
ton napisal/-a:Če ni druge, se lahko postavi tja en paket pollitrskih voda - če ni drugega, lahko jaz inštaliram zadevo recimo v soboto zvečer, kasneje pa nekdo pobere ostaline in jih zbaše v prvo kanto.

In opozarjam tudi na odličen voda-stop pri cerkvici za Dolgim mostom (torej na desni, pred vzponom na Grbo). Tam so sicer včasih nedeljske maše tako obiskane, da farani stojijo zunaj, ampak izgredov zaradi žejnih tekačev v pajkicah še ni bilo.

Sicer pa sam še kolebam s prijavo, bom danes videl, kaj o nedeljskih načrtih poreče Tovariš.


- Ne vem kaj bi ostalo od plastenk, če jih zvečer slučajno zagleda kaka nadabudna mladež... :cry:

- Kje je ta voda-stop (tudi sam grem velikokrat tam mimo...?!?)

- Verjetno se tudi midva jutri pofočkava... :wink:
 mojA
#104859
Uf- malo je manjkalo pa bi spregledala! Jaz bi šla tut (cel krog) !!! Samo predno 100 % potrdim moram še doma uredit in se zment, pa mogoče koga nahecat da bi nas z vodo čakal.
LP do jutri, ko se javim. Če grem, Snežinka, greš lahko z mano !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA